• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
Saeed Fard

خیلی مهم
وردپرس پارسی در شبکه‌های اجتماعی

26 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی

در جهت ادامه‌ی فعالیت‌های وردپرس‌پارسی و حمایت از ما لطف کنید در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر و فیس‌بوک ثبت‌نام و اکانت سایت وردپرس‌پارسی رو دنبال کنید و بپسندید .

لینک اکانت‌ها

Facebook-Icon.pngtwitter-logo-icon-by-jon-bennallick-02.png

پیشاپیش متشکریم

44

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان عزیز توجه کنید که معرفی این صفحات به دوستان خودتون و افزایش کاربر اینها باعث افزایش اعتبار در نزد تیم اصلی وردپرس هم میشه. مخصوصا در توییتر.

این یکی از اولین حرکت ها و یکی از کارهای پایه برای شروع به سمت دریافت پشتیبانی از وردپرس هست.

اگر علاقمند هستید که به گروه کمک کنید تا رشد چشمگیری داشته باشه پس از ما دراین صفحات حمایت کنید.

حتی اگر در این فضاها فعالیت نمی کنید اکانتتون رو ایجاد و ما رو حمایت کنید.

32

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

نمی خوام اسپم بدم

ولی دست تک تک تون رو می بوسم از دور :wub:

از استاتید هیئت مدیره گرفته تا استاد فخار و مدیران انجمن و ... و البته کاربرانی که هیچ عنوان خاصی هم ندارن ولی پست های مفید میدن :)

ویرایش شده در توسط مـحـمـد
19

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خبری شده؟ چه خوب :D

برای کمک به وردپرس پارسی و از همه مهم تر گرفتن پشتیبانی رسمی وردپرس هر کاری که لازم باشه میکنیم.

14

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی دوست داشتم بیام ولی وقتی ادرس رو میزنم برادرای پیوندها منو هدایت میکنن به سوی صفحه ای دیگر.

الان چند روز است که دیگه هیچی جواب نمیده.

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در راستای گرفتن پشتیبان رسمی و ادامه پیشرفت ، این تاپیک هم ملاحضه بفرمایید :

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا بنده یک پیشنهاد دارم اونم اینه که یک تاپیک ایجاد کنیم در همین انجمن و در اونجا هر شخصی که دلش خواست اکانت فیسبوک و توییترش رو بزاره و افراد دیگه بیان و هر کسی رو می خواهند ادد کنند تا به صورت زنجیره ای به هم وصل بشویم و برای اطلاع رسانی هایی از این دست قوی تر بتونیم عمل کنیم

12

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا بنده کوچکترین کاری که کرده بودم ، پیوند اجمن وردپرس پارسی به سایت اضافه کرد.

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من صفحه ساختم ولی وقتی شماره موبایل رو میدم کدش برام نمیاد.

فکر کنم مخابرات هم زحمت کشیده بسته.

من نمیفهمم یکی از فیسبوک استفاده نادرست کنه چرا باید... بگذریم. رایتل حرامه

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من صفحه ساختم ولی وقتی شماره موبایل رو میدم کدش برام نمیاد.

فکر کنم مخابرات هم زحمت کشیده بسته.

من نمیفهمم یکی از فیسبوک استفاده نادرست کنه چرا باید... بگذریم. رایتل حرامه

دوست عزیز پیامک روی ایران بسته هست باید بگید که فیس بوک زنگ بزنه و کد رو به شما بگه با پیامک نمیاد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

ما که همه جوره پایه ی وردپرس و مخصوصا وردپرس پارسی هستیم

پیج فیسبوکتون رو که خیلی وقته دنبال میکنم

توییتر هم چشم

ارزش شما ها بیشتر از اینهاست ♥

ولی خودمونیم فعالیت پیج فیسبوکتون خیلی کمه

درصد جذب دنبال کننده با این فعالیت فعلی (که فقط چهارتا لینک منتشر بشه) خیلی کمه

اگر دوستان نمیرسن انجام بدن من پایم فعالش کنم ...

ویرایش شده در توسط shayan
6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای فیسبوک و و توییتر برنامه جامعی داریم

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تنها کاری که میتونم بکن فقط اشتراک گذاری و لایک کردن هستش :D سعی خودمو میکنم در ازای این همه کمکی که مدیران این انجمن به من کردند بتونم به اندازه اونها مفید باشم .. ;)

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زنده باد وردپرس پارسی برای همه کمک هایی که بهم کرده.

لایک ....

