31 پست در این موضوع قرار دارد

موفق و موید باشید همگی

هم حامیان و هم خود شما دوستان عزیزم :wub:

14

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از آقای گرانسایه.

امیدواریم بتوانیم خدمتی به جامعه اوپن سورس و دوستانی که در این زمینه فعالیت می کنند داشته باشیم.

27

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

خدا خیرتون بده.واقعا زحمت می کشید.

والله اگه بخوایم منتظر حمایت بمونیم باید هنوزم فایل txt آپلود میکردیم روی هاست و توش مطلب می نوشتیم :P

دمتون گرم

15

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خداشکر اشخاصی هستند که بدون هیچ چشم داشتی و چیزی به اهدافی دست میزنن که واقعا دشوار هست

مدت ها بود سایتی نبود که بشه برای وردپرس بهش مراجعه کرد و به عنوان یه جور مرجع بهش نگاه کرد

اما استادان با این مسائل امنیتی ، هزینه ، زمان ، حوصله و... به این اقدام دست زدند

انشالله همیشه موفق و شاد و سرحال باشند و به

امید موفقیت وردپرس پارسی و سلامتی اساتید

18

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون.... !

12

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جا داره از خود آقای استوار و سلطانی عزیز و همچنین مرتضی گرانسایه به‌دلیل مدیریت خوبشون تشکر کرد.

22

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم به نوبه خودم تشکر میکنم و اینم بگم که تازه اول راهه و خیلی مونده تا وردپرس پارسی به جایگاه خودش برسه و ایشاالله که همینطور پیش میره و با کمک و تلاش همه دوستان به موفقیت های بیشتری میرسه چون لیاقتشو داره ....

15

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم به نوبه خودم تشکر میکنم و اینم بگم که تازه اول راهه و خیلی مونده تا وردپرس پارسی به جایگاه خودش برسه و ایشاالله که همینطور پیش میره و با کمک و تلاش همه دوستان به موفقیت های بیشتری میرسه چون لیاقتشو داره ....

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم از جناب گرانسایه و حامیان مالی عزیزشون تشکر می کنم و امیدوارم سریعتر بتونند پشتیبانی رسمی وردپرس را دریافت کنند.

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اجرکم عندالله...

موفق باشید...

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از دوستانی که این فضای صمیمی رو ایجاد کردن :wub:

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همیشه برام سئوال بود که آیا هئیت مدیره اشخاص پولداری هستن که تبلیغ رو در دستور کار قرار نمیدن یا خیر ؟

برام خیلی جالب بود ...

به نظرم یه بخشی رو به عنوان Donate راه بندازین و مطمئن باشید که پول هایی که از این روش بدست میاد از تبلیغات بیشتره ، چون بعضی وقتی گره هایی از مشکلات کاربران انجمن باز میشه که دوست دارن یه جوری از انجمن تشکر کنن و چه راهی بهتر از کمک مالی .

انشاا... شما و حامیانتون موفق و موید باشید

13

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سپاس از مدیران گرامی. ما هم داریم داخل کارهای جدیدمون لینک پشتیبانی شده توسط وردپرس پارسی رو میزاریم. ایشالا به زودی پشیتبانی رسمی رو هم که واقعا حق این گروهه.

9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

منم به نوبه خودم اگر قابل بدونین آرزوی موفقیت برای شما و حامیان محترم دارم

فقط از از آقا Morteza کمی دلخورم چندین بار ازتون درخواست کردم که زحمت درست کردن اسکریپی بکنین هر دفعه گفتین یا وقت ندارین یا کارهای کوچک نمیکنین منم بیش از 6 ماه هسته که کسی رو ندیدم واسم انجام بده !(افراد دگه ای هم که میشناختم هزینه خیلی بالایی میگیرن که واقعا در توانم نبوده !)

در هر صورت آرزوی موفقیت دارم براتون دارم

ویرایش شده در توسط aleas
2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم به نوبه خودم اگر قابل بدونین آرزوی موفقیت برای شما و حامیان محترم دارم

فقط از از آقا Morteza کمی دلخورم چندین بار ازتون درخواست کردم که زحمت درست کردن اسکریپی بکنین هر دفعه گفتین یا وقت ندارین یا کارهای کوچک نمیکنین منم بیش از 6 ماه هسته که کسی رو ندیدم واسم انجام بده !(افراد دگه ای هم که میشناختم هزینه خیلی بالایی میگیرن که واقعا در توانم نبوده !)

در هر صورت آرزوی موفقیت دارم براتون دارم

اگر کسی نمیتونه یا نمیخواد یک کاریرو انجام بده نباید ازش دلخور شد !

این همه برنامه نویس هستن که از خداشونه براتون انجام بدن !

سایت هایی مثل پونیشا و پارس کدرز و ... هم برای همین ایجاد شدن که شما متناسب با بودجه خودتون بتونید کارتون رو تحویل بگیرید ...

این تاپیک جای این بحث نیست بهتره ادامه پیدا نکنه ، ممنون

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر کسی نمیتونه یا نمیخواد یک کاریرو انجام بده نباید ازش دلخور شد !

چشم عزیز حق باشماست شرمنده ممنون!

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیدم چیزی نگم نمیشه

من شاید تنها کاربری باشم که همیشه کارای سخت و تاپیکهای سختی میزنم که نیاز به کد نویسی داره و کلی دردسر و هر موقع جای دیگه رفتم کلی از من هزینه خواستن تا انجام بدن اما توی این انجمن دوستان کمکم کردن بدون هیچ چشم داشتی

بعضی موقع ها تاپیکها دیر جواب داده میشه اما باید حق بدیم این همه تاپیک و سوال اما چند نفر هستن که کمک میکنن

کاش میتونستم منم یک کمکی بکنم ولی افسوس که هیچ بار علمی ای ندارم که بتونه کمک کنه بهتون شاید قسمت donate بزنید بتونیم حداقل از اون طریق جبران کنیم

فقط میشه گفت تشکر تشکر تشکر ...

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود

من هم تشکر ویژه مینم از تمامی اعضاء و حامیان وردپرس پارسی و امیدوارم هیچ وقت نیازمند حمایت مالی هیچ گروه و یا شخص خاصی نشوید

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی چاکریم

652.gif

646.gif

ویرایش شده در توسط مـحـمـد
6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از گروه وردپرس پارسی بابت زحمات فراوان و تعامل صمیمانه و صادقانه با کاربران وردپرس

پایدار باشید

7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای خدا این وردپرس رو از ما نگیر.

توی این زمونه برای هرکاری که بلد نباشی باید هزینه گزافی بدی !! البته چیز عجیبی هم نیست وقت ارزشمنده و کسی که برات وقت بزاره انتظار دستمزد داره.

اما تنها جایی که اوضاع فرق میکنه اینجاس . همیشه آخرین راهکار وردپرس پارسی پست توی بازارچس که شخصاً 99 درصد کارا و مشکلاتم کاملاً رایگان حل شده و نیازی به هزینه کردن نبوده.

امیدوارم یه روزی بتونم این زحمات دوستان وردپرس پارسی رو جبران کنم.

10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای گروه بزرگ wp-parsi و مدیران و ادمین های اصلیش اروزی سلامتی و توفیق دارم . این دوستان واقعا زحمت میکشن و بدون هیچ چشم داشتی حاصل ساعت ها کار و کد نویسی رو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار همه کاربران وردپرس فارسی ، حتی سایت های رقیب قرار میدن. واقعا زبان و کلمات از توصیف چنین کاری عاجزن و فقط باید در مقابل این همه زحمت و لطف قدردانی و سکوتِ به معنای احترام کرد.

