رفتن به مطلب

وردپرس پارسی در شبکه های اجتماعی

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز وردپرسی

در جهت ادامه‌ی فعالیت‌های وردپرس‌پارسی و حمایت از ما لطف کنید در شبکه‌های اجتماعی نظیر توییتر و فیس‌بوک ثبت‌نام و اکانت سایت وردپرس‌پارسی رو دنبال کنید و بپسندید .

لینک اکانت‌ها

Facebook-Icon.pngtwitter-logo-icon-by-jon-bennallick-02.png

پیشاپیش متشکریم

آپدیت:

از طریق این لینک می‌تونید مشترک کانال ما در تلگرام بشید : https://telegram.me/wp_parsi

همینطور یک گروه پرسش و پاسخ وابسته به وردپرس پارسی وجود داره که از طریق لینک : https://telegram.me/joinchat/A13hoTxtDQ2xRKdwuDeuVA

لینک به ارسال

دوستان عزیز توجه کنید که معرفی این صفحات به دوستان خودتون و افزایش کاربر اینها باعث افزایش اعتبار در نزد تیم اصلی وردپرس هم میشه. مخصوصا در توییتر.

این یکی از اولین حرکت ها و یکی از کارهای پایه برای شروع به سمت دریافت پشتیبانی از وردپرس هست.

اگر علاقمند هستید که به گروه کمک کنید تا رشد چشمگیری داشته باشه پس از ما دراین صفحات حمایت کنید.

حتی اگر در این فضاها فعالیت نمی کنید اکانتتون رو ایجاد و ما رو حمایت کنید.

لینک به ارسال

نمی خوام اسپم بدم

ولی دست تک تک تون رو می بوسم از دور :wub:

از استاتید هیئت مدیره گرفته تا استاد فخار و مدیران انجمن و ... و البته کاربرانی که هیچ عنوان خاصی هم ندارن ولی پست های مفید میدن :)

ویرایش شده توسط مـحـمـد
لینک به ارسال

خبری شده؟ چه خوب :D

برای کمک به وردپرس پارسی و از همه مهم تر گرفتن پشتیبانی رسمی وردپرس هر کاری که لازم باشه میکنیم.

لینک به ارسال

خیلی دوست داشتم بیام ولی وقتی ادرس رو میزنم برادرای پیوندها منو هدایت میکنن به سوی صفحه ای دیگر.

الان چند روز است که دیگه هیچی جواب نمیده.

لینک به ارسال

در راستای گرفتن پشتیبان رسمی و ادامه پیشرفت ، این تاپیک هم ملاحضه بفرمایید :

لینک به ارسال

اقا بنده یک پیشنهاد دارم اونم اینه که یک تاپیک ایجاد کنیم در همین انجمن و در اونجا هر شخصی که دلش خواست اکانت فیسبوک و توییترش رو بزاره و افراد دیگه بیان و هر کسی رو می خواهند ادد کنند تا به صورت زنجیره ای به هم وصل بشویم و برای اطلاع رسانی هایی از این دست قوی تر بتونیم عمل کنیم

لینک به ارسال

من صفحه ساختم ولی وقتی شماره موبایل رو میدم کدش برام نمیاد.

فکر کنم مخابرات هم زحمت کشیده بسته.

من نمیفهمم یکی از فیسبوک استفاده نادرست کنه چرا باید... بگذریم. رایتل حرامه

لینک به ارسال

من صفحه ساختم ولی وقتی شماره موبایل رو میدم کدش برام نمیاد.

فکر کنم مخابرات هم زحمت کشیده بسته.

من نمیفهمم یکی از فیسبوک استفاده نادرست کنه چرا باید... بگذریم. رایتل حرامه

دوست عزیز پیامک روی ایران بسته هست باید بگید که فیس بوک زنگ بزنه و کد رو به شما بگه با پیامک نمیاد

لینک به ارسال

ما که همه جوره پایه ی وردپرس و مخصوصا وردپرس پارسی هستیم

پیج فیسبوکتون رو که خیلی وقته دنبال میکنم

توییتر هم چشم

ارزش شما ها بیشتر از اینهاست ♥

ولی خودمونیم فعالیت پیج فیسبوکتون خیلی کمه

درصد جذب دنبال کننده با این فعالیت فعلی (که فقط چهارتا لینک منتشر بشه) خیلی کمه

اگر دوستان نمیرسن انجام بدن من پایم فعالش کنم ...

ویرایش شده توسط shayan
لینک به ارسال

من تنها کاری که میتونم بکن فقط اشتراک گذاری و لایک کردن هستش :D سعی خودمو میکنم در ازای این همه کمکی که مدیران این انجمن به من کردند بتونم به اندازه اونها مفید باشم .. ;)

لینک به ارسال

اقا مرتضی میگم یه پیشنهاد دارم چطوره یک گروپ توی شبکه اجتماعی RaidCall ساخته بشه تا همه اعضای وردپرس پارسی و طراحان وب بتونند اونجا به راحتی با هم دیگه به صورت مستقیم صحبت کنند این کار هیچ هزینه ایی نداره و 100 درصد رایگانه و باعث میشه اطلاعات بیشتری اشتراک گذاری بشه .. بنظر من که عالیه حالا نظرتون رو میخواستم بدونم اینکه خودتون راه اندازی میکنید یا من یک گروپ عمومی فعلا بدون عنوان درست کنم تا کاربران با هم دیگه اشنا بشن ...

لینک به ارسال

پیسنهاد خوبی هست اما خوب ماها اکثرا توی محیط کار هستیم و تا آخر روز امکان اتصال تماس نداریم!

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

الان چند ماه گذشته ولی بازم موفق نشدم ثبت نام كنم. اين تاييد نام كاربری به شماره نمايد.

لینک به ارسال

الان چند ماه گذشته ولی بازم موفق نشدم ثبت نام كنم. اين تاييد نام كاربری به شماره نمايد.

فیس بوک در حالت عادی واسه ثبت نام شماره موبایل ازتون نمیخواد یک آدرس ایمیل معتبر هم وارد کنید کافیه کد امنیتی رو به ایمیلتون میفرسته بعدا اگر خواستید میتونید از طریق تنظیمات حساب کاربریتون میتونید این شیوه امنیتی رو فعال کنید .

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

فکر می کنم ( به شخصه ) خیلی چیزهااز این انجمن یاد گرفتم پس هرکاری که در توانم باشه رو انجام میدم - اگر چه بازم جبران نمی کنه

لینک به ارسال
  • Morteza عنوان را به وردپرس پارسی در شبکه های اجتماعی تغییر داده است

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...