رفتن به مطلب

افزونه تماس با ما

پست های پیشنهاد شده

سلام

میشه لطفا یه افزونه تماس با ما کاملا فارسی و ساده معرفی کنید؟ هفت هشت تا افزونه نصب کردم ولی کار باهاش رو نتونستم یاد بگیرم.

لینک به ارسال

ساده ترین افزونه‌ی کاملی که میتونین نصب کنین Contact Form 7 هست.

لینک به ارسال

فرمی را از منوی تماس ایجاد

و شورتکد را در محتوای برگه‌ای قرار دهید

لینک به ارسال

دوستان سلام .

من از این افزونه استفاده کرئم و کد را در بگه قرار دادم ولی پیام ارسال نمی شه و پیغام (ارسال پیام موفقیت آمیز نبود. لطفا دوباره سعی کنید و یا با مدیر سایت از طریق دیگری تماس بگیرید.) را میدهد . البته از افزونه های دیگه هم که استفاده کردم همین مشکل را داشت. ممنون می شم کسی راهنمایی کنه.

لینک به ارسال

دوستان سلام .

من از این افزونه استفاده کرئم و کد را در بگه قرار دادم ولی پیام ارسال نمی شه و پیغام (ارسال پیام موفقیت آمیز نبود. لطفا دوباره سعی کنید و یا با مدیر سایت از طریق دیگری تماس بگیرید.) را میدهد . البته از افزونه های دیگه هم که استفاده کردم همین مشکل را داشت. ممنون می شم کسی راهنمایی کنه.

احیاناً جستجو می کنید ؟

لینک به ارسال

بعد از ایجاد فرم در contact-form-7 به شما یک شورت کد داده میشه که باید در برگه موردنظر قرار بدید

لینک به ارسال

بعد از ایجاد ],در contact-form-7 به شما یک شورت کد داده میشه که باید در برگه موردنظر قرار بدید

از افزونه contact-form-7 استفاده کردم ولی سرور تابع mail را فعال نمی کند باید از

WP Mail SMTP استفاده کنم فقط نمی دونم چطور باید در برگه تماس با ما قرار بدم . اگر امکانش هست راهنمایی کنید ممنون می شم.

لینک به ارسال

با نصب این افزونه تفاوتی در گذاشتن شورت کد ایجاد نمیشه

فقط تنظیمات ایمیل شما SMTP می شود.

لینک به ارسال

شورت کد رو بگیر کپی کن برو تو مدیریت گزینه برگه ها رو بزن بعد گزینه افزودن برگه رو بزن بعد یه صفحه شبیه ارسال مطلب میاد تو موضوع بنویس تماس باما توی قسمتی که مطلب مینویسن شورت کد رو کپی کن بعد انتشار کن بعد داخل کد قرار بده تماس با ما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...