• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

پوشش زنده وردکمپ ۲۰۱۸ اروپا توسط وردپرس پارسی   23/03/97

اگر کاربر وردپرس هستید حتما تا به حال اسم وردکمپ رو شنیدید، کمپ و دورهمی بزرگ توسعه‌دهنده‌ها و کاربران وردپرس که سالانه در کشورهای مختلف برگزار میشه تحت عنوان وردکمپ هستش که از سمت مراجع اصلی وردپرس حمایت و برگزار می‌شه.   این‌ بار در سال 2018 وردکمپ اروپا در شهر بلگراد کشور صربستان در حال برگزاری هستش، این رویداد طی سه روز 24 تا 26 تیر ماه (June 14-16) برگزار میشه، در این رویداد مصطفی صوفی از وردپرس پارسی و به نمایندگی تمامی کاربران وردپرس فارسی حضور داره. وردپرس پارسی رویداد وردکمپ 2018 اروپا رو به صورت زنده توسط مصطفی پوشش می‌ده و در صورت علاقه‌مندی به این مراسم می‌تونید از طریق وردپرس پارسی دنبالش کنید.در حال حاضر یک روز از این مراسم گذشته که گزارش اون در قسمت پوشش زنده قرار گرفته. برای دنبال کردن مراسم وردکمپ اروپا به صورت لحظه‌ای به صفحه پوشش زنده در قسمت زیر مراجعه کنید. همینطور در آینده منتظر خبر برگزاری اولین وردکمپ در ایران توسط وردپرس‌پارسی باشید. https://wp-parsi.com/wceu-2018

لینک خبر در وردپرس پارسی : https://wp-parsi.com/wceu-2018-live  
kooroshekabir

درج مطلب به صورت دستی در دیتابیس

13 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان من میخواستم یک پست به صورت دستی در wp ایجاد کنم ولی وقتی عین یک پست خودم اطلاعات رو داخل دیتابیس وارد کردم هیچ پستی داخل قسمت نوشته ها ایجاد نشد.کسی میدونه چطوری میتونم با دستور sql پست اضافه کنم؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا صبر داشته باشید

انجمن الان در اوج فعالیت هست و اکثر دوستان هم مشغول کارهای آخر سال

شما از چه راهی پست ایجاد کردید؟

چرا از تابع wp_insert_post استفاده نمی کنید؟

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا صبر داشته باشید

انجمن الان در اوج فعالیت هست و اکثر دوستان هم مشغول کارهای آخر سال

شما از چه راهی پست ایجاد کردید؟

چرا از تابع wp_insert_post استفاده نمی کنید؟

سلام ممنون.من این تابع رو تو اینترنت دیدم ولی متوجه نشدم چطوری پارامترها رو به این تابع ارسال کنم و این تابع کجا تعریف شده و برای استفاده از اون باید چه فایل هایی رو تو صفحه خودم include کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسامی پارامترها و متغییرهاتون رو بدید تا مثالی بزنم

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما یک مثال ساده بزنید

من میخوام عنوان،متن،ادامه مطلب،تگ ها و دسته پست رو بدم بهش

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از رکوردی که post_status برابر publish هست کپی بگیرید و تست کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از رکوردی که post_status برابر publish هست کپی بگیرید و تست کنید

من این کارو کردم ولی نشده.چون وقتی پست به صورت عادی و با خود وردپرس ایجاد میشه یک جدول دیگه از دیتابیس هم تغییر می کنه که داخلش یک سری اعداد درج میشه که واسه من مفهومی نداره

و احتمالا یک جور کد شده توسط همین تابع هست

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای این کار باید مقدار post_name متفاوت باشد

بهتره از تابع wp_insert_post در وردپرس استفاده کنید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای این کار باید مقدار post_name متفاوت باشد

بهتره از تابع wp_insert_post در وردپرس استفاده کنید

من آرایه خودم رو به اسم post درست کردم و بعد از اضافه کردن فایل post.php به صفحه خودم با دستور زیر آرایه خودم رو به این تابع ارسال کردم

wp_insert_post($post);

ولی این خطایی که میده :

Fatal error: Call to undefined function add_action() in /home/server/public_html/list/post.php on line 165

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل wp-blog-header رو به فایل پروژه تون اینکلود کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل wp-blog-header رو به فایل پروژه تون اینکلود کنید

فرقی نکرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کد را در کجا تست میکنید؟

در فایل functions یک پوسته تست کنید

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mas_sh_13
      بنده تازه دارم روی لوکال هاست با سایت و قالب جدید و اینا کار و تمرین میکنم ولی الان که میخوام قالب جدید بزارم به اسم ژوپیتر و در مرحله ای از نصب قالب باید دیتابیس جدید بسازم،من متوجه نشدم چرا باید یه دیتابیس دیگه بسازم خوب من هنگام نصب ورد پرس در لوکال هاست یه دیتابیس ساختم حالا چرا باید برای نصب قالب محدادا یه دیتابیس دیگه بسازم؟آیا ساخت دیتابیس واسه هر کاری لازمه مثلا چه مواقعی دیتابیس جدید لازمه لطفا توضیح بدید به زبان خیلی ساده و با رسم شکل.
    • توسط Vahid.T
      سلام خدمت دوستان عزیز
      وقت بخیر
      بهترین اسکریپت یا افزونه برای میوه فروشی با امکانات زیر برای ووکامرس چی پیشنهاد می کنید ؟
      1- همکاری در فروش با لینک ، کد معرف و یا هر دو
      2- خرید با اعتبار کاربری ( اعتبار کاربری در صورت خرید و همکاری در فروش به اکانت کاربری اضاف میشه. با این اعتبار بتونه از سایت رایگان خرید کنه. اعتبار کاربری صرفا برای خرید رایگان از سایت باشه نه پرداخت وجه نقدی به همکار )
      3- امکان درصد سود همکاری متفاوت برای سطوح مختلف ( به طور مثال سطح 1 ، 2 و 3 )
      4- ورود به فروشگاه سایت با شماره موبایل و رمز عبور
      5- خرید درصورت عضویت و غیر عضویت
      ممنون میشم پاسخ بدید.
    • توسط sadra1813
      سلام و خسته نباشید. من برای گالری ام، پیوند پوسته رو انتخاب کردم. ولی روی بعضی از عکسا که میزنم، ارور زیر رو می ده:
      Catchable fatal error: Object of class WP_Error could not be converted to string in C:\xampp\htdocs\wp-content\themes\tech-literacy\includes\template-tags.php on line 287
      چیکار کنم تا همه عکسام درست برن تو صفحه خودشون؟

• توسط pouyamahmoudi
      با عرض سلام ، وقت بخیر و خسته نباشید
      قالب وردپرس من با وجود واکنش گرا بودن در نسخه موبایل یک مشکل داره 
      مشکل اینه که به صورت یه صفحه خالی با رنگ پس زمینه سایت میاد و باید صفحه رو بکشم به سمت راست تا محتویات نمایش داده بشه 
      لطفا جهت حل این مشکل راهنمایی کنید
      با سپاس

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزيز. خواستم بدونم امكانش هست كه بنده يك سايت وردپرسي كه ٢٠ تا افزونه روش نصبه رو تبديل كنم به لاراول و رو اون فريم ورك كار كنم؟