رفتن به مطلب

encoding فایل css قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام.من می خوام برای قالب هام پیشنمایش آنلاین بذارم به خاطر همین می خوام فایل css رو یه جوری مخفی کنم که نه با viewsource مرورگر و نه با فایرباگ قابل رویت باشه.باید چی کار کرد؟

تو نت گشتم روش های بدرد بخوری ارائه نداده بودن.

css رو چجوری می شه با جاوااسکریپت مخلوط کرد که css در جاوااسکریپت مخفی بشه ( نمونه دیدم که یه فرد اینکارو کرده بود و css رو با جاوااسکریپت مخفی کرده بود.)

ممنون می شم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

شما نمیتونید مخفی کنید اما میتونید چندتا از div قالب ویا... در جاوا اسکریپت فراخانی کنید و آن ها رو هم کد کنید

لینک به ارسال

روش مخفی سازی div چه جوریه؟ آموزش لطفا؟ فارسی انگلیسی فرقی نداره

من تو http://www.base64encode.org/ به وسیله امکاناتش css رو encoding کردم و مثلا با کد زیر css رو در هدر فراخوانی کردم

<link rel="stylesheet" href="data:text/css;base64,Ym9keSB7IHdpZHRoOiA5NjBweDsgbWFyZ2luOiBhdXRvO30gcCB7IGZvbnQtZmFtaWx5OiBWZXJkYW5hO30" type="text/css">

اما بدی این سایت اینه که decoder هم داره پس می تونه باز همون encode هارو دی کد کنه!! :(

لینک به ارسال

برای کسی که بخواد از دموی قالب به فایلهای php قالب دسترسی داشته باشه باز کردن انکد و جستجو در js کار مشکلی نیست

کار بهتر اینه

<link rel="stylesheet" id="styleSheet" href="<?php bloginfo('template_directory');?>/style.css" type="text/css">

<div class="main">
<div class="post">
Text
</div>
</div>

در فایل بالا قاعدتا والد کلاس post قاعدتا کلاس main است

حالا می تونید با یک سری استایل اشتباه به کلاس main و post که زیر مجموعه مین باشه کاربر را منحرف کنید

بعد در یک js

$(document).ready(function() {
$(".main").filter(function() {
$(this).addClass("secondry").removeClass("main");
$("#styleSheet").attr("href","NewAddress");
})
})

نشانی فایل css اصلی را جایگزین NewAddress کنید و بجای main در این فایل به secondry و چیلدهایش استایل بدهید

البته چون html و css و js همگی سمت کاربر اجرا می شوند در نهایت باز هم کاربران آشنا به برنامه نویسی دسترسی به کد اصلی را منی یابند ولی بسیار محدودتر از روشهای قبل

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...