mehrabi

درخواست ویرایشگر شبیه ویرایشگر وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

دنبال یه ویرایشگر شبیه ویرایشگر وردپرس می گردم، اما بدون نیاز به هاست یا لوکال، یعنی به عنوان یه صفحه ذخیره شده باشه ولی گزینه های ویرایش و افزودن عکس و این ها کار کنه.

احتمالا پیش نهاد این باشه که خوب صفحه ارسال مطلب رو باز کن و ذخیره کن، ولی این کارو کردم فایده نداشت.

راهی هست بشه از ویرایشگر وردپرس برای اینکار استفاده کرد؟

چطور می تونم صفحه ارسال مطلب وردپرس رو برای این کار ذخیره کنم؟

ویرایشگر دیگه ای برای این کار هست؟

با تشکر از همه

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ویرایشگر وردپرس TinyMCE هست

http://www.tinymce.com/

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط الهم صلی علی محمدو آل محمد
      با عرض سلام و ادب من مدت 3 روزه که نمی تونم از ویرایشگر ویژوال کامپوزر در ویرایش برگه هام استفاده کنم در قسمت مدیریت هم رفتم ویرایشگر کلاسیک رو غیر فعال کردم ولی فایده ای نداشت
      لطفا راهنمایی بفرمایید سپاس گذارم

• توسط miraziz
      سلام. دوستان در ویرایشگر جدید وردپرس، گوتنبرگ، اگر حالت code editor را انتخاب کنید می بینید که برای متن های فارسی فونت را به صورت پیش فرض در نظر گرفته‌اند که نامناسب است. کسی می‌داند چگونه می‌توان آن فونت را تغییر داد؟
      یکی هم در همین محیط ویرایشگر گوتنبرگی بسیاری از گزینه‌ها در وردپرس 5.3 ترجمه نشده‌اند! آیا اطلاع دارید که در آپدیت بعدی ترجمه خواهند شد؟
    • توسط miraziz
      سلام. دوستان من وقتی در ویرایشگر متن وردپرس «جهت متن» را می زنم هیچ اتفاقی نمی افتد. این مشکل از چی می تونه باشه؟
    • توسط koroush
      با سلام و احترام
      بنده یک سایت وردپرسی دارم که بعد از آپدیت به نسخه 4.8.1 دچار یک مشکل شدم و اون این هست که در قسمت افزودن نوشته و در ویرایشگر وردپرس وقتی عنوان را تایپ می کنیم مدتی بعد دو گزینه " پیوند" و "نمایش" در کنار گزینه ویرایش می آمد اما در حال حاضر آن دو گزینه وجود ندارد.
      وقتی دانگرید نیز می کنم مشکل حل نمی شود.
      یک تصویر در فایل پیوست آمده است که می تواند به دوستان بیشتر راهنمایی دهد.
      با تشکر

• توسط aliaz
      سلام به همه اعضای انجمن
      من یک افزونه میخوام و خیلی خیلی لازم دارم که باهاش بتونم به صورت default متنی رو که مینویسم خود به خود مثل شعر بکنه . منظورم اینه که من کلا شعر مینویسم ت ویرایشگر وردپرس اما میخوام بدوون زدن هیچ دکمه در ویرایش گر وقتی شعری رو پیست میکنم یا مینویستم مدلش دو ستونه بشه .برای مثال این شعر رو در نظر بگیرید:
      زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد
      از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد
      صوفی مجلس که دی جام و قدح می‌شکست
      باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد
      وقتی شعر رو پیست میکنم مصرع ها زیر هم میان در صورتی که میخوام افزونه کاری بکنه که بصورت خودکار بیت ها وقتی پیست شدن به این صورت بشن :

زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد                               از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد
      صوفی مجلس که دی جام و قدح می‌شکست                      باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد

مثل سایت گنجور .
      اگه چنین افزونه ای وجود نداره ولی کسی میتونه بسازه بنده ممنون میشم و هزینش هم پرداخت میکنم. 
      با تشکر