رفتن به مطلب

افزونه تاریخ انقضا گروه کاربری

پست های پیشنهاد شده

سلام

افزونه ای وجود دارد که کاربر را مثلا" بعد از 30 رو به گروه کربری دیگری انتقال بدهد؟

لینک به ارسال

یکبار با ابزاری شبیه این روبرو شدم البته چون برام کارایی نداشت خیلی بهش دقیق نشدم ولی فکر کنم بخشی از پنلش قسمتی داشت که کاربران را به نام یا از روی آی پی فراخوانی می کرد و مدت شروع و پایان رو برای یک level خاص می شد براشون تعریف کرد البته گروه کاربری نبود ولی تقریبا هر دو لول دسترسی یک گروه رو داره و دسترسی ادمین لول 10 میشه

باز هم پیشنهاد می کنم خوب قبل از نصب مطالعه اش کنید

یا کاری که می خواهید بکنید رو دقیق تر بشکافید شاید راه های ساده تر باشه

http://wordpress.org/extend/plugins/lbak-user-tracking/

لینک به ارسال
اینجا چند تا افزونه مناسب معرفی کرده که جز این افزونه بقیش پولیه. ویرایش شده توسط shahin
لینک به ارسال

دارم یک سایت VIP طراحی میکنم, نیاز دارم که کاربر پس از سپری کردن زمان مشخص شده از طرف من از گروه مبدا به گروه مقصد انتقال پیدا کنه.

لینک به ارسال

دارم یک سایت VIP طراحی میکنم, نیاز دارم که کاربر پس از سپری کردن زمان مشخص شده از طرف من از گروه مبدا به گروه مقصد انتقال پیدا کنه.

من فکر می کنم برای این کار باید یک کد php خودتون بنویسید که با توجه بهسطح آشنایتون نبالید کار مشکلی باشه گروه مبدا که می تونه مشارکت کننده باشه برای مقصد یک گروه تعریف می کنید و براش دستور می گذارید که هر هرکس در گروه اول بوده رو عضو کنه مگر کسانی که از موقع ثبت نامشون x ثانیه نگذشته باشه یعنی کوچکتر یا مساوی با x ثانیه باشه

لینک به ارسال

بله حق با شماست,ولی نمی خواستم خودم دست کاری کنم و به نظرم پلاگین بهتره.

مرسی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...