!Mojtaba

دانلود پوسته وبلاگ و خبری GoodInc

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

goodinc-sc.jpg

پوسته‌ای بسیار زیبا و کاربردی برای وردپرس است که از طراحی واکنش‌پذیر برخوردار بوده و برای وبسایت‌های وبلاگ و خبری بسیار مناسب می‌باشد. این پوسته توسط تیم تمپ‌ها فارسی‌سازی شده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. در ادامه به برخی از ویژگی‌های GoodInc اشاره خواهیم کرد.

ویژگی‌ها:

• طرح‌بندی واکنش‌پذیر
  • پنل کنترل گزینه‌های پوسته
  • اسلایدر ویژه صفحه‌اصلی
  • انیمیشن‌های متنوع اسلایدر
  • سه نوع طرح‌بندی وبلاگ
  • پشتیبانی از فرمت‌های مختلف نوشته
  • 5 قالب برگه اختصاصی
  • کدهای میانبر
  • وجود نوشته نقد و بررسی و امکان امتیاز دادن
  • پشتیبانی از ابزارک
  • ابزارک‌های اختصاصی
  • مستندات

ویرایش شده در توسط Farzad
Copyright
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این یک قالب تجاری است.

قوانین را بخوانید

بایگانی شد.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط iman313
      سلام دوستان عزیز میخواستم یه راهنمایی بهم بدید درمورد استفاده از پوسته اختصاصی یا تجاری و تجربیاتی که دارین رو با من و دیگر کاربران به اشتراک بزارین . 
      میخوایم یه ui/ux خیلی خوب  برای سایتم داشته باشیم پیشنهاد شما چیه ؟      (برای سایت یک وبسایت آموزشی بیشتر نیاز دارم )
      - استفاده از پوسته های تجاری مثل enfold ...  
      - استفاده از پوسته تجاری اما تغیراتی که خودمون میخوایم رو درونش اعمال کنیم با کدنویسی شخصی و ... 
      - از صفر یه پوسته اختصاصی خومون کدش  رو بزنیم یا بدیم یه شرکت طراحی سایت تا کدشو بزنه 
      مرسی از وقتی که میزارید 
    • توسط پروین
      یه پوسته انگلیسی نصب کردم یه کلمه انگلیسی دارم که میخام فارسی کنم از کجا بدونم در چه فایلی دخیره شده

• توسط ssrstone
      با سلام.ممنون میشم دوستان مرا راهنمایی کنند.من پوسته zerife lite رو نصب کردم ولی در قسمت ویرایش که آنرا تنظیم میکنم تغییرات اصلا اعمال نمیشود و به محض رفتن به صفحه ای دیگر تمام تغییرات از بین میرود.در واقع این پوسته اصلا روی سایت من اجرا نمیشود.چگونه می توانم این مشکل رو حل کنم؟ممنون میشم راهنماییم کنید چون خیلی فوری هستش
    • توسط behrooz2011
      با سلام
      دوستان چیکار باید کرد که مشتری بعد از یک بار خرید نتونه لینک  دانلود رو در اختیار دیگران قرار بده تا اون ها  به صورت غیر مجاز  و رایگان دانلود کنند ؟یه جورایی چطور باید لینک روی بار مصرف کرد ؟
      با سپاس
    • توسط gutter
      با سلام. بنده یک پوسته آماده تهیه کردم الان برای ویرایشش به راهنمایی نیاز دارم. در بخش محصولات به صورت پیش فرض کلمه ی " توضیحات " با تگ h2 ظاهر میشه. کسی می دونه چجوری و کدوم بخش پوسته رو باید ویرایش کنم؟ لینک زیر رو نگاه کنید دقیق متوجه میشید:
      https://www.gutters.ir/product/parking-gutter-40239/
      یه سوال دیگه هم داشتم. قبلا یه افزونه ای داشتم که باهاش میشد کد مورد نظر رو توی بخشهای مختلف پوسته جستجو کرد. کسی می دونه اسم اون افزونه چیه؟ خیلی ممنون.