رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام؛ من میخواستم در فرم پرداخت آنلاین که به سرور پی لاین ارسال میشه(نمیتونم name و value و... رو تغییر بدم)، در فیلد:

<p id="amount_one"><span class="auto-style3">مبلغ واریزی به ریال:</span><br>
<input id="amount" type="text" name="amount" value="" class="auto-style6" dir="ltr" style="width: 140px" /></p>

با استفاده از جاوا اسکریپت کاری انجام بدین که حین تایپ کردن اعداد داخل فیلد اعداد سه رقم سه رقم جدا بشند؛ مثلاٌ موقع تایپ 200000 داخل فیلد به این شکل نمایش داده بشه: 200,000 ممنون میشم اگه با جزئیات و در سطح مبتدی توضیح بدین.

با سپاس فراوان

ویرایش شده توسط chemist
لینک به ارسال

<script>
function addComma( str ) {
var objRegex = new RegExp( '(-?[0-9]+)([0-9]{3})' );
while( objRegex.test( str ) ) {
str = str.replace( objRegex, '$1,$2' );
}
return str;
}
</script>

و

<input id="amount" type="text" name="amount" value="" class="auto-style6" dir="ltr" style="width: 140px" onblur="this.value=addComma(this.value)" />

لینک به ارسال

من از شما به خاطر اسکریپت بسیار خوبی که نوشتین بینهایت ممنونم؛ فقط موقع ارسال به سرور مشکل ایجاد میشه و به نوعی مبلغ ارسال شده رو نامعتبر میدونه! ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمائید.

لینک به ارسال

اسکریپت اصلی را تغییر دهید به

<script type="text/javascript">
<!--
function addComma( str ) {
var objRegex = new RegExp( '(-?[0-9]+)([0-9]{3})' );
while( objRegex.test( str ) ) {
str = str.replace( objRegex, '$1,$2' );
}
return str;
}
function removeComma( str ) {
return str.replace( /,/g, '' );
}
//-->
</script>

این را هم به کلید submit فرم اضافه کنید

<input name="Submit1" type="submit" value="submit" onmouseover="document.getElementById('amount').value=removeComma( document.getElementById('amount').value )" />

لینک به ارسال

فقط یه مورد؛ در صورتی که کاربر موس رو بر روی دکمه پرداخت نبرد باز ارور خواهد داد، مثلاً مواقعی که کاربر از کلید Tab و سپس Enter اسفاده می کند!

و اینکه لحظه ای که کاربر داخل فیلد تایپ می کند عملیات! گروپینگ انجام نمیشه، بعد از اینکه کاربر به فیلد بعدی رفت این کار انجام میشه، حالا اگر کاربر متوجه اشتباه خودش در وارد کردن صفرها بشود، و برگردد و به فیلد یک صفر اضافه کند، عملیات گروپینگ! بر هم می خورد؛ یک چنین حالتی ایجاد می شود: 1,000,0,000

لینک به ارسال

اون کد را از submit بر دارید و فیلد اینپوت را به دو فیلد تبدیل کنید به این صورت

<input id="amount" type="text" value="" class="auto-style6" dir="ltr" style="width: 140px" onblur="document.getElementById('amount1').value=this.value;this.value=addComma(this.value)" onfocus="this.value=removeComma(this.value)" />
<input id="amount1" type="hidden" name="amount" value=""/>

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه

نمیدونم مشکلی رو که دارم باید اینجا مطرح کنم یا نه. ولی بازم میگم:

من درگاه پرداخت پی لاین دارم و میخوام مبلغی که در وبلاگم مشخص میشه بصورت اتوماتیک به فیلد مربوطه در فرم پرداخت منتقل بشه و دیگه نیازی به وارد کردن دوباره مبلغ نباشه. و اینکه در یکی از فیلدهای مبلغ در وبلاگم جایی برای وارد کردن کد تخفیف باشه که بعد از وارد کردن اون , مبلغ تخفیف اعمال بشه و سپس به فرم پرداخت در پی لاین منتقل بشه. ممنون میشم اگه کد جاوا اسکریپت رو بهم بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...