• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

سیاره وردپرس ایران   15/10/95

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.     در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.   امکانات سیاره وردپرس امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ... جهت ثبت سایت وردپرسی یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید   تاپیک پیشنهادات و همکاری در سیاره وردپرس : http://wpu.ir/qlhy5  
!Mojtaba

دانلود پوسته وبلاگ و خبری GoodInc

2 پست در این موضوع قرار دارد

goodinc-sc.jpg

پوسته‌ای بسیار زیبا و کاربردی برای وردپرس است که از طراحی واکنش‌پذیر برخوردار بوده و برای وبسایت‌های وبلاگ و خبری بسیار مناسب می‌باشد. این پوسته توسط تیم تمپ‌ها فارسی‌سازی شده و به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است. در ادامه به برخی از ویژگی‌های GoodInc اشاره خواهیم کرد.

ویژگی‌ها:

• طرح‌بندی واکنش‌پذیر
  • پنل کنترل گزینه‌های پوسته
  • اسلایدر ویژه صفحه‌اصلی
  • انیمیشن‌های متنوع اسلایدر
  • سه نوع طرح‌بندی وبلاگ
  • پشتیبانی از فرمت‌های مختلف نوشته
  • 5 قالب برگه اختصاصی
  • کدهای میانبر
  • وجود نوشته نقد و بررسی و امکان امتیاز دادن
  • پشتیبانی از ابزارک
  • ابزارک‌های اختصاصی
  • مستندات

ویرایش شده در توسط Farzad
Copyright

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این یک قالب تجاری است.

قوانین را بخوانید

بایگانی شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط deluxekala
      سلام دوستان
      آیا مثلا پوسته ای که روی تم فارست یا مخزن های شبیه به اون هستش و به دلار میخریم با همون پوسته توی فروشگاه های ایرانی که هستش فرقی داره؟ اون اصلی هستش و این کرک شده؟
    • توسط IFTHEN
      اطلاعاتی در مورد ایجاد قسمت تنظیمات پوسته، (از تغییر رنگ و اندازه و...  المان های مختلف و انتخاب فونت و... گرفته تا اضافه و کم کردن قسمت های مختلف مثل تبلیغات و...) می خواستم.
      از کجا باید شروع کرد و اساس کار به چه صورت هست؟
      به چه صورت می شه این پنل رو تعریف و شخصی سازی کرد و گزینه های مختلف به اون اضافه کرد؟
    • توسط Fardis Tarh
      سلام خسته نباشید؛
      من تو پوسته‌ی BuildPress یه مشکلی دارم.
      اولا برای ویرایش برگه‌هاش حتما باید با افزونه‌ی مخصوص page builder by site origin کار کرد.
      تو صفحه‌ی اصلی چند تا باکس هست که عکس تصویر شاخص برگه‌های دیگه رو نمایش میدن ولی متونش لورم ایبسوم هست و باید ویرایش کرد.
      برای ویرایش متون سایت سازنده این آموزش رو گذاشته:

ولی تو تنظیمات صفحه من گزینه‌ی excerpt ندارم. همه‌ی افزونه‌های قالب هم نصب و به روز هستن دیگه نمیدونم مشکل کجاست!
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
      با تشکر
    • توسط amzzm75
      باسلام
      من با افزونه وردپرس پارسی به مشکل برخوردم من اومدم ساعت سرورم رو به وقت UTC تنظیم کردم حالا باید وردپرس ساعت جهانیو مطابق ساعت سرور و نه به وقت ایران نشون بده ولی به وقت ایران نشون میده وقتی افزونه رو غیرفعال میکنم به وقت سرور نشون داده میشه حالا مشکل من با افزونه آماره وقتی شهرو توی وردپرس میزارم روی تهران ساعت وردپرس 3 ساعت جلو میوفته و آمار سایت حدود ساعت 8 شب صفر میشه وقتی میام بجای شهر میزارم رویUTC یا UTC+0 ساعت آمار درست میشه ولی ساعت انتشار مطالبم مشکل پیدا میکنه و 3 ساعت زودتر میخوره مثلا مطلبی که ساعت 6 گزاشتم میخوره ساعت 3 لطفا راهنمایی کنین این مشکلو رفع کنم 
      (من از ورژن 2.2 این افزونه استفاده میکنم)
      باتشکر
    • توسط rozaboy
      با سلام، من از پوسته dante روی یک سایت استفاده کردم ولی منوی موبایل در قسمت فارسی درست عمل نمیکنه موبایل خودم s6 هست و روی آیفون و خیلی گوشی های دیگر هم تست کردم، منو یه لحظه نمایش داده میشه و بعد جمع میشه، لطفا راهنمایی کنید مشکل رو چطور حل کنم

آدرس سایت :
      http://www.tgp-co.com