• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
jc313

کدی برای فونت و سایه دار شدن آن

10 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان

میخواستم بدونم چطوری میتونم وقتی که موس روی لینک های سایتم میره لینک هام سایه دار بشن؟!

همچنین چطوری میتونم یه همچین فونتی برای تایتل هام درست کنم و استفاده کنم؟! مثلا بخش "شبهات" مثه این سایت: http://www.zohur12.ir

دقیقا نمونه سوالاتی که دارم این سایت استفاده کرده! وقتی روی لینک هاش میرین میخوام همونطوری بشه دقیقا!

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم برای مورد اول با این کد سایه دار بشن

a:hover{
text-shadow: #666666 5px 5px 5px;
}

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا امید شرمنده اظهار نظر کردم اگر دقیقاً میخواید لینکها سایش مثل همون باشه:

a {
color: black;
text-decoration: none;
}
.test a:hover {
text-shadow: 0px 0px 1px #008CD2;
color: blue;
}

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام در مورد سایه که دوستان فرمودند در مورد فونت اول از همه فایل فونت دلخواهتون رو به پوشه ی قالبتون انتقال می دید اگر فونت مدنظرتون روی سیستمتون موجوده از مسیر

c:\WINDOWS\Fonts

در دسترستونه و اگر نه هم معمولا با جستجو در نت منابع رایگان زیادی می یابید فرض می کنیم کد انتخابی نامش myfont است و اونرو انتقال دادید به پوشه ای به نام font در قالبتون و باز فرض می کنیم کلاس عناوین مورد نظر title باشه

@font-face {
font-family: 'myTitleFont';
src: url('font/myfont.ttf') format('truetype'),
url('font/myfont.woff') format('woff'),
url('font/myfont.eot');
}
.title {
font-family:myfont,'myTitleFont';
}

کد بالا رو به style.css اضافه کنید

توضیح معمولا فونت های فارسی در پسوند ttf موجودند اگر فونت ما تنها در یک فرمت موجود بود نیازی به نوشتن آدرس های دیگه نیست

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام در مورد سایه که دوستان فرمودند در مورد فونت اول از همه فایل فونت دلخواهتون رو به پوشه ی قالبتون انتقال می دید اگر فونت مدنظرتون روی سیستمتون موجوده از مسیر

c:\WINDOWS\Fonts

در دسترستونه و اگر نه هم معمولا با جستجو در نت منابع رایگان زیادی می یابید فرض می کنیم کد انتخابی نامش myfont است و اونرو انتقال دادید به پوشه ای به نام font در قالبتون و باز فرض می کنیم کلاس عناوین مورد نظر title باشه

@font-face {
font-family: 'myTitleFont';
src: url('font/myfont.ttf') format('truetype'),
url('font/myfont.woff') format('woff'),
url('font/myfont.eot');
}
.title {
font-family:myfont,'myTitleFont';
}

کد بالا رو به style.css اضافه کنید

توضیح معمولا فونت های فارسی در پسوند ttf موجودند اگر فونت ما تنها در یک فرمت موجود بود نیازی به نوشتن آدرس های دیگه نیست

اگه بخوایم فونت مثلا قسمت تایتل سایتو عوض کنیم چطوری باید استفاده کنیم از این؟

یعنی چه کدی به کجا اضافه کنیم که فونت اون بخش تغییر کنه؟!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما هر جا که می خواهی عوض شه اول بهش یک کلاس می دی و بعد کلاس را با title در این کد عوض می کنی

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
میخواستم بدونم چطوری میتونم وقتی که موس روی لینک های سایتم میره لینک هام سایه دار بشن؟!

پیشنهاد می کنم نوشته های زیر را مطالعه کنید...#

سایه دار کردن باکس ها با css3

سایه دار کردن متن ها با css3

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما هر جا که می خواهی عوض شه اول بهش یک کلاس می دی و بعد کلاس را با title در این کد عوض می کنی

سلام

ببخشید من زیاد آشنایی ندارم با کدنویسی

این کدی هست که من برای فونت درست کردم و توی style.css گذاشتم

@font-face {
font-family: 'A-HOMA';
src: url('font/A-HOMA.TTF') format('truetype'),
}
.title {
font-family:A-HOMA,'A-HOMA';
}

حالا میخوام فونت کد پایین تغییر کنه چیکار باید بکنم؟

.post #post-title h1{font-size:11px;font:bold;padding-right:15px;text-shadow: 0px 0px 5px #00FF33;}

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ببخشید من زیاد آشنایی ندارم با کدنویسی

این کدی هست که من برای فونت درست کردم و توی style.css گذاشتم

@font-face {
}
.title {
font-family:A-HOMA,'A-HOMA';
}

حالا میخوام فونت کد پایین تغییر کنه چیکار باید بکنم؟

.post #post-title h1{font-size:11px;font:bold;padding-right:15px;text-shadow: 0px 0px 5px #00FF33;}

@font-face {
}
.post #post-title h1{
font-family:B HOMA,Homa,'A-HOMA';
}

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری