رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در مورد افزونه mycred

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ،‌ من قصد دارم تو سایت ، مساله امتیاز دهی به کاربر + دادن مدال + خرید توسط امتیازهاش ، رو راه اندازی کنم! علتشم خیره! :lol: کاربرامون تو بخش نظرات خوب فعالیت میکنن ما هم فروم نداریم و اصلا علاقه ای به راه اندازی این یه مورد ندارم ،‌میخوام همچین امکانی بدیم به کاربرا که به واسطه همه فعالیت هاشون از دانلود گرفته تا کامنت گذاری و... امتیاز بگیرن و با امتیازشون از فروشگاه سایت مثلا بتونن هر چند وقت یک بار چیزی خرید کنن یا پست پولی رو مشاهده کنن...

مبتدی نیستم ، حرفه ای هم نیستم. همین که مثل یه شخص تازه وارد تو این افزونه کمکم کنید ، میتونم باقی مسائل رو به لطف خدا خوب پیش ببرم

حالا چیزایی که میخوایم:

1- کنار اسم هر کاربر تو بخش نظرات ،‌ بنویسه که چه مدالی داره و عکس مدال رو بزاره

2- یه صفحه برای هر کاربر داشته باشیم که با رفتن داخلش این موارد رو مشاهده کنه: میزان امتیازش تا اون لحظه ، مدال دریافتیش ، تعداد خرید تا اون لحظه و اینکه خریداش چی بوده ، و لاگ امتیاز هاش چه منفی چه مثبت

3- یه صفحه باشه که همه مدال های سایت + میزان امتیازی که قراره تا به اون مدال برسن رو نشون بدیم. همچین چیزی تو تنظیمات افزونه هست ولی وقتی به ادرسش میریم 404 میده

4- کاربر بتونه تو اون صفحه که تو بخش 2 گفتم ، به دوستش امتیاز بده ، یعنی بگه مثلا 10 امتیاز به فلان کاربر میدم.

فعلا همینا ،‌باقیشم در روند اماده سازی اینا، سعی میکنم از پسشون بر بیام با توجه به راهنمایی ها ، اگر نشد میگم اونارو ولی زیاد نیستن... :wub:

(لازم به ذکره که همه اینا تو افزونه هست ! فقط مساله اینه که من نمیدونم چطوری باید ازشون استفاده کرد. HTML و CSS تسلط کافی دارم ، PHP هم اشنا هیستم یعنی غریبه نیستم باهاش. دستورات شریط و حلقه هارو میدونم ولی با دیتابیس ها اشنایی ندارم... (مبتدی اماا گفته باشم:D ) پرتلاش و علاقه مند. پس راهنمایی های شما دوستای گلم بی نتیجه نمیمونه و تلاشمو میکنم :rolleyes: )

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

ماشاله

این قابلیت ها رو بصورت اتوماتیک به وردپرس اضافه میکنه؟

چون تابع یا شورت کدخاصی ازش ندیدم

لینک به ارسال

ماشاله

آره مرتضی جون اضافه میکنه و مشکلش فقط اینه که مستندات خوبی ارائه نکرده تا کاربر راحت استفاده کنه

در مورد تاپیک هم که فکر کنم پاسخ همش رو گرفته باشه استارتر تو تاپیک قبلیش درست نیست ؟

استارتر عزیز اگر هنوز هم مشکلی داری بگو راهنمایی کنم

لینک به ارسال

ماشاله

نه مرتضی جان اضافه نمیکنه ، فقط نصبش میکنه کاربر و تازه جنگ شروع میشه :lol:

کسرا = خیر تاپیک قبلی و بعدی در این باره نداشتم!!! این تنها تاپیک من در مورد این افزونه است و تاپیک های دیگه ای در این باره نداشتم! فقط لینک دادن که اونارو خودمم داشتم. تو اینجا کسی در مورد این افزونه کمکم نکرد و فقط برای بدست اوردن ID یوزر هام که ارتباطی با این افزونه نداره و مربوط به فانگشن های وردپرسه راهنمایی کردن /// ولی بله یه غیر ایرانی کمکم کرد (نویسنده خود افزونه) یه ایمل زدم! گفتم چه توانایی هایی دارم دقیقا چیی که اینجا گفتم! بعد ازش خواستم فقط بهم خط بده یعنی بگه اینا ایا شدنیه یا نه و بعد راه رو نشونم بده نه اینکه کد بده! ایشونم همین کارو کرد و فقط بهم گفت لازمه همه اینا اینه که یوزر کاربرا رو به دست بیاری توی نقطه ای که هستی! منم این یه مورد رو یعنی پیدا کردن یوزر کاربر ، رو تو این انجمن مطرح کردم دوستان راهنمایی کردن (بازم میگم کد نه راهنمایی) و درستش کردم....

پ.ن = بله حدودا همه رو در اوردم ، انگلیسیمم بهتر شده :D قدر دوستان بلاد کفر رو هم بیشتر میدونیم از این به بعد.. (سر مساله پروفایل ، با یک کلمه اشاره ، انچنان ایده ای داد و روشی گفت که خودم به شخصه جا خوردم که اینقدر ایشون به نکات ریز توجه داره)

الان فقط تو یه چیزش مشکل دارم چون زبانم خوب نیست ، هر طوری میگم بهش متوجه نمیشه چی میخوام ، باید یکی رو پیدا کنم زبانش خوب باشه کمکم کنه.....

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...