• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
mosafere_0911

سلام دوستان این ارور واسه چیه؟

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من وقتی ادامه مطلبو میزنم این ارور رو میده واسه چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/soosoolf/public_html/wp-content/themes/soosoolfa/functions.php:1) in /home/soosoolf/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فک کنم این سوالو جای دیگه هم مطرح کرده باشین درسته ؟

به نظر میاد مشکل از پلاگین post-views باشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل فانکشن رو با یک ادیتور متن مناسب باز کنید و بعد بصورت utf-8 و without signature ذخیره کنید. اگر هم آخر فایل و بعد از ?> فضای خالی هست اون رو هم پاک کنید.

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوستان من هر کاری کردم نتونستم این ارور رو بردارم میشه کمک کنید؟ ادامه مطلب رو که میزنم این میاد

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/soosoolf/public_html/wp-content/themes/soosoolfa1/functions.php:1) in /home/soosoolf/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

ویرایش شده در توسط mosafere_0911
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببنید پیرو صحبت های آقا مرتضی ، شما در فایل functions.php در خط اول ، احتمالاً قبل از <?php یک کاراکتر اضافه دارید .

این کاراکتر میتونه یک اسپیس باشه یا یک کاراکتر BOM .

اگه یک اسپیس هست که اونو حذف کنید اگر کاراکتر BOM هست (که قابل دیدن نیست) اونو با ویرایشگر Notepad++ باز کنید و اینکودینگ رو روی utf8-without BOM بذارید .

اگر اینا براتون درک شدنی نیست ، فایل فانکشن رو توی همین تاپیک اتچ کنید فیکس کنیم براتون .

(پ ن : این جور سوالات هزاران بار در انجمن پرسیده شده ، کاش کمی جستجو میکردید . کاش !)

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش من اینا رو چندین بار خوندم جستجو هم کردم امتحان هم کرددم. وقتی نمیشه نمیشه دیگه. کاش کاش میکنین چرا

این اون فایل خودتون نگا کنین

http://s1.picofile.c...ctions.php.html

ممنون میشم اینو درست کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش من اینا رو چندین بار خوندم جستجو هم کردم امتحان هم کرددم. وقتی نمیشه نمیشه دیگه. کاش کاش میکنین چرا

این اون فایل خودتون نگا کنین

مگه شما نگفتید از سرور اطلاع دادند که ایراد از طرق سروره؟

شما فایل سالم رو معیوب می کنید ولی تینطوری که مشکل سرورتون حل نمی شه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ابنا گفتن که دارن هاست رو انتقال میدن

.الانم یعنی صبح گفتن تموم شده. وقتی من این مشکلو بهشون گفتم . اونا گفتن تو چند تا قالب تست کردن که درست بوده سایت. و مشکلی نداشته.

ولی وقتی این قالب رو فعال میکنم اینجوری میشه

کسی نیست کمک کنه دوستان

ویرایش شده در توسط Morteza
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی نیست کمک کنه دوستان

چندین بار راهنماییتون کردم و گفتم برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

و از دادن پیام خصوصی اجتناب کنید

ولی ظاهرا شما حاضر نیستید اندازه یک تماس تلفنی برای سایتتان هزینه کنید

همانطوریکه قبلا به شما گفتم مشکل شما بر می گردد به نحوه از کار انداختن افزونه ها و بکار گیری غلط آنها و باید یک دیتابیس جدید بسازید و وردپرس را دوباره اینستال کنید که کار بسیار راحتی است و عرض کردم از اطلاعات فعلی هم بک آپ بگیرید و در وردپرس جدید خود اینپرت کنید

من در این آدرس بهطور موقت قالب شما را قرار دادم و سالم داره کار می کنه این یعنی دستکاری کدهای قالب فقط خراب ترشون می کنه

لطفا به هیچ وجه پیام خصوصی ندید

شما الزامی به استفاده از این قالب ندارید از قالب قبلی خود استفاده کنید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من این بک اپ گیری و نصب دوباره رو بلد نیستم. قبلا نصب شده با هاستم خریدم . وگرنه که این همه سوال نمیکردم و مزاحم نمیشدم. میشه لطف کنید شما این کارو برام انجام بدبد؟ یوزر و پس میدم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببین مسلمون ، توی این ماه رمضونی میری حسابی اعصاب آدم رو به هم میریزی!

فایلت رو نگاه کردم 100 بار من و دیگر دوستان گفتیم که بذار روی utf-8 without BOM تو نذاشتی!

اونوقت میای میگی انجام دادم نشد .

بیا بفرما.

functions.php

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وای داداش یک دنیا ازت ممنونم .

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر لازم نیست ، یه ذره گوش بده ، یاد بگیر .

بهتره ماهی گیری رو یاد بگیری تا اینکه هی ماهی بگیرن برات .

موفق باشی

(ببخشید این یک پست میشه اسپم)

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام:

تاپیک رو کامل خوندم بسیار کمکم کرد اما طرز برخورد و رفتار وبمستران و کاربران یا به قول خودشون توسعه دهندگان حرفه ای نبود جایی بسی تاسف است.

امير المؤمنين علي عليه السلام : اَلمَنُّ يُفسِدُ الإحسانَ

منّت گذاشتن ، عمل نيك را تباه مى كند .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری