رفتن به مطلب

مشکل در تنظیم ارتفاع DIV

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک کد دارم که چندتا Div توی همدیگه توی صفحه داره. بعد هرچی تنظیمات این DIV ها رو از نظر ارتفاع در CSS درست میکنم، ارتفاع درست نمیشه.

من میخوام که ارتفاع بصورت auto باشه اما ارتفاع روی یه مقدار ثابت مونده و تغییر نمیکنه.

کدها رو اینجا میذارم که ببینید:

این کد php صفحه هست:

http://paste.ofcode.org/GiuGSe4jffUzgUkrEN6sTn

اینم کد CSS هست:

http://paste.ofcode.org/eb5yRDgeM8KhR2M6TFNu9A

هرکی به من کمک کنه ایشالا سبد کالا بهش تعلق بگیره.. :D

آدرس سایتش هم اینه: http://amitisarad.com/ و کد php که فرستادم مربوط به صفحه ایندکس میشه.

لینک به ارسال

سلام

توی کدهاتون به صورت مستقیم از خاصیت height استفاده کردید مثال :

<li style="overflow:hidden;height:100px;list-style:none;width:110px;float:left" class="jcarousel-item jcarousel-item-horizontal jcarousel-item-1 jcarousel-item-1-horizontal" jcarouselindex="1">

توی css هم چند جایی height به عناصرتون دادید که بستگی داره کجاترو میخواید auto باشه برید و کلاسش رو ببینید و تغییر بدید

لینک به ارسال

سلام

توی کدهاتون به صورت مستقیم از خاصیت height استفاده کردید مثال :

<li style="overflow:hidden;height:100px;list-style:none;width:110px;float:left" class="jcarousel-item jcarousel-item-horizontal jcarousel-item-1 jcarousel-item-1-horizontal" jcarouselindex="1">

توی css هم چند جایی height به عناصرتون دادید که بستگی داره کجاترو میخواید auto باشه برید و کلاسش رو ببینید و تغییر بدید

من میخوام DIV با کلاس mid ارتفاعش auto باشه. اما نمیدونم چرا هرکار میکنم نمیشه.

درضمن وقتی ارتفاع div با کلاس mid رو میذارم روی مثلا 300 یا 400 و overflow رو میذارم روی visible، باعث میشه که اون Div دیگه که صفحه رو به بالای صفحه هدایت می کنه و کلمه UP داره، بیاد وسط نوشته های متن قرار بگیره. یعنی اون 300 یا 400 پیکسل که تموم میشه، این کلمه up قرار میگیره. حالا میخواد وسط متن باشه یا هرجای دیگه!

چکار کنم؟

لینک به ارسال

اول تمام height را بردار بعد در فتوشاپ حالتی که می خواهی قرار داشته باشند را رسم کنید و بگذارید اینجا تا کدهاش تنظیم بشند

لینک به ارسال
اول تمام height را بردار بعد در فتوشاپ حالتی که می خواهی قرار داشته باشند را رسم کنید و بگذارید اینجا تا کدهاش تنظیم بشند
با تشکر:

توضیحات تصویر:

1- من میخوام این فاصله اضافی که با شماره 1 مشخص کرده ام حذف بشه و بصورت اتوماتیک بنا به ارتفاعی که متن یا نوار کناری داره تنظیم بشه.

2- نواری که با شماره 2 مشخص کرده ام وقتی که ارتفاع div با کلاس mid (همونکه با شماره 4 علامت زده ام) رو روی مثلا 350 و overflow=visible; تنظیم میکنم، میاد در جایی که با شماره 3 علامت زده ام قرار می گیره زیر متن ها.

کد صفحه و کد css رو هم که قبلا براتون قرار داده ام

مچکرم

post-1942-0-06872900-1393827441_thumb.jp

لینک به ارسال

این کد را در فایل استایل پیدا و جایگزین کنید حل میشه.

#right{margin-top: 12px;float:right; min-height:0px; width:240px;}

لینک به ارسال

این کد را در فایل استایل پیدا و جایگزین کنید حل میشه.

#right{margin-top: 12px;float:right; min-height:0px; width:240px;}

ایول درست شد.

ایشالا سبد کالا بهت تعلق بگیره اونم دوتا! :D

ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...