رفتن به مطلب

حامیان وردپرس پارسی

Morteza

پست های پیشنهاد شده

موفق و موید باشید همگی

هم حامیان و هم خود شما دوستان عزیزم :wub:

لینک به ارسال

با تشکر از آقای گرانسایه.

امیدواریم بتوانیم خدمتی به جامعه اوپن سورس و دوستانی که در این زمینه فعالیت می کنند داشته باشیم.

لینک به ارسال

سلام

خدا خیرتون بده.واقعا زحمت می کشید.

والله اگه بخوایم منتظر حمایت بمونیم باید هنوزم فایل txt آپلود میکردیم روی هاست و توش مطلب می نوشتیم :P

دمتون گرم

لینک به ارسال

خداشکر اشخاصی هستند که بدون هیچ چشم داشتی و چیزی به اهدافی دست میزنن که واقعا دشوار هست

مدت ها بود سایتی نبود که بشه برای وردپرس بهش مراجعه کرد و به عنوان یه جور مرجع بهش نگاه کرد

اما استادان با این مسائل امنیتی ، هزینه ، زمان ، حوصله و... به این اقدام دست زدند

انشالله همیشه موفق و شاد و سرحال باشند و به

امید موفقیت وردپرس پارسی و سلامتی اساتید

لینک به ارسال

جا داره از خود آقای استوار و سلطانی عزیز و همچنین مرتضی گرانسایه به‌دلیل مدیریت خوبشون تشکر کرد.

لینک به ارسال

منم به نوبه خودم تشکر میکنم و اینم بگم که تازه اول راهه و خیلی مونده تا وردپرس پارسی به جایگاه خودش برسه و ایشاالله که همینطور پیش میره و با کمک و تلاش همه دوستان به موفقیت های بیشتری میرسه چون لیاقتشو داره ....

لینک به ارسال

منم به نوبه خودم تشکر میکنم و اینم بگم که تازه اول راهه و خیلی مونده تا وردپرس پارسی به جایگاه خودش برسه و ایشاالله که همینطور پیش میره و با کمک و تلاش همه دوستان به موفقیت های بیشتری میرسه چون لیاقتشو داره ....

لینک به ارسال

من هم از جناب گرانسایه و حامیان مالی عزیزشون تشکر می کنم و امیدوارم سریعتر بتونند پشتیبانی رسمی وردپرس را دریافت کنند.

لینک به ارسال

همیشه برام سئوال بود که آیا هئیت مدیره اشخاص پولداری هستن که تبلیغ رو در دستور کار قرار نمیدن یا خیر ؟

برام خیلی جالب بود ...

به نظرم یه بخشی رو به عنوان Donate راه بندازین و مطمئن باشید که پول هایی که از این روش بدست میاد از تبلیغات بیشتره ، چون بعضی وقتی گره هایی از مشکلات کاربران انجمن باز میشه که دوست دارن یه جوری از انجمن تشکر کنن و چه راهی بهتر از کمک مالی .

انشاا... شما و حامیانتون موفق و موید باشید

لینک به ارسال

سپاس از مدیران گرامی. ما هم داریم داخل کارهای جدیدمون لینک پشتیبانی شده توسط وردپرس پارسی رو میزاریم. ایشالا به زودی پشیتبانی رسمی رو هم که واقعا حق این گروهه.

لینک به ارسال

منم به نوبه خودم اگر قابل بدونین آرزوی موفقیت برای شما و حامیان محترم دارم

فقط از از آقا Morteza کمی دلخورم چندین بار ازتون درخواست کردم که زحمت درست کردن اسکریپی بکنین هر دفعه گفتین یا وقت ندارین یا کارهای کوچک نمیکنین منم بیش از 6 ماه هسته که کسی رو ندیدم واسم انجام بده !(افراد دگه ای هم که میشناختم هزینه خیلی بالایی میگیرن که واقعا در توانم نبوده !)

در هر صورت آرزوی موفقیت دارم براتون دارم

ویرایش شده توسط aleas
لینک به ارسال

منم به نوبه خودم اگر قابل بدونین آرزوی موفقیت برای شما و حامیان محترم دارم

فقط از از آقا Morteza کمی دلخورم چندین بار ازتون درخواست کردم که زحمت درست کردن اسکریپی بکنین هر دفعه گفتین یا وقت ندارین یا کارهای کوچک نمیکنین منم بیش از 6 ماه هسته که کسی رو ندیدم واسم انجام بده !(افراد دگه ای هم که میشناختم هزینه خیلی بالایی میگیرن که واقعا در توانم نبوده !)

در هر صورت آرزوی موفقیت دارم براتون دارم

اگر کسی نمیتونه یا نمیخواد یک کاریرو انجام بده نباید ازش دلخور شد !

این همه برنامه نویس هستن که از خداشونه براتون انجام بدن !

سایت هایی مثل پونیشا و پارس کدرز و ... هم برای همین ایجاد شدن که شما متناسب با بودجه خودتون بتونید کارتون رو تحویل بگیرید ...

این تاپیک جای این بحث نیست بهتره ادامه پیدا نکنه ، ممنون

لینک به ارسال

دیدم چیزی نگم نمیشه

من شاید تنها کاربری باشم که همیشه کارای سخت و تاپیکهای سختی میزنم که نیاز به کد نویسی داره و کلی دردسر و هر موقع جای دیگه رفتم کلی از من هزینه خواستن تا انجام بدن اما توی این انجمن دوستان کمکم کردن بدون هیچ چشم داشتی

بعضی موقع ها تاپیکها دیر جواب داده میشه اما باید حق بدیم این همه تاپیک و سوال اما چند نفر هستن که کمک میکنن

کاش میتونستم منم یک کمکی بکنم ولی افسوس که هیچ بار علمی ای ندارم که بتونه کمک کنه بهتون شاید قسمت donate بزنید بتونیم حداقل از اون طریق جبران کنیم

فقط میشه گفت تشکر تشکر تشکر ...

لینک به ارسال

درود

من هم تشکر ویژه مینم از تمامی اعضاء و حامیان وردپرس پارسی و امیدوارم هیچ وقت نیازمند حمایت مالی هیچ گروه و یا شخص خاصی نشوید

لینک به ارسال

با تشکر از گروه وردپرس پارسی بابت زحمات فراوان و تعامل صمیمانه و صادقانه با کاربران وردپرس

پایدار باشید

لینک به ارسال

ای خدا این وردپرس رو از ما نگیر.

توی این زمونه برای هرکاری که بلد نباشی باید هزینه گزافی بدی !! البته چیز عجیبی هم نیست وقت ارزشمنده و کسی که برات وقت بزاره انتظار دستمزد داره.

اما تنها جایی که اوضاع فرق میکنه اینجاس . همیشه آخرین راهکار وردپرس پارسی پست توی بازارچس که شخصاً 99 درصد کارا و مشکلاتم کاملاً رایگان حل شده و نیازی به هزینه کردن نبوده.

امیدوارم یه روزی بتونم این زحمات دوستان وردپرس پارسی رو جبران کنم.

لینک به ارسال

برای گروه بزرگ wp-parsi و مدیران و ادمین های اصلیش اروزی سلامتی و توفیق دارم . این دوستان واقعا زحمت میکشن و بدون هیچ چشم داشتی حاصل ساعت ها کار و کد نویسی رو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار همه کاربران وردپرس فارسی ، حتی سایت های رقیب قرار میدن. واقعا زبان و کلمات از توصیف چنین کاری عاجزن و فقط باید در مقابل این همه زحمت و لطف قدردانی و سکوتِ به معنای احترام کرد.

از شفاف سازی آقا مرتضی هم واقعا ممنونم ... آدم هر چی میشکه از دست افراد سود جو و چرب زبونی هست که میخوان خودشون و به موفقیت های دیگران بچسبونن ، بدون اینکه ذره تو اون کار سهیم باشن. امیدواریم سیاست شفاف سازی همچنان ادامه داشته باشه.

کاش ما هم حرفه ای بودیم و به نحوی تو گسترش برنامه نویسی وب به بقیه دوستان کمک میکردیم .. کما اینکه تو سایت های مختلفی همچون سایت های تخصصی سخت افزار فعالم و به خیلیا کمک کردیم ... اما تو برنامه نویسی و وردپرس اینطور نیست. در آخر هم جا داره از حامیان مالی وردپرس تشکر کرد که واقعا هات و به صورت رایگان در اختیار تیم وردپرس فارسی گذاشتند.

موفق باشید.... :)

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

در این روز اول فروردین، من هم از پروردگار متعال، طول عمر و سالی پر از خیر و برکت، احسان و نیکوکاری، سالی سرشار از موفقیت و پیروزی رو برای تمامی مدیران و دست‌اندرکاران وردپرس پارسی و همه فعالان وردپرسی آرزومندم. :rolleyes:

در پناه حضرت حق باشیم، یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...