رفتن به مطلب

سرعت دانلود در easy digital download

MJP

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

میخواستم قابلیت resume رو به افزونه اضافه کنم ولی وقتی تیک این گزینه رو میزنم لینک محصول قابل مشاهده هست اما اگر غیرفعال بشه لینک ها به صورت کدگذاری در میان، خوب برای اینکه هم بتونیم از resume استفاده کنیم و هم لینک ها رمزگذاری بشن باید چیکار کنیم؟

ممنون

ویرایش شده توسط mjp
لینک به ارسال

ه

افزونه چنین قابلیتی نداره

پس یعنی حالا جدای افزونه امکان اینکه یه لینک هم به صورت کدگذاری در بیاد و هم resume داشته باشه هست؟

لینک به ارسال

بله

http://stackoverflow.com/questions/157318/resumable-downloads-when-using-php-to-send-the-file

ممنون،

پس احتمالا یه باگ هست توی این افزونه چون گزینه هاش موجود هست اما عمل نمیکنه. پارسا جان خودتون یا کسی از دوستان هست که بتونه این مشکل رو حل کنه؟

ویرایش شده توسط mjp
لینک به ارسال

باگ نیست

در افزونه این حالت در نظر گرفته شده

گزینه هاش موجود هست ولی عمل نمیکنه

آها راستی وقتی تیک گزینه resume رو میزنم و بعد صفحه رو رفرش میکنم، تیک برداشته میشه

لینک به ارسال
  • 4 ماه بعد...

بقیه دوستان اطلاع ندارن؟

منم یه مدت دنبال رزیوم کردنش بودم اما موفق نشدم . گویا پوشه فایلهای دانلودی با فایل htaccess محافظت میشه تا مرورگرها نتونن به فایلها دسترسی داشته باشند و اجازه دسترسی تنها از طریق خود پلاگین داده میشه و برنامه نویس این پلاگین نتونسته یا نخواسته ویژگی دانلود رزیوم فایل با آدرس کدگذاری شده رو در این پلاگین قرار بده . البته یه سری اسکریپتهای پرمیوم ایرانی با قابلیت رزیوم و اتصال به وردپرس هم وجود داره .

لینک به ارسال

از قابلیت افزونه هست که نمیشه رزیوم داد. توی قسمت پیکربندی » متفرقه » نحوه دانلود - دوتا آپشن هست، به زور (Force) و Redirect

به زور از طریق PHP همونجا در همون صفحه دانلودش رو میده و کلاً امکان رزیوم نیست (امکان رزیوم هر دانلودی که از طریق php باشه فعلاً امکان پذیر نیست)

و redirect هم که از اسمش مشخصه، و به احتمال زیاد قابلیت resume داره که البته باز این به پیکربندی سرور شما هم بستگی داره.

لینک به ارسال

از قابلیت افزونه هست که نمیشه رزیوم داد. توی قسمت پیکربندی » متفرقه » نحوه دانلود - دوتا آپشن هست، به زور (Force) و Redirect

به زور از طریق PHP همونجا در همون صفحه دانلودش رو میده و کلاً امکان رزیوم نیست (امکان رزیوم هر دانلودی که از طریق php باشه فعلاً امکان پذیر نیست)

و redirect هم که از اسمش مشخصه، و به احتمال زیاد قابلیت resume داره که البته باز این به پیکربندی سرور شما هم بستگی داره.

رزیوم نشدن و لینک مستقیم ندادن در برخی شرایط خوبه اما برای فایلهای با حجم حتی چند مگابایت ، واسه اکثر کاربرا مشکل ساز میشه.

آقاEhsaan میشه با نوشتن یه افزونه کمکی ، این امکان رو بهش اضافه کرد که واسه همون redirect ، آدرس لینکها رو کدگذاری کنه ؟ یا باید این امکان در خود افزونه ایجاد بشه ؟

اگه کلا امکانپذیر نیست ، ای کاش دوستان افزونه نویس ایرانی دست بکار بشن و یه افزونه حتی پرمیوم در حد این اما با شرایط رزیوم و کد گذاری لینکها برنامه نویسی کنن تا مشکل خیلی از دوستان و من حل بشه .

لینک به ارسال

من واقعا تعجب میکنم که چطور همچین امکانی در افزونه نیست چون همه گزینه های برای این کار وجود دارند اما عمل نمی کنند.

اگر کسی از دوستان بتونه این مشکل رو در فروم وب سایت سازنده مطرح کنه خیلی کمک می کنه.

لینک به ارسال

من کلاً منظورتون رو نفهمیدم، یعنی میخواید لینک ها کد باشن و قابلیت رزیوم هم باشه؟! پس یعنی گزینه Redirect کار نداد؟ پس کلاً EDD این قابلیت رو نداره. من با تیم سازنده درمیون میزارم، ببینم نظر اونا چیه.

لینک به ارسال

من کلاً منظورتون رو نفهمیدم، یعنی میخواید لینک ها کد باشن و قابلیت رزیوم هم باشه؟! پس یعنی گزینه Redirect کار نداد؟ پس کلاً EDD این قابلیت رو نداره. من با تیم سازنده درمیون میزارم، ببینم نظر اونا چیه.

خیلی ساده گفتم!!

بله لینک ها کد باشن و رزیوم فعال باشه!

این قابلیت موجود هست منتها کار نمیکنه. و مشکل این هست که وقتی ریدایرکت رو انتخاب میکنید و تیک گزینه Symlink File Downloads رو هم فعال میکنید بعد وقتی تنظیمات رو ذخیره میکنید میبینید که کلا اون گزینه Symlink File Downloads مخفی شده و برای مشاهده کردنش هم باید یک بار گزینه force رو انتخاب و بعد دوباره گزینه ریدایرکت رو انتخاب کنید تا اون گزینه Symlink File Downloads پدیدار بشه.

متوجه شدید؟

لینک به ارسال

امکان رزیوم کردن لینک های دانلود نیست

بنابر حرف خود نویسنده: Pippin Williamson

لینک به ارسال

امکان رزیوم کردن لینک های دانلود نیست

بنابر حرف خود نویسنده: Pippin Williamson

F!!

پس باید بیخیال بشیم.

شما خودتون نمیتونید یه پلاگین واسه این کار بنویسید؟ به صورت تجاری؟

لینک به ارسال

حالا روش کار میکنم، اگه به نتیجه ای رسیدم حتماً همینجا خبرتون میکنم.

لینک به ارسال

الان تونستم یه پلاگین آماده کنم. روی وب سرور litespeed که خوب کار کرد، شما خودتون هم یه امتحانی کنید که از نظر کلاینت مشکلی نداره تا من بتونم روی سرورهای apache و nginx هم تست کنم

http://eddpersian.ir/wordpress/

لینک به ارسال

الان تونستم یه پلاگین آماده کنم. روی وب سرور litespeed که خوب کار کرد، شما خودتون هم یه امتحانی کنید که از نظر کلاینت مشکلی نداره تا من بتونم روی سرورهای apache و nginx هم تست کنم

http://eddpersian.ir/wordpress/

آره اوکی شده. ولی چرا فقط 10 تا کانکشن میزنه؟

لینک به ارسال

این به محدودیت php و سرور مربوط میشه، کاریش هم نمیشه کرد. من الان سرعتش رو تا حد ممکن بردم بالا. امتحان کنید.

این به محدودیت php و سرور مربوط میشه، کاریش هم نمیشه کرد. من الان سرعتش رو تا حد ممکن بردم بالا. امتحان کنید.

لینک به ارسال

عالیه.

فقط پیشنهاد میکنم اگر قصد دارید که به صورت رایگان ارائه بدید، افزونه رو به جند تا از مدیران همین انجمن مثا آقا مصطفی و آقا مرتضی و سایر اساتید نشون بدید و بعد از اون هم به نویسنده EDD معرفیش کنید تا اگر پیشنهاد یا نکته ای بود اضافه کنید.

اگر هم به صورت پرمیوم خواستید ارائه کنید باز هم همین کار رو بکنید منتها فکر میکنم برای معرفی بهتر سایتتون و حرفه ای بودن کارتون، رایگان منتشر کنید بهتر باشه ;)

ممنون

لینک به ارسال

عالیه.

فقط پیشنهاد میکنم اگر قصد دارید که به صورت رایگان ارائه بدید، افزونه رو به جند تا از مدیران همین انجمن مثا آقا مصطفی و آقا مرتضی و سایر اساتید نشون بدید و بعد از اون هم به نویسنده EDD معرفیش کنید تا اگر پیشنهاد یا نکته ای بود اضافه کنید.

اگر هم به صورت پرمیوم خواستید ارائه کنید باز هم همین کار رو بکنید منتها فکر میکنم برای معرفی بهتر سایتتون و حرفه ای بودن کارتون، رایگان منتشر کنید بهتر باشه ;)

ممنون

حتماً. من اینو رایگان منتشر می‌کنم. یه سری کارهای دیگه هم هست باید روش انجام بدم. سعی میکنم تا قبل از پایان تعطیلات توی گیت هاب منتشرش کنم.

لینک به ارسال

تشکر آقا Ehsaan

فقط اینکه مدت قابلیت رزیوم لینک برحسب مدتی است که توی تنظیمات افزونه edd مشخص می کنیم ؟

قابلیت تنظیم تعداد کانکشن ها هم وجود داره ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...