رفتن به مطلب

طراحی اولین قالب من به نام "انشان"

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا

دارم با یک سری آموزش که تو وب هست یک قالب طراحی میکنم که اسمش رو هم گذاشتم "انشان" !

فعلا قالب رو تو محیط فتوشاب طراحی کردم و ایشالا تا هفته بعد تبدیلش میکنم!

این قالب اولین کاره من هست و مشکلات زیاد !

قالب رو ببینید و نظراتتون رو بگید ::

0001_1956139237208036930.jpg

• امتیاز 5
لینک به ارسال

قالب زیبایی است منتظر تبدیل شده اش هم هستیم :)

خیلی ممنون !

راستی صفحه برگه ها و مطالبش هم تموم بشه همینجا میزارم

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام

طرح خوبیه . فقط بیشتر روی تایپوگرافیش کار کنید . در بعضی جا ها هم میتونید از ایکون های 16 یا 32 پیکسلی استفاده کنید و طرح رو قشنگ تر کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام

طرح خوبیه . فقط بیشتر روی تایپوگرافیش کار کنید . در بعضی جا ها هم میتونید از ایکون های 16 یا 32 پیکسلی استفاده کنید و طرح رو قشنگ تر کنید

سلام .

حق با شماست ! ولي من جون دارم از روي اموزش طرح رو تدبيل ميكنم ميترسم يك سري طرج اضافه كنم يعد نتونم تبديلش كنم ! ولي بازم بروي جشم

لینک به ارسال

سلام . خسته نباشید

گرافیکش زیبا هست

1-پیشنهاد می کنم که کنار اسم منو ها ، یک آیکون قرار بدهید تا طرح بیشتر به چشم بیاد

2-فاصله بین متن ها رو هم یکم زیاد کنید

3-اگه بتونید رنگ نوار منو ها ، رنگ نوار مطالب رو عوض کنید و از رنگ ها روشن استفاده کنید کار زیباتر میشه

• امتیاز 1
لینک به ارسال

سلام . خسته نباشید

گرافیکش زیبا هست

1-پیشنهاد می کنم که کنار اسم منو ها ، یک آیکون قرار بدهید تا طرح بیشتر به چشم بیاد

2-فاصله بین متن ها رو هم یکم زیاد کنید

3-اگه بتونید رنگ نوار منو ها ، رنگ نوار مطالب رو عوض کنید و از رنگ ها روشن استفاده کنید کار زیباتر میشه

مرسی بله حتما ایکون میزارم ، دوستان خیلی گفتن ...

چشم فاصله هارو هم چک میکنم ولی فک کنم استانداردشون همینقدر باشه ...

رنگبندی رو هم درست میکنم ایشالا

خیلی جالبه به عنوان کاره اول !

خواهش میکنم !

• امتیاز 2
لینک به ارسال

من نه طراح هستم و نه از طراحي سر رشته دارم ولي بهتون خسته نباشيد ميگم واقعا" زيباست :wub:

فقط آموزش براي كدوم سايت معرفي كنيد شايد ما هم ترغيب شديم :D

این طراحی که تو محیط فتوشاپ هست ؛ با کمی سرچ هزاران هزار آموزش پیدا میکنید ! برای تبدیل هم ؛ هم تو انجمن آموزش هست و باز هم سرچ در گوگل ... !

• امتیاز 2
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...