رفتن به مطلب

معرفی سایت کدینگ - مکانی برای کد نویس ها و برنامه نویسان

Farzad

پست های پیشنهاد شده

koding.png

با سلام و عرض احترام خدمت کاربران محترم انجمن.

سایتی که در این تاپیک معرفی میکنم ، مطمئناً یک playground لذت بخش برای کاربران کد نویس و برنامه نویس فروم هست.

سایت : https://koding.com/

سایت کدینگ دات کام جایی است که توش می شه کد نوشت، کدها رو به اشتراک گذاشت، با روبی و گو و جاوا و نود و پی اچ پی و سی و پایتون ور رفت.

وردپرس و جانگو و بوت استرپ نصب کرد و دستی به مای اس کیو ال و مونگو رسوند و دسترسی روت هم داشت!

اینجا می تونین کدها رو با بقیه به اشتراک بذارین و توی کلاس با هم تمرین حل کنین. یک جور شبکه اجتماعی ویژه گیک ها و برنامه نویس هایی که نیاز به یک سرور اینترنتی برای کارهاشون دارن.

البته توجه لازمه که این سیستم یک VPS یا سرور یا چنین چیزهایی نیست

بلکه یک محیط توسعه است که از طریق وب می تونین بهرش دسترسی داشته باشین و توش کارهایی که می خواین بکنین رو تست کنین و غیره.

برای خیلی ها ممکنه خیلی خیلی مفید باشه و برای بعضی ها ممکنه اصلا به درد نخوره.

+ البته این سایت حدود ۴۰ ترابایت دیگه این امکانات رایگان رو می ده! لذا پیشنهاد میشه همینک ثبت نام کنید تا پر نشده،

می تونید از این لینک ثبت نام کنید تا 4 گیگ فضای رایگان دریافت کنید . یا مستقیم از سایت اکانت بگیرید با 3 گیگابایت فضا.

http://wpu.ir/7yqo1

امیدوارم لذت ببرید دوستان ;)

{بخشی از توضیحات به نقل از جادی}

لینک به ارسال

سایت خوبی هست من هم همین حالا عضو شدم.

دوستان شما هم می تونید با عضو شدن از طریق این لینک به من یک گیگ فضای رایگان هدیه بدید.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...