رفتن به مطلب

کمک فوری در نصب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز

من به یک مشکلی برخوردم هیچ کس جواب من رو نمیده لطفا جواب من رو فورا بدید.

چرا تمام قالب های وردپرسی که من دیدم wp-config sample ندارند و روش نصب آن ها روی سایت چجوری هستش و چگونه می توانیم پسوند وردپرس رو برای سایت برداریم مثلا www.example.com/wordpress رو به www.example.com سوال اولم فوری تره ممنون آرین

لینک به ارسال

باسلام خدمت تمام دوستان عزیز

من به یک مشکلی برخوردم هیچ کس جواب من رو نمیده لطفا جواب من رو فورا بدید.

چرا تمام قالب های وردپرسی که من دیدم wp-config sample ندارند و روش نصب آن ها روی سایت چجوری هستش و چگونه می توانیم پسوند وردپرس رو برای سایت برداریم مثلا www.example.com/wordpress رو به www.example.com سوال اولم فوری تره ممنون آرین

سلام

1- فایل wp-config sample مربوط به نصب خود وردپرسه که نام کاربری و اطلاعات دیتابیس سرورتون در مراحل نصب به صورت خودکار داخلش تنظیم میشه و به wp-config.php تبدیل میشه.

برای نصب قالب بعد از اتمام آپلود پوشه قالبتون توی آدرس www.example.com/wp-content/themes به آدرس www.example.com/wp-admin مراجعه کنید و وارد پنل اصلی وردپرس شده و از قسمت پوسته ها یا themes میتونید قالبتونو فعال و استفاده کنید.

2- فکر میکنم از طریق فایل htaccess. قابل تنظیم باشه در انجمن از طریق Search جستجو کنید اگر جواب نگرفتید منتظر پاسخ دوستان باشید.

لینک به ارسال

دوست عزیز wp-config.php برای نصب هسته ی وردپرسه و قالب همانطور که از نامش پیداست پوسته ی اونه

کافیست فایل دریافتی را آن زیپ نموده و پوشه ی مربوط به قالب را به آدرس

wp-content/themes/

در هاست خود منتقل کنید و از طریق پیشخوان وزدپرس -> نمایش -> پوسته ها

پوسته مورد نظر را فعال نمایید

می توانید بعد از ورود به حساب خود آدرس زیر را به آدرس سایت خود اضافه کنید و اینتر بزنید تا به طور مستقیم صفحه را ببینید

wp-admin/themes.php

لینک به ارسال

در مورد سئوال دوم بهتر بود در تایپیک جدا مطرح بشه اما جوابتون اینه وردپرس را آن زیپ کنید وارد پوشه ی wordpress بشوید کل فایل ها را سلکت نموده و زیپ کنید فایل زیپ را به روت هاست خود یعنی جایی که در حال حاضر example.com در آن خوانده می شود ببرید و آن زیپ کنید

اگر ا.ولین بار است وردپرس را نصب می کنید پس از آن زیپ فایل ها در آدرس بار خود آدرسی شبیه به این را وارد کنید

http://example.com/readme.html

و فایل راهنما را قبل از هر کاری با دقت بخوانید

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطف کنید یک تاپیک با عناون مناسب در بخش مشکلات دیگر ایجاد کنید و سوالتون رو به همراه توضیح کافی و مراحلی که انجام دادید مطرح کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...