رفتن به مطلب

دو زبانه کردن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام قالبمو دو زبانه مپکنم

ترجمه و غیره و رو بلدم فقط نمیدونم چطوری قسمتی رو در سایت بزارم که زبان رو بشه ازونجا تغییر داد؟

در ضمنف میشه کازی کرد که بسته به ای پی زبان پیشفرض عئض بشه؟

ویرایش شده توسط dark master
لینک به ارسال

این تایپکارو مطالعه کردم ولی خوب این دو زبانه کردن انگار شاخه های مختلف داره و ای تایپکا هم انگار شاخه های مختلف داشتن.

من چیزی که میخوام رو اینجا میگم و شما منو راهنمایی کنید و بگید اگه افزونه میخواد از کدوم افزونه استفاده کنم

من فقط میخوام یه سایت داشه باشم که کاربرای انگلیسی زبان هم بتونن ازش استفاده کنن یعنی یه سری چیزای کلی ترجمه بشه و نمیخوام همه یچیز مثلا پست ها هم ترجمه بشن...... ترجمه کردنو بلدم ولی میخوام دکمه ای چیزی توی سایت باشه که با استفاده از اون بین زبان خود قالب و ترجمه سوییچ کنم...

لینک به ارسال

این ادرسی که دادین که صفحه افزونه ای نیست!!

مجموعه ای از افزونه هاست که با نام "multilanguage" تگ شده اند.

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

من افزونه transposh و qtranslate رو تست کردم ولی هردو وقتی فعال میشن زبان پیش فرض ورد پرس رو به انگلیسی میبرن واسه فارسی کردن زبان چیکار کنم؟

درود ...؛

وارد تنظیمات افزونه بشید، سپس در بخش انتخاب زبان ها، زبان فارسی رو به عنوان پیشفرض انتخاب کنید. در transposh باید زبان فارسی رو بکشید و در ابتدای صفحه رها کنید.

موفق باشید.

:)

لینک به ارسال

ممنون

اگه میشه جایی رو معرفی کنید که اموزش کامل ترنسپاش رو گذاشته باشه

الان نصب و فعالش کردم ولی میخوام بدونم که چطوری باید زبان اضافه کنم مثلا زبان انگلیسی و چطوری باید دکمه انتخاب زبان رو به هدر یا فتور اضافه کنم

لینک به ارسال

من تصمیم گرفتم از qtranslate استفاده کنم ولی اولا اینکه وقتی زبان رو انگلیسی میکنی استایلش اذیت میکنه میشه مثلا یه استایل ltr.css درست کنم ازون پیروی کنه؟

دوم نسخه انگلیسیش در یکی از قسمت ها تاریخ رو به اونم فقط ماه رو به صورت علامت سوال نشون میده

در کل استفاده از افزونه برای ترجمه مشکلی نداره؟ مثلا در سئو یا چیز دیگه ای تاثیر نمیذاره؟

لینک به ارسال

شما افزونه ترنسپاش رو که به کار بگیرین بهتون یه فیلد گزینش زبان میده. اون رو تنظیم میکنین. سپس اگر نوشته رو ببینین می‌تونین ترجمه رو برای یه زبان دیگه ویرایش کنین اگر این کارو نکنین از ترجمه ی موتورهای مترجم بهره گرفته میشه. دوست خوبم اسپم نفرست

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

دوستان تاریخ سایت رو میخواستم کردی کنم اما با افزونه های دو زبانه یه زبان دیگ نمایش میده

مثلا من کُردی کردستان رو میخوام این کُردی ترکیه رو نمایش میده

لینک به ارسال
  • 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...