رفتن به مطلب

سلام دوستان این ارور واسه چیه؟

پست های پیشنهاد شده

سلام من وقتی ادامه مطلبو میزنم این ارور رو میده واسه چیه ؟ لطفا راهنمایی کنید

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/soosoolf/public_html/wp-content/themes/soosoolfa/functions.php:1) in /home/soosoolf/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

لینک به ارسال

فک کنم این سوالو جای دیگه هم مطرح کرده باشین درسته ؟

به نظر میاد مشکل از پلاگین post-views باشه

لینک به ارسال

فایل فانکشن رو با یک ادیتور متن مناسب باز کنید و بعد بصورت utf-8 و without signature ذخیره کنید. اگر هم آخر فایل و بعد از ?> فضای خالی هست اون رو هم پاک کنید.

لینک به ارسال

دوستان من هر کاری کردم نتونستم این ارور رو بردارم میشه کمک کنید؟ ادامه مطلب رو که میزنم این میاد

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/soosoolf/public_html/wp-content/themes/soosoolfa1/functions.php:1) in /home/soosoolf/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 881

ویرایش شده توسط mosafere_0911
لینک به ارسال

ببنید پیرو صحبت های آقا مرتضی ، شما در فایل functions.php در خط اول ، احتمالاً قبل از <?php یک کاراکتر اضافه دارید .

این کاراکتر میتونه یک اسپیس باشه یا یک کاراکتر BOM .

اگه یک اسپیس هست که اونو حذف کنید اگر کاراکتر BOM هست (که قابل دیدن نیست) اونو با ویرایشگر Notepad++ باز کنید و اینکودینگ رو روی utf8-without BOM بذارید .

اگر اینا براتون درک شدنی نیست ، فایل فانکشن رو توی همین تاپیک اتچ کنید فیکس کنیم براتون .

(پ ن : این جور سوالات هزاران بار در انجمن پرسیده شده ، کاش کمی جستجو میکردید . کاش !)

لینک به ارسال

داداش من اینا رو چندین بار خوندم جستجو هم کردم امتحان هم کرددم. وقتی نمیشه نمیشه دیگه. کاش کاش میکنین چرا

این اون فایل خودتون نگا کنین

http://s1.picofile.c...ctions.php.html

ممنون میشم اینو درست کنید

لینک به ارسال

داداش من اینا رو چندین بار خوندم جستجو هم کردم امتحان هم کرددم. وقتی نمیشه نمیشه دیگه. کاش کاش میکنین چرا

این اون فایل خودتون نگا کنین

مگه شما نگفتید از سرور اطلاع دادند که ایراد از طرق سروره؟

شما فایل سالم رو معیوب می کنید ولی تینطوری که مشکل سرورتون حل نمی شه

لینک به ارسال

ابنا گفتن که دارن هاست رو انتقال میدن

.الانم یعنی صبح گفتن تموم شده. وقتی من این مشکلو بهشون گفتم . اونا گفتن تو چند تا قالب تست کردن که درست بوده سایت. و مشکلی نداشته.

ولی وقتی این قالب رو فعال میکنم اینجوری میشه

کسی نیست کمک کنه دوستان

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

کسی نیست کمک کنه دوستان

چندین بار راهنماییتون کردم و گفتم برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید

و از دادن پیام خصوصی اجتناب کنید

ولی ظاهرا شما حاضر نیستید اندازه یک تماس تلفنی برای سایتتان هزینه کنید

همانطوریکه قبلا به شما گفتم مشکل شما بر می گردد به نحوه از کار انداختن افزونه ها و بکار گیری غلط آنها و باید یک دیتابیس جدید بسازید و وردپرس را دوباره اینستال کنید که کار بسیار راحتی است و عرض کردم از اطلاعات فعلی هم بک آپ بگیرید و در وردپرس جدید خود اینپرت کنید

من در این آدرس بهطور موقت قالب شما را قرار دادم و سالم داره کار می کنه این یعنی دستکاری کدهای قالب فقط خراب ترشون می کنه

لطفا به هیچ وجه پیام خصوصی ندید

شما الزامی به استفاده از این قالب ندارید از قالب قبلی خود استفاده کنید

لینک به ارسال

خب من این بک اپ گیری و نصب دوباره رو بلد نیستم. قبلا نصب شده با هاستم خریدم . وگرنه که این همه سوال نمیکردم و مزاحم نمیشدم. میشه لطف کنید شما این کارو برام انجام بدبد؟ یوزر و پس میدم

لینک به ارسال

ببین مسلمون ، توی این ماه رمضونی میری حسابی اعصاب آدم رو به هم میریزی!

فایلت رو نگاه کردم 100 بار من و دیگر دوستان گفتیم که بذار روی utf-8 without BOM تو نذاشتی!

اونوقت میای میگی انجام دادم نشد .

بیا بفرما.

functions.php

لینک به ارسال

تشکر لازم نیست ، یه ذره گوش بده ، یاد بگیر .

بهتره ماهی گیری رو یاد بگیری تا اینکه هی ماهی بگیرن برات .

موفق باشی

(ببخشید این یک پست میشه اسپم)

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام:

تاپیک رو کامل خوندم بسیار کمکم کرد اما طرز برخورد و رفتار وبمستران و کاربران یا به قول خودشون توسعه دهندگان حرفه ای نبود جایی بسی تاسف است.

امير المؤمنين علي عليه السلام : اَلمَنُّ يُفسِدُ الإحسانَ

منّت گذاشتن ، عمل نيك را تباه مى كند .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...