رفتن به مطلب

دو سوال در مورد برگه ها و دسته بندی کردن موضوعات

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من قبلا انجمن

ویبولتینداشتم ولی حالا یه سایت با ورد پرس درست کردم ولی چیزی زیادی ازش نمیدانم حالا دو سوال دارم یکی اینکه چگونه برگه ها رو اضافه کنم منظورم همون صحفه اصلی .ورزشی هنری.اقتصادی ووو اینا رو چیجوری اضافه کنم همچنان هر نوشته که میزارم اون پایین مینویسه uncatigroized

ادرس سایت www.jaghorinews.com

post-5308-0-40276000-1394130140_thumb.jp

ویرایش شده توسط jaghorinews
لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین.

اگه پوسته شما از فهرست پشتیبانی می کنه می تونید با استفاده از اون یک منو شامل: لینک، برگه و یا دسته بندی داشته باشید.

سعی کنید قبل از ارسال پست دسته بندی مطالبتون رو مشخص کنید و هر مطلب رو داخل دسته مربوطه به خودش قرار بدید. الان این پست شما دسته بندی نشده هست.(uncategorized)

لینک به ارسال

سلام داخل بخش نوشته ها میتونید دسته موردنظرتون را ایجاد کنید و بعد وقتی میخواهید مظلب در دسته مشخص انتشار بدید در ستونه کناری آن تیک دسته ای که ایجاد کردید را بزنید و مظلبتون را انتشار بدید و برای استفاده دسته موردنظر در نوار بالای سایت وارد بخش فهرست(از بخش نمایش) شوید و دسته مورد نظر را به فهرست اضافه کنید تا در منو بالا نشون بده/اگه مشکل بود خبر بدید تصویری بهتون بگم

لینک به ارسال

سلام دوستان من از طریق برگه ها وتا برگه درست کردم یکی درباره ما و یکی هم ارتباط با ما

حالا میخوام وقتی رو گزینه مثلا درباره ما کلیک میشه به جای اینکه بره تو صفحه دیگه تو همون صفحه توسط کد جی کوئری که خودم بلدم اجرا بشه واصلا آدرس صفحه عوض نشه اگه کمک کنید ممنون میشم

ویرایش شده توسط Parsa
حذف لینک
لینک به ارسال

سلام دوستان من از طریق برگه ها وتا برگه درست کردم یکی درباره ما و یکی هم ارتباط با ما

حالا میخوام وقتی رو گزینه مثلا درباره ما کلیک میشه به جای اینکه بره تو صفحه دیگه تو همون صفحه توسط کد جی کوئری که خودم بلدم اجرا بشه واصلا آدرس صفحه عوض نشه اگه کمک کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...