رفتن به مطلب

کراش شدن عکس و بهم ریختن مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

جدیدن به یه مشکل خوردم

پست میزارم بعد زدن انتشار مطلب منتشر میشه ولی بدون محتوا!!!

تو ویرایشم اگه عکس داشته باشه عکسو کراش شده نشون میده و دیگر هیچ

گاها متن عجوق وجق هم نشون میده

یکی دوبار هم یه اروری داد که ازش چیز خواصی نفهمیدم

Warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-includes/post.php on line 1967 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-includes/post.php:1967) in /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-admin/post.php on line 222 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-includes/post.php:1967) in /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 899

خلاصه پست قبل انتشار خراب میشه!!

افزونه خاصی هم جدیدن نصب نکردم

امکان داره مشکل از چی باشه؟

post-3023-0-95223700-1392331424_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام دوستان

جدیدن به یه مشکل خوردم

پست میزارم بعد زدن انتشار مطلب منتشر میشه ولی بدون محتوا!!!

تو ویرایشم اگه عکس داشته باشه عکسو کراش شده نشون میده و دیگر هیچ

گاها متن عجوق وجق هم نشون میده

یکی دوبار هم یه اروری داد که ازش چیز خواصی نفهمیدم

Warning: array_map(): Argument #2 should be an array in /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-includes/post.php on line 1967 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-includes/post.php:1967) in /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-admin/post.php on line 222 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-includes/post.php:1967) in /home2/smsbazor/domains/smsbaz.org/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 899

خلاصه پست قبل انتشار خراب میشه!!

افزونه خاصی هم جدیدن نصب نکردم

امکان داره مشکل از چی باشه؟

این مشکل می تونه از آپدیت تا نصب افزونه ای جدید باشه پوشه plugins در cpanel رو تغییر نام دهید سپس دوباره امتحان کنید اگر مشکل برطرف شد یکی از افزونه ها دچار اختلال شده و اگر مشکل برطرف نشد سعی کنید دوباره وردپرس رو با روش جایگزینی نصب مجدد کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

همونطور که دوستمون گفتن وردپرس رو به روزرسانی دستی کنید.

اخرین نسخه وردپرس رو دانلود کنید و همه فایلهاش به غیر از فایل wp-config.php و فولدر wp-content رو توی هاست اپلود و جایگزین های قبلی بکنید و تست کنید.

در ضمن اونجایی که عکس رو نشون نمیده ویرایشگر رو به حالت متنی ببرید و کدها رو بررسی کنید که آدرس عکس به چه صورت هست.

لینک به ارسال

مرسی دوستان عزیز

تا قبل از نصب کردن WP Missed Schedule این مشکلو نداشتم

بعد نصب هم چند پستو بدون مشکل تو سایت گذاشتم!!!

روشهایی که گفتیدو تست میکنم ببینم چی میشه

از وردپرس 3.7.1 استفاده می کنم

اگه همون گزینه بروزرسانیو بزنم مشکلی پیش میاد؟

لینک به ارسال

پوشه پلاگینو تغییر اسم دادم درست شد

اخرین افزونه که نصب کردم این بود WP Missed Schedule

دوستان جایگزینی واسه این سراغ ندارید؟

البته اگه مشکل از این باشه!!!

لینک به ارسال

پوشه پلاگینو تغییر اسم دادم درست شد

اخرین افزونه که نصب کردم این بود WP Missed Schedule

دوستان جایگزینی واسه این سراغ ندارید؟

البته اگه مشکل از این باشه!!!

دوست عزیز فکر نکنم این افزونه برای زمان بندی نیاز باشه شما تاریخ شمسی خود را تنظیم کنید و بر اساس اون مطالب را زمان بندی کنید کلا بنده به نوبه خودم اصلا افزونه پیشنهاد نمی کنم

لینک به ارسال

دوست عزیز فکر نکنم این افزونه برای زمان بندی نیاز باشه شما تاریخ شمسی خود را تنظیم کنید و بر اساس اون مطالب را زمان بندی کنید کلا بنده به نوبه خودم اصلا افزونه پیشنهاد نمی کنم

خود وردپرس پستهامو بعد زمان مورد نظر از دست رفته میزنه!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...