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جزو اولین کاربرانی بودم که ووردپرس فارسی رو لایک کردم تو فیس بوک ...

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چشم حتما به تمام دوستان معرفی میشوید

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دس شما درد نکنه. بعد از مدتها همت کرده و اکانت توئیترم رو هم ایجاد کردم.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله باید فلو بشه

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا مرتضی میگم یه پیشنهاد دارم چطوره یک گروپ توی شبکه اجتماعی RaidCall ساخته بشه تا همه اعضای وردپرس پارسی و طراحان وب بتونند اونجا به راحتی با هم دیگه به صورت مستقیم صحبت کنند این کار هیچ هزینه ایی نداره و 100 درصد رایگانه و باعث میشه اطلاعات بیشتری اشتراک گذاری بشه .. بنظر من که عالیه حالا نظرتون رو میخواستم بدونم اینکه خودتون راه اندازی میکنید یا من یک گروپ عمومی فعلا بدون عنوان درست کنم تا کاربران با هم دیگه اشنا بشن ...

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیسنهاد خوبی هست اما خوب ماها اکثرا توی محیط کار هستیم و تا آخر روز امکان اتصال تماس نداریم!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان چند ماه گذشته ولی بازم موفق نشدم ثبت نام كنم. اين تاييد نام كاربری به شماره نمايد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان چند ماه گذشته ولی بازم موفق نشدم ثبت نام كنم. اين تاييد نام كاربری به شماره نمايد.

فیس بوک در حالت عادی واسه ثبت نام شماره موبایل ازتون نمیخواد یک آدرس ایمیل معتبر هم وارد کنید کافیه کد امنیتی رو به ایمیلتون میفرسته بعدا اگر خواستید میتونید از طریق تنظیمات حساب کاربریتون میتونید این شیوه امنیتی رو فعال کنید .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر می کنم ( به شخصه ) خیلی چیزهااز این انجمن یاد گرفتم پس هرکاری که در توانم باشه رو انجام میدم - اگر چه بازم جبران نمی کنه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrasoul
      اینکه من بخوام به قالبی که خریدم یه صفحه ایی رو اضافه کنم میشه بحث غیر قانونی که بایگانیش می کنید ؟
      اگه یک قالبی که میخرید یه امکانی و نداشته باشه و شما بخوای بهش اضافه کنی حتما باید بری پیش پشتیبان قالب و هزینه کنی برات بهش اضافه کنه؟ خوب اگه میتونست که اضافه می کرد .
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه وردپرسی ها
      این صفحه اول وبسایت من است هایو  .
      حالا من میخواهم این صفحه را با یک صفحه استاتیک جایگزین کنم و خوب تا اینجا مشکلی نیست اما مشکل اصلی آنجاست که من یک صفحه لازم دارم مانند همین صفحه اول سایت که تمامی پستها در آن قرار داشته باشد و ظاهر و حتی فوتر و تمامی بخش ها از جمله دکمه ی بارگذاری مطالب بیش مانند همین صفحه باشد و در اصل می توان گفت که همین صفحه اصلی کپی شود .
      من با استفاده از قالب صفحه page.php و کپی کردن کدهای فایل index اقدام به ساختن صفحه ای به اسم posts کردم و از داخل برگه ها نیز در موقع ساختن برگه جدید ،  قالب این برگه را نیز بر روی posts قرار دادم و این هم آدرس همین برگه ایی که ساختم .
      ملاحظه می کنید که اصلا پستها نمایش داده نشده است ... امیدوارم که کسی بتونه راهنماییم کنه که مشکل کجاست ؟
      چندتا فایل پیوستی هم قرار دادم یکیش صفحه posts.php که خودم ساختم و دیگر مابقی فایل ها

ink.rar
      posts.php
    • توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من برای کانال تلگرامم به آدرس زیر به یک ادمین نیاز دارم که در ضمینه فیلم و سریال نسبتا حرفه ای باشه
      Mester_Film@
      لطفا اگه کسی میتونه بهم کمک کنه لطفا به ایدیم پیام بده:
      Alo_Mester_Film@
    • توسط Mr Mirzaei
      سلام
      من میخواستم فایل جاوا اسکریپت با پسوند js رو روی سایتم اپلود کنم ولی ارور میده
      مینویسه:
      “js 1” به‌خاطر وجود ایراد بارگذاری نشد
      متاسفانه، این نوع پرونده به دلایل امنیتی مجاز نیست.
      اگه کسی میدونه مشکلش چیه لطفا به منم بگه