5 پست در این موضوع قرار دارد

دوستان می خواستم بفهمم بخش Impressions در گوگل وبمستر نشان دهنده چیست و افزایش آن به چه معنا و مفهومی می باشد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

How often your site was seen in search results for each query.

منبع

ویرایش شده در توسط oMid
3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر ممکن هست فارسی توضیح بدید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چندبار سایت شما در نتایج جستجو براساس کوئری (کلید جستجو) نمایش داده شده.

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چندبار سایت شما در نتایج جستجو براساس کوئری (کلید جستجو) نمایش داده شده.

آیا این مقدار تاثیر مستقیمی بر ورودی از موتور جستجو دارد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط naderi
      سلام دوستان
      من سایتمو توی گوگل برای سازگاریش با موبایل تست میکنم اما اسکرین شاتی که بهم نشون میده ناقصه و سایت رو کامل نشون نمیده !
      البته کنارش میزنه که موبایل فرندلی هست سایتت
      مشکل رو کسی میدونه از کجاست و به چه شکل میشه حلش کرد؟
    • توسط پویه
      سلام دوستان
      یه چند وقتیه که وقتی وارد گوگل وبمستر میشم میبینم تعداد Valid Pages سایت کم شده و این به مرور زمان اتفاقا افتاد ، به طوری که در تاریخ 4 / 5 / 2019 بیست نه هزار تا ولید پیج داشتم و درست دو ماه بعد یعنی در تاریخ 4 / 7 / 2019 این تعداد به چهارده هزار تا رسیده ، چیزی که در تصویر زیر میتوید ببینید.

الانم رسیده به ده هزار و این در حالیه که رتبه الکسا و دامین اوتوریتی و پیج اوتوریتی سایت ثابته و ورودی های گوگل هم نسبت به قبل پیشرفت داشته.
      نمیدونم این مورد خوبه یا بد، ولی احتمال 99 درصد خوب نیست، دلیلش رو هم نمیدونم.
      از طرفی تعداد صفحات Excluded سایت هم افزایش داشته که فک کنم این موردم خوب نباشه.
      البته اینم بگم که من قبلا به دلیل کم تجربگی مطالب رو کپی میکردم و الان دارم به مرور زمان حذفشون میکنم اما خب من 100 تا مطلب بیشتر حذف نکردم تا الان ، طبیعی نیست به خاطر 100 تا مطلب یهو 19 هزار ولید پیج کم بشن.
      از دوستان اگر کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا...
      ممنون
    • توسط naderi
      سلام .. برای توسعه یک وب سایت با قالب Eduma وردپرس میخوایم یه سری قابلیت ها رو بهش اضافه کنیم .. از دوستان کسی هست که بتونه به ما کمک کنه؟
    • توسط Hamid_92
      سلام خسته نباشید 
      من در یک وبسایت خارجی که خدمات هاست و دامنه رایگان میداد یک هاست و دامنه رایگان ساختم و میخواستم که وردپرس رو در file manager آپلود کنم و نصبش کنم و با توجه به آموزش های داخل اینترنتی باید اون فایل وردپرس رو در فایل public_html آپلود می کردم اما به محض اینکه از داخل CPanel وارد file manager هاست شدم با تصویر زیر برخورد کردم

و پوشه ای به نام Public_html تعریف نشده بود تا فایل وردپرس رو بارگذاری کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
      * ضمنا در داخل فایل htdocs فایلی به نام files for your website should be uploaded here! ذخیره شده بود به صورت زیر

• توسط helen94
      سلام دوستان. من دنبال افزونه یا ابزارکی می گردم که باهاش در صفحه اصلی سایتم یه باکسی ایجاد کنم که در اون آخرین پست های سایت رو نشون بده. به این شکل که جدیدترین پست رو به همراه تصویر شاخصش در قسمت بالا به شکل بزرگتر نشون بده و در قسمت زیرش پست های قبل تر رو نشون بده. تصویر افزونه ی موردنظرم رو ضمیمه کردم به این پست.
      قالبی هم که ازش استفاده میکنم قالب استادیار هست.
      من قبلا موارد این چنینی رو در خیلی سایت ها دیدم، اما اسم افزونه یا ابزاری که باهاش این کار رو کردن نمیدونم.
      ممنون میشم راهنماییم کنید.