!Mojtaba

دانلود پوسته وبلاگ و خبری GoodInc

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

goodinc-sc.jpg

پوسته‌ای بسیار زیبا و کاربردی برای وردپرس است که از طراحی واکنش‌پذیر برخوردار بوده و برای وبسایت‌های وبلاگ و خبری بسیار مناسب می‌باشد. این پوسته توسط تیم تمپ‌ها فارسی‌سازی شده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. در ادامه به برخی از ویژگی‌های GoodInc اشاره خواهیم کرد.

ویژگی‌ها:

• طرح‌بندی واکنش‌پذیر
  • پنل کنترل گزینه‌های پوسته
  • اسلایدر ویژه صفحه‌اصلی
  • انیمیشن‌های متنوع اسلایدر
  • سه نوع طرح‌بندی وبلاگ
  • پشتیبانی از فرمت‌های مختلف نوشته
  • 5 قالب برگه اختصاصی
  • کدهای میانبر
  • وجود نوشته نقد و بررسی و امکان امتیاز دادن
  • پشتیبانی از ابزارک
  • ابزارک‌های اختصاصی
  • مستندات

ویرایش شده در توسط Farzad
Copyright
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این یک قالب تجاری است.

قوانین را بخوانید

بایگانی شد.

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط admin0098
      سلام من یه قالب شخصی درست کردم. چجوری میتونم قالب دومم که از هدرو فوتر قالب اول استفاده میکنه ایجاد کنم. مسیر فایل نمیدونم.

• توسط Rangarang
      سلام
      با جستجوی این کلید واژه ها خصوصا تو وب فارسی، تقریبا همه راهنمایی ها به نصب همزمان سه افزونه Email Before Download و WordPress Download Monitor و Contact form 7 ختم می شه. من این شیوه رو تا انتها اجرا کردم اما جدا از اینکه نصب سه افزونه برای چنین کاری یه مقدار زیاده کاری به حساب میاد، موضوع اصلی اینه که افزونه Email Before Download  همه ایمیل های وارد شده تو باکس ایمیل رو در بانک اطلاعاتی ثبت می کنه اما برای همه فایل دانلودی رو ارسال نمی کنه، مثلا برای جیمیل می کنه و برای آوتلوک یا ایمیل های شخصی مثل info خیر. از طرف دیگه این افزونه از مخزن وردپرس حذف شده و خیلی وقته برای آپدیتی هم نیومده.
      می خواستم بپرسم آیا شما افزونه یا افزونه های دیگه ای در این زمینه که بتونه نام و ایمیل کاربر رو بگیره و در ازای اون بهش لینک دانلود بده رو می شناسید؟ اگه بله ممنون می شم معرفی کنید.
      با سپاس
    • توسط mansarifar
      توی پوسته jobmonster  که یک پوسته کاریابیه. رزومه کارجو ها رو فقط کسانی که شغل تعریف می کنند میتونن ببینن. میخواستم این دسترسی رو تغییر بدم . یعنی همه بتونن ببینن.کسی می تونه کمک کنه؟ ممنون میشم
    • توسط alirezach
      سلام
      آیا امکان اجرای وردپرس به صورت نقشه ذهنی هست؟ به صورتی که عنوان نوشته، موضوعات و ارتباط بین نوشته‌ها به صورت شاخه‌ای نشان داده شود؟

• توسط EhsanAliabadi
      سلام و وقتتون به خیر
      لطفا به سایتم مراجعه کنید و در مورد نحوه‌ی حذف فضاهای خالی بین ویدئوها کمکم کنید.
      www.loudestudio.org
      ممنونم از توجهتون