رفتن به مطلب

خریدار بک لینک

MAH230

پست های پیشنهاد شده

خریدن بک لینک برا سایت ضرر نداره ؟!

گوگل جدیدا زرنگ شده ها !! فک کنم مشکل ساز بشه !

• امتیاز 1
لینک به ارسال

خریدن بک لینک برا سایت ضرر نداره ؟!

گوگل جدیدا زرنگ شده ها !! فک کنم مشکل ساز بشه !

سایت بدون بک لینک نمی تونه زنده بمونه!

لینک به ارسال

فک کنم خودتون تلاش کنید بهتر باشه !! در کناره کارتون مطلب های تخصصی هم بزارید و با سایت های هم موضوعتون تبادل لینک کنید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

فک کنم خودتون تلاش کنید بهتر باشه !! در کناره کارتون مطلب های تخصصی هم بزارید و با سایت های هم موضوعتون تبادل لینک کنید

خودمون که تلاش میکنیم!!

مطلب اختصاصی هم میزاریم

تبادل لینک هم که امتیاز منفی به دنبال داره!!

لینک به ارسال

خودمون که تلاش میکنیم!!

مطلب اختصاصی هم میزاریم

تبادل لینک هم که امتیاز منفی به دنبال داره!!

تبادل لینک اگه با سایت های هم رتبه خودتون باشه هیچ مشکلی نداره ...

لینک به ارسال

میشه بگید اینو کی گفته ؟

من سایت دارم با پیج رنک 5 که هیچ اهمیتی به بک لینک و ... نمیدم فقط مهم برام رضایت کاربر هست که وقتی میاد به داخل سایت دفعه بعد هم بیاد

تقریبا 80% مطالب هم کپی هست ...

بک لینک و سئو و ... مهم نیستن شما به اصل قضیه که رضایت کاربر هست توجچه کنید همیشه زنده میمونه سایتتون ....

• امتیاز 3
لینک به ارسال

میشه بگید اینو کی گفته ؟

من سایت دارم با پیج رنک 5 که هیچ اهمیتی به بک لینک و ... نمیدم فقط مهم برام رضایت کاربر هست که وقتی میاد به داخل سایت دفعه بعد هم بیاد

تقریبا 80% مطالب هم کپی هست ...

بک لینک و سئو و ... مهم نیستن شما به اصل قضیه که رضایت کاربر هست توجچه کنید همیشه زنده میمونه سایتتون ....

بک واسه نتایج گوگل و بازدیده سایته نه پیج رنک

سایت شما که پیج رنک بالا داره روزانه چقدر بازدید داره؟

لینک به ارسال

پیج رنک یعنی یعنی میزان اهمیت گوگل به یک وب سایت که اون هم فقط با بالا بودن مطالب ایندکس شده و اهمیت دادن به قوانین گوگل هستش که درصد میگیره

بک لینک هم یکی از کارهایی هست که گوگل سایت شما را معتبر تر بشناسه

اگر به دنبال این هستی که آمار روزانه خوبی داشته باشی مطالب ، ظاهر سایت و امکانات را برای بازدید کننده مهم قرار بده و روشون کار کن تا آمار خوبی داشته باشی

توی قوانین جدید گوگل هم بک لینک دیگه زیاد امتیاز خوبی کسب نمیکنه و در بعضی موارد تاثیر منفی هم داره

• امتیاز 2
لینک به ارسال

پستم رو بخونید من نگفتم بک لینک برای چی هست یا ...

سایت من حدود 150 هزار آی پی ثابت داره که حدود 20 هزار تاش از گوگل هست

اینم لازمه بگم یه سر به وبلاگ رسمی گوگل بزنید تمام این چیزها در پیج رنک دخیل هستند ولی در تمام کنفرانس های گوگل در مورد سئو تاکید شده که هدف گوگل اینه بهترین نتیجرو برای کاربر نمایش بده پس شما سایتتونو برای گوگل طراحی و بهینه نکنید بلکه سایتتونو برای کاربران بهینه کنید که اگر کاربرا از شما راضی باشن گوگل هم راضی خواهد بود ( عین مطلب خود گوگل در کنفرانس 2013 )

حتی سئوی بالا باعث - گرفتن از گوگل میشه تا اینکه + بگیره چون به گفته خود گوگل ، این نشون میده شما برای ربات ها سایتتونو درست کردید نه کاربرا !

مدت زمان موندن کاربر در سایت شما ، مهمترین فاکتوری هست که گوگل اون رو میسنجه که آیا کاربر وقتی وارد سایت شما میشه از اون راضی هست یا هعمون اول سایت شمارو میبنده !

یک عدد آیپی که برای بار چندم به سایت شما سر میزنه نسبت به 1000 آی پی که که فقط 1 بازدید از وب شما میکنن برتری داره ...

در هر صورت مثل اینکه اشتباه کردم پست دادم در این تاپیک چون گویا اطلاعات شما از من خیلی بیشتره ...

موفق باشید.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

پستم رو بخونید من نگفتم بک لینک برای چی هست یا ...

سایت من حدود 150 هزار آی پی ثابت داره که حدود 20 هزار تاش از گوگل هست

اینم لازمه بگم یه سر به وبلاگ رسمی گوگل بزنید تمام این چیزها در پیج رنک دخیل هستند ولی در تمام کنفرانس های گوگل در مورد سئو تاکید شده که هدف گوگل اینه بهترین نتیجرو برای کاربر نمایش بده پس شما سایتتونو برای گوگل طراحی و بهینه نکنید بلکه سایتتونو برای کاربران بهینه کنید که اگر کاربرا از شما راضی باشن گوگل هم راضی خواهد بود ( عین مطلب خود گوگل در کنفرانس 2013 )

حتی سئوی بالا باعث - گرفتن از گوگل میشه تا اینکه + بگیره چون به گفته خود گوگل ، این نشون میده شما برای ربات ها سایتتونو درست کردید نه کاربرا !

مدت زمان موندن کاربر در سایت شما ، مهمترین فاکتوری هست که گوگل اون رو میسنجه که آیا کاربر وقتی وارد سایت شما میشه از اون راضی هست یا هعمون اول سایت شمارو میبنده !

یک عدد آیپی که برای بار چندم به سایت شما سر میزنه نسبت به 1000 آی پی که که فقط 1 بازدید از وب شما میکنن برتری داره ...

در هر صورت مثل اینکه اشتباه کردم پست دادم در این تاپیک چون گویا اطلاعات شما از من خیلی بیشتره ...

موفق باشید.

دوست عزیز چرا عصبانی میشید

مثلا داشتیم بحث میکردیم و تبادل اطلاعات!

مرسی بابت جواب و اطلاعات مفیدمتون

• امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...