از شفاف سازی آقا مرتضی هم واقعا ممنونم ... آدم هر چی میشکه از دست افراد سود جو و چرب زبونی هست که میخوان خودشون و به موفقیت های دیگران بچسبونن ، بدون اینکه ذره تو اون کار سهیم باشن. امیدواریم سیاست شفاف سازی همچنان ادامه داشته باشه.

کاش ما هم حرفه ای بودیم و به نحوی تو گسترش برنامه نویسی وب به بقیه دوستان کمک میکردیم .. کما اینکه تو سایت های مختلفی همچون سایت های تخصصی سخت افزار فعالم و به خیلیا کمک کردیم ... اما تو برنامه نویسی و وردپرس اینطور نیست. در آخر هم جا داره از حامیان مالی وردپرس تشکر کرد که واقعا هات و به صورت رایگان در اختیار تیم وردپرس فارسی گذاشتند.

موفق باشید.... :)

ویرایش شده در توسط hosseinbrusli
7

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

در این روز اول فروردین، من هم از پروردگار متعال، طول عمر و سالی پر از خیر و برکت، احسان و نیکوکاری، سالی سرشار از موفقیت و پیروزی رو برای تمامی مدیران و دست‌اندرکاران وردپرس پارسی و همه فعالان وردپرسی آرزومندم. :rolleyes:

در پناه حضرت حق باشیم، یا علی

6

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام و خسته نباشید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Rangarang
      سلام
      فرض کنید یک فروشگاه داریم که شامل دو نوع جنس هست، 1. جنس های سبک و 2. جنس های سنگین.
      جنس های سبک به اجبار باید توسط پست سفارشی ارسال بشن و جنس هاس سنگین هم به اجبار توسط باربری.
      هزینه ارسال جنس های سفارشی به هر تعدادی با هزینه ثابت 8000 تومان و برای باربری هم صفر هست (پرداخت در محل).

حالا سوال من اینجاست: اگه مشتری فقط بخواد تو سبد خریدش جنس های سبک رو اضافه کنه می تونه دو شیوه ارسال داشته باشه، یعنی پرداخت آنلاین وجه محصولات یا پرداخت در محل. ولی سوال اصلی اینه که اگه فرض کنیم 10 تا جنس معمولی گرفت و یکی جنس بزرگ، اون موقع تکلیف چیه؟ آیا می شه کاری کرد که مشتری اگه یک جنس باربری انتخاب کنه باید کل وجه محصولات رو اجبارا به صورت آنلاین پرداخت کنه؟ و تو بحث پست هم هم باید 8000 رو برای پست سفارشی بده و هم پرداخت درب منزل برای جنس باربری؟ (یعنی دو بار پرداخت پستی برای دو مرسوله جدا).

من یه کم گیچ شدم تو این موارد و نمی دئنم باید چیکار کرد |:
      ممنونم از راهنمایی تون
    • توسط amiridm
      با سلام.ببخشید من میخوام تعداد ستون محصولاتم رو 4 ستون کنم ولی نمیشه.لطفا راهنمایی کنید

• توسط ahmadib
      سلام خسته نباشید 
      من یه مشکلی دارم توی اتصال درگاه پرداخت بانک ملت
      وقتی رکویست می فرستم سمت درگاه بانک یه خطایی میده که خوده به پرداخت هم جواب منو نداد 
      خطا :

Error fault:1
      میشه راهنمایی کنید 
    • توسط shayan201680
      با سلام
      بنده یک سایت اصلی وردپرسی دارم و قرار شده که در ساب دامینشم از وردپرس استفاده کنم.
      الان میخوام کاری کنم که کاربران اگر در سایت اصلی ثبت نام کردند بتونند با همون مشخصات در ساب دامین نیز لاگین کنند و برعکس!
      ولی نمیدونم باید چکار کنم! 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنمایی کنه، با تشکر... 
    • توسط ahmadib
      سلام خشته نباشید من می خوام یه شرط بزارم که اگر جدول هیچ رکوردی نداشت اجرا بشه چکار باید بکنم