mahdisweb

دانلود رایگان پوسته ماهدیس وب 1

2 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

پوسته ماهدیس وب 1

مناسب برای سایت های طراحی ، هاستینگ و ...

کد نویسی استاندارد

دیگه زیاد ازش تعریف نمیکنم ، خودتون ببینید

برای دیدن دمو پوسته اینجا کلیک کنید.

برای ورود به سایت اصلی ماهدیس وب اینجا کلیک کنید.

موفق باشید.

ویرایش شده در توسط Parsa
حذف پیوست و لینک
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این پوسته ریپ این پوسته تجاری هست

http://www.trendwp.com/tema/trend-web-portal

بایگانی شد

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط CETeam
      سلام خدمت دوستان عزیز

بنده چند وقتی هست که وقتی میخوام قالب یا افزونه نصب کنم با پیغام زیر روبرو میشم :
      نمی‌توان پوشه‌ی محتوای وردپرس (wp-content) را مکان‌یابی کرد.
      خیلی برا مهمه ممنون میشم اگه زود پاسخگو باشید
    • توسط RaymondDragon
      درود دوستان...
      من پوسته جدیدی واسه سایتم طراحی کردم امکان داره به صورت عمومی منتشر کنم...
      ایرادت پوسته رو بگید و نظرت چیه..
      http://usbcode.ir/
    • توسط masoudch
      دوستان سلام

من درحال داینامیک کردن یه قالب html هستم برای بخشی از اون به مشکل خوردم به نظر شما برای بخشی که با خط قرمز مشخص کردم از چه روشی باید استفاده کنم آیا یک ویجت برای این منظور میشناسید یا خودم ویجتتی براش بنویسم و یا ...

در حال حاضر از این روش استفاده کردم که یک تگ رو براش ساختم و در قمست توضیحات عبارتی رو نوشتم و با دستور زیر توضیحات تگ رو نمایش دادم ولی مشکل اینجاست که نمیتونم نام تگ رو نمایش بدم و عنوانش رو به صورت استاتیک وارