kooroshekabir

درج مطلب به صورت دستی در دیتابیس

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من میخواستم یک پست به صورت دستی در wp ایجاد کنم ولی وقتی عین یک پست خودم اطلاعات رو داخل دیتابیس وارد کردم هیچ پستی داخل قسمت نوشته ها ایجاد نشد.کسی میدونه چطوری میتونم با دستور sql پست اضافه کنم؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا صبر داشته باشید

انجمن الان در اوج فعالیت هست و اکثر دوستان هم مشغول کارهای آخر سال

شما از چه راهی پست ایجاد کردید؟

چرا از تابع wp_insert_post استفاده نمی کنید؟

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا صبر داشته باشید

انجمن الان در اوج فعالیت هست و اکثر دوستان هم مشغول کارهای آخر سال

شما از چه راهی پست ایجاد کردید؟

چرا از تابع wp_insert_post استفاده نمی کنید؟

سلام ممنون.من این تابع رو تو اینترنت دیدم ولی متوجه نشدم چطوری پارامترها رو به این تابع ارسال کنم و این تابع کجا تعریف شده و برای استفاده از اون باید چه فایل هایی رو تو صفحه خودم include کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسامی پارامترها و متغییرهاتون رو بدید تا مثالی بزنم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یک مثال ساده بزنید

من میخوام عنوان،متن،ادامه مطلب،تگ ها و دسته پست رو بدم بهش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از رکوردی که post_status برابر publish هست کپی بگیرید و تست کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از رکوردی که post_status برابر publish هست کپی بگیرید و تست کنید

من این کارو کردم ولی نشده.چون وقتی پست به صورت عادی و با خود وردپرس ایجاد میشه یک جدول دیگه از دیتابیس هم تغییر می کنه که داخلش یک سری اعداد درج میشه که واسه من مفهومی نداره

و احتمالا یک جور کد شده توسط همین تابع هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای این کار باید مقدار post_name متفاوت باشد

بهتره از تابع wp_insert_post در وردپرس استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای این کار باید مقدار post_name متفاوت باشد

بهتره از تابع wp_insert_post در وردپرس استفاده کنید

من آرایه خودم رو به اسم post درست کردم و بعد از اضافه کردن فایل post.php به صفحه خودم با دستور زیر آرایه خودم رو به این تابع ارسال کردم

wp_insert_post($post);

ولی این خطایی که میده :

Fatal error: Call to undefined function add_action() in /home/server/public_html/list/post.php on line 165

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل wp-blog-header رو به فایل پروژه تون اینکلود کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل wp-blog-header رو به فایل پروژه تون اینکلود کنید

فرقی نکرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد را در کجا تست میکنید؟

در فایل functions یک پوسته تست کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ghasem47
      سلام به همه ی دوستان عزیز
      من در نظر دارم که یک وبسایت برای فروش فایل هایی مربوط به وب راه اندازی کنم .و قصد من این است که علاوه بر فروش فایل در سایت ، هاست و دامنه نیز بفروشم . و همچنین این هم مهمه که کاربر برای خرید هاست و یا دامین باید در وبسایت عضو بشه و بعد از خرید نیز بتونه اطلاعات هاست و تنظیمات هاست رو از حساب کاربریش در وبسایت من انجام بده.
      مانند این وبسایت : (سایت ساز زرین )   https://sitesazz.ir/
      اما تنها مشکل و مسئله در این جاست که من نمی دونم و بلد نیستم که باید چگونه این کار رو انجام بدم؟
      من قراره که وبسایت رو با وردپرس راه اندازی کنم ولی نمی دونم چطوری باید این امکان فروش هاست رو به وبسایت اضافه کنم و کاری کنم که در وبسایت بتونم هاست و دامنه هم بفروشم و به علاوه این مسئله هم هست که باید کاربرا بتونن از حساب کاربری داخل وبسایتشون به تنظیمات هاست و یا دامنشون دسترسی پیدا کنند.
      لطفاً منو راهنمایی کنید.
      با تشکر
    • توسط behnazi1995
      با سلام 
      من تا جای ممکن سعی میکنم سوالم رو واضح بنویسم ولی اگر نیازی به توضیح بیشتر بود در خدمتم:
      من با php یک فرم چندمرحله ای نوشتم و ابن کد رو به قالبم وصل کردم و از طریق یکی از گزینه های منو میتونم اجراش کنم.
      حالا میخوام برای بخش ورود به سایتم از یک پلاگین استفاده کنم (که هر کاربر پنل کاربری داشته باشه) 
      سوالم اینه که چطور کدهای php خودم رو به پلاگین وصل کنم؟
      یعنی کاربر از طریق فرم های من ثبت نام کنه بعد از آخرین مرحله اش وارد حساب کاربریش بشه که همین پلاگین آماده اس.
    • توسط behnazi1995
      سلام دوستان با php یک کد برای قسمت ورود کاربرانم نوشتم که چون با فرم های لاگین عادی فرق میکنه نمی خوام از پلاگین استفاده کنم.
      سوال من اینه که این فایل های مربوط به  php رو کدوم قسمت هاستم یا فایل های وردپرسم باید قرار بدم که بتونم اجراشون کنم.(سایت با وردپرس راه اندازی شده از قبل فقط این قسمتی که من با php نوشتم رو میخوام بهش اضافه کنم.)
      یکم مبتدی هستم ممنون میشم با جزئیات توضیح بدین.
      و اینکه کل پروژه شامل 10 تا 20 فایل با پسوند php است و چند تا فولدر برای قسمت های مختلف مثل فونت و استایل و غیره.
    • توسط amirrezaweb
      با سلام 
      میخواستم بدونم چجوری میتونم یک صفحه مثل صفحه ای که اینجا لینکشو گذاشتم درست کنم افزونه ای میخواد آیا؟ منظورم خلاصه بودن مطلباشه
      https://www.yasdl.com/category/نرم-افزار-اینترنت/نرم-افزار-مرورگر

• توسط prooshe
      سلام خسته نباشید.
      من بدون فعالسازی ssl و نصب افزونه از قسمت تنظیمات وردپرسم آدرس سایتم را از http به https تغییر دادم الان دیگه نه سایتم بالا میاد نه دسترسی به مدیریتم دارم تا دوباره ویرایش کنم لطفا راهنمایی کنید؟