رفتن به مطلب

تغیر ادرس قالب Author.php

پست های پیشنهاد شده

سلام..

ببخشید دوستان من میخوام ادرس پیش فرض قالب کاربران رو تغیر بدم ، یعنی از این ادرس : mysite.com/author/username تبدیلش کنم به این مثلا: mysite.com/profile/username

کلی هم جستجو داشتم و براش افزونه هم هست ، ولی افزونه نمیخوام.... این لینک رو هم دیدم کدش رو تست کردم جواب نداده:

http://www.wprecipes.com/how-to-change-author-url-base-on-your-wordpress-site

لینک به ارسال

کدش درسته فایل htaccess باید دسترسیش 666 بشه و ساختار پیوند یکتا بعد از قرار گرفتن کد یکبار دیگه ذخیره سازی بشه بعدش می تونید دسترسی htaccess را دوباره 444 بگذارید

لینک به ارسال

ایمان جااااان :lol: اشتباه نکردی!؟ ^_^ ببین گفته: Pasting the following code on your functions.php و حرفی از اچ دی اکسس نزده که - شاید من اشتباه میکنم.

لینک به ارسال

زمانی که بخواهید یک سری تغییرات اعمال کنیم(مثال پیوندهای یکتا)باید درhtaccess کدهاش قرار بگیرند(خود وردپرس قرار میده) و زمانی که سطح دسترسی پایین باشد تغییرات به صورت صحیح انجام نمیشوند

لینک به ارسال

من رو لوکالم! یعنی نامحدود دسترسی!

رو سایت یه لحطه چک کردم درست کار میکرد ولی ارور 404 میداد صفحه اش! بخاطر نبود قالب author.php هستش!؟ یا چیز دیگه ای!؟ چون وقتی تغیر نمیدم ادرس پیش فرض لیست پست های کاربر رو میاره

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

این افزونه را تست کنید

http://wordpress.org/plugins/edit-author-slug/

عیز دلمی پارسا جان ولی دوس ندارم از افزونه برای این کار استفاده کنم.. رو لوکال دارم تست میگیرم ، و کار نمیکنه! ولی روی سایت یه لحظه تست کردم ادرس عوش شد (کمون کدی که تو پست اول لینکشو دادم رو تست کردم..) ولی 404 میده.... میشه کمکم کنی بدون افزونه انجامش بدم؟ متشکرم

پیشنهاد خودت چیه؟ افزونه نصب کنم یا راحت میشه بدون افزونه درش اورد!؟

ویرایش شده توسط rasivell
لینک به ارسال

اخه کلی امکان دیگه داره این افزونه.. من نمیدونم دقیقا کدوم قسمتش فقط مال تغییر این ادرس هستش.... چیزای دیگه هم داره افزونه که بیشتر کد ها مال اوناست و من نمیشناسمشون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...