سعید شعبانی

استفاده از smush.it در cpanel

8 پست در این موضوع قرار دارد

چگونه می توان از smush.it یاهو در cpanel استفاده کرد و تمام تصاویر را به یکجا بهینه کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز لطفا تاپیک زیر رو مطالعه کنید.

رفع مشکل کاربری

نیازی نیست همه تاپیک هاتون رو پشت هم بالا بیارید.

وقتی سوال شما توضیحات کمی داره و نامفهومه انتظار جواب هم نباید داشته باشید.

لظفا بیشتر توضیح دهید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام ،

Smush.it پلاگین اختصاصی برای Cpanel نداره که این کارُ براتون به طور خودکار انجام بده !

البته فکر کنم پلاگین وردپرس Smush.it موجود باشه که می‌تونید با ی سرچ کوچیک پلاگین رو پیدا و نصب کنید.

این پلاگین تصاویری که از طریق وردپرس آپلود می‌کنید رو بهینه می‌کنه.

البته تازگیا گفته می شد که کیفیت کار و سرعت سرورهای smush.it پایین اومده و بعضی از دوستان استفاده از این سایت و پلاگین رو گذاشتن بودن کنار !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم این می باشد که از این افزونه به عنوان بهینه ساز تمام تصاویر cpanel یا همان هاست استفاده کرد

سلام ،

Smush.it پلاگین اختصاصی برای Cpanel نداره که این کارُ براتون به طور خودکار انجام بده !

البته فکر کنم پلاگین وردپرس Smush.it موجود باشه که می‌تونید با ی سرچ کوچیک پلاگین رو پیدا و نصب کنید.

این پلاگین تصاویری که از طریق وردپرس آپلود می‌کنید رو بهینه می‌کنه.

البته تازگیا گفته می شد که کیفیت کار و سرعت سرورهای smush.it پایین اومده و بعضی از دوستان استفاده از این سایت و پلاگین رو گذاشتن بودن کنار !

من از نسخه وردپرس اون استفاده کردم ولی تازگیا کلا خراب شده و از 20 تصویر یکیشون رو بهینه می کند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منظورم این می باشد که از این افزونه به عنوان بهینه ساز تمام تصاویر cpanel یا همان هاست استفاده کرد

خیر ، همچین امکانی نداره !

در پلاگین وردپرس این سرویس فقط گزینه‌ای به نام Run all my images through WP Smush.it وجود داره که از طریق اون می‌تونید تمام تصاویر موجود در کتاب‌خانه‌ی رسانه‌‌های وردپرسُ بهینه‌سازی کنید.

همون‌طور که گفتم همچین قابلیتی برای سیپنل وجود نداره که تمام تصاویر موجو در هاستُ بهینه کنه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیر ، همچین امکانی نداره !

در پلاگین وردپرس این سرویس فقط گزینه‌ای به نام Run all my images through WP Smush.it وجود داره که از طریق اون می‌تونید تمام تصاویر موجود در کتاب‌خانه‌ی رسانه‌‌های وردپرسُ بهینه‌سازی کنید.

همون‌طور که گفتم همچین قابلیتی برای سیپنل وجود نداره که تمام تصاویر موجو در هاستُ بهینه کنه !

خوب با این اوصاف شما افزونه یا نرمافزار یا چیزی رو نمیشناسید که بشه باهاش تصاویر کل هاست رو بهینه کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خیر افرونه ایی بهتر برای بهینه سایز کل تصاویر وجود نداره.

برای بهینه سازی عگسها بصورت یکجا هم اسکریپت خیلی مناسبی نداریم. مگر اینکه مثلا با اسکریپت هایی مثل timthumb کمی کیفیت عکسها رو کمتر کنید.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط runy
      سلام
      می خوام از هاست سی پنلم سایتم را به یه سرور مجازی با کنترل پنل دایرکت ادمین منتقل کنم که هنگام انتقال دیتابیس هنگام ایمپورت کردن ارور میده 
      اینم تصویر ارور 

متن ارور :
      Error SQL query: Edit Edit SET FOREIGN_KEY_CHECKS = ON; MySQL said: Documentation #2006 - MySQL server has gone away  چه کنم من ؟ 
    • توسط sanaz_s13
      سلام
      من بعد از ورود به cpanel تو قسمت phpmyadmin دیتابیسمو ساختم و یک یوزر هم add کردم ، بعد هم تو filemanager وردپرسو آپلود کردم، تنظیمات مربوط به فایل config هم انجام دادم ، اما وقتی وارد آدرس سایتم میشم خطای پایگاه داده ها میده "خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده ها"
      دیگه باید چیکار میکردم که نکردم ؟
    • توسط am1n
      سلام
      مدت 2 روز ِ که سی پنل به صورت تصویر ضمیمه شده دیده میشه
      پاک کردن کش و هیستوری و کوکی ها در فایرفاکس یا استفاده از مرورگر دیگه هم مشکل رو رفع نکرد. همچنین استفاده از دکمه های eset all interface settings | reveal all boxes | reset box order در سی پنل هم تأثیری نداره
      کسی از دوستان ایده ای داره؟

• توسط سعید شعبانی
      راستش خودتون بهتر می دونید زمانی که عکسی در وردپرس گذاشته می شود چندین اندازه از اون عکس ساخته میشود اما افزونه Smush.it فقط تصویر اصلی را فشرده می کند با این تفاصیر چگونه می توان به صورت اتوماتیک تصاویر دیگر را نیز توسط این افزونه کوچک کرد؟