رفتن به مطلب

مشکل با فایل کانفیگ بعد از وارد کردن کد

پست های پیشنهاد شده

سلام

خسته نباشید

من وردپرس شبکه رو نصب کردم و حالا یه مشکل هست

وقتی اون کدی رو که میده میزارم تو فایل کانفیگ سایت بالا میاد ولی صفحه ورود به ادمین سفید میشه. وقتی دوباره کد رو بر میدارم همه چیز درسته. کد فایل htaccess هم وارد کردم.

به کمک احتیاج دارم

کل 10 صفحه اینجا رو خوندم چنین مشکلی نبوده!!!

لینک به ارسال

سلام ، کد رو قرار بدید و دیباگ رو فعال کنید ببینید چه اروری بهتون میده ، اینجا قرار بدید

لینک به ارسال

ممنون از شما فقط من همین دیباگ رو نفهمیدم

میدونم یه کدی هست باید بزارم تو کانفیگ فقط نمیدونم کدش چیه ؟

فایل erorr رو هم نمیدونم کجاس

این و خوندم اما متوجه نشدم http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/268-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA-%D8%AE%D8%B7%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%A8/

ویرایش شده توسط mohsen90002
لینک به ارسال

بله همین خطا یاب هست ، کد رو در کانفیگ قرار بدید

define('WP_DEBUG', true);

لینک به ارسال

خب الان من اون کدهایی رو که شبکه داد دوباره گذاشتم تو کانفیگ و بعد این کدی رو که شما دادید گذاشتم آخر کدهای کانفیگ

حالا از کجا باید خطا رو ببینم بزارم براتون؟ دایرکت ادمین هستم

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفا ارسال اسپم نداشته باشید و صبور باشید چون تایپیک دنبال میشه ،

خب شما بعد اینکه کد رو قرار دادید و شبکه رو هم فعال کردید به قسمتی که صفحه‌ی سفید نمایش داده میشد برید ، یک سری خطا در صفحه بهتون نمایش داده میشه که دلیل مشکل هست و میشه پیگیریشون کرد

لینک به ارسال

درود بر شما

من همین کارو کردم ولی صفحه بازم سفیده و خطایی نشون نمیده

وقتی کدهایی که شبکه میده رو برمیدارم از تو کانفیگ، درست میشه و تو قسمت شبکه مینویسه یک شبکه پیدا شد ولی باز کد رو که میزارم سفید میاد.

لینک به ارسال

حتما کد رو درست وارد نکردید واگر نه باید بهتون خطا نمایش داده بشه ، ببینید اگه "صفحه سفید" رو در انجمن جستجو کنید زیاد در این مورد بحث شده که پاسخ شما هم هست ..

نمونه

وقتی دیباگ فعال هست آدرس صفحه سفید رو قرار بدید بررسی بشه

لینک به ارسال

ممنون از کمکتون الان من رفتم رو یه دامنه دیگه از ابتدا کارو انجام دادم و درست شده ، ولی نمیدونم چرا رو این دامنه که میخوام این مشکل پیش میاد! به نظر مشکل از وردپرسه؟ پاک کنم دوباره از ابتدا نصب کنم؟

لینک به ارسال

بله می‌تونید وردپرس رو از نو نصب کنید تا مشکلتون برطرف بشه ..

لینک به ارسال

یه مشکلی هست نمدونم اینجا بگم یا تاپیک جدا بزنم

من شبکه رو به صورت زیر پوشه ساختم ولی غیر از سایت اصلی تو سایت های دیگه عکس که آپ میکنم نشون نمیده

ممکنه بشه از یک عکس برای دیگر سایت ها هم استفاده کرد یا باید اونها رو تو اونجا هم آپ کنم؟

ممنون

وقتی رو آیکن عکس خراب کلیک میکنم این پیغام رو میده: (فقط تو تصاویر شاخص اینطوریه و تصویر تو نوشته رو نشون میده)

A TimThumb error has occured

The following error(s) occured:

• Could not find the internal image you specified.

لینک به ارسال

آدرس تصویری که به اسکریپت timthumb میدهید را بررسی کنید که وجود داشته باشد

http://wordpress.org/plugins/network-shared-media/

لینک به ارسال

ممنون

البته من تاپیک زدم تا اگر کسی موضوع مشابه داشت ببینه چون این تاپیک موضوعش فرق داشت.

و اینکه من دقیقا منظور شما رو از اینکه آدرس و بررسی کنید متوجه نشدم(ببخشید کمی مبتدی هستم)

لینک به ارسال

ممنون

البته من تاپیک زدم تا اگر کسی موضوع مشابه داشت ببینه چون این تاپیک موضوعش فرق داشت.

و اینکه من دقیقا منظور شما رو از اینکه آدرس و بررسی کنید متوجه نشدم(ببخشید کمی مبتدی هستم)

افزونه برای اشتراک فایلهای آپلود شده بین وبلاگهای وردپرس شبکه هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...