رفتن به مطلب

افزونه کپی مطالب

پست های پیشنهاد شده

http://wordpress.org/extend/plugins/feedwordpress/

افزونه را نصب کنید و آدرس خوراک آراس اس سایتها را در آن اد کنید افزونه همراه با وبلاگ مرجع وبلاگ شما را هم به روز می کند می شود تنظیماتش را روی خودکار یا دستی یا ارجاع ادامه مطلب به سایت مرجع و یا ثبت و نشر کامل در سایت تنظیم کرد همچنین دسته بندی و تگ ها و نام نوئسندگان قابل تنظیمند رعایت کلیه موارد کپی رایت رو هم می کنه و یک سری زمینه ی دلخواه از آدرس مرجع و اطلاعات مفید دیگه ی مطلب هم می سازه که با قرار دادن کد زمینه می شه به صورت دستی به مطالب اضافه کرد

http://wordpress.org/extend/plugins/external-rss-reader/

با این افزونه هم می شه بخشی مثل سیاره وردپرس فارسی رو ایجاد کرد

لینک به ارسال

من چندتا سایت را میزارم واسه اضافه کردن متن هاشون اما فقط از یه سایت متن میزاره مشکل چیه ؟

لینک به ارسال

کد.وم افزونه

هر دو همزمان با به روز رسانی به روز می شند و اگر همه آدرسهای شما به روز رسانی کنند انجامش می دند ولی افزونه ی دوم دسته بندی هم داره که به صورت دیفالت اولین آدرسش در دسته بندیه تسته باید سایتهایی که می خواهید خوانده شوند را در یک دسته بگذارید

لینک به ارسال

سلان یکی دارم فارسی کردم مطالب رو میگیره عکس هارو هم میگیره توی دسته بندی که بهش بگی میزاره برچسبها رو هم میگیره نمونه سایت که الان باهاش کار میکنه

www.webask.ir

خواستی پیغام خصوصی بده

لینک به ارسال

وارد صفحه ی اصلیش روی داشبورد که بشی زیر هر آدرسی که اد کردی یک پیوند برای update داره بزن روش تا دستی به روز کنه

لینک به ارسال

هیچکدوم از این افزونه ها 100% نیست.

اگر سایت مقصد فید خودش رو محدود کنه شما دیگه کاری از دستتن برنمیاد مگر اینکه بشینید و کدنویسی کنید و با curl آدرسها رو بخونید و صفحات رو پارس کنید که ..... :)

لینک به ارسال

یه سایت های است که فیدخوراک rss بصورت کامل ارائه میده یعنی بعد ادامه مطلب هم نشون میده سرچ کنی پیدا میشه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ببخشید با کدوم یکی از این افزونه ها میشه آر اس اس سایتی رو به یکی از برگه ها وصل کنی؟؟

یعنی پست های تو صفحه اصلی پست نشدند و پست ها از آر اس اس سایت مقصد به داخل یکی از بگه ها یا دسته های ساتی پست بشند و در صفحه اصلی نمایش داده نشند؟؟

لطفا مک کنید

لینک به ارسال

دوستان میشه کمک کنید؟؟

من افزونه ای میخوام که فقط آر اس اس یکی از خبرگزاری هارو بهش بدم و اون اخبار اون خبرگزاری رو به نام نویسنده خودم توی یک از دسته ها پست کنه و اصلا این پست توی صفحه اصلی نیاد

میشه راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

افزونه feedwordpress فکر میکنم بتونه همچین کاری انجام بده.

لینک به ارسال

افزونه feedwordpress فکر میکنم بتونه همچین کاری انجام بده.

سلام آقا مرتضی

ممنون از جوابتون

با این افزنه میشه کاری کرد که به یک دسته خاص پست بده

اما اون پست در صفحه اصلی هم میاد

تو جستجویی که تو گوگل داشتم فهمیدم وردپرس یک کد داره که وقتی اون رو بزنی باعث میشه مطالب یک دسته خاص توی صفحه اول نمایش داده نشه،میشه اون کد رو بفرمایید؟

لینک به ارسال

برای اینکه مطالب یک بخش توی صفحه نیاد میتونید از کوئری استفاده کنید و در کوئری بصورت :

cat=-1

خاصیت بدید. در این مثال دسته بندی با آی دی 1 از نمایش محروم میشه.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

Wp-robat هم هست که اما پولی نسخه نال شده اش هم فراوان ولی اکثرا کار نمیکنن یکی دارم اگه پیدا نکردی بگو بدم بهت

این همه چیز داره

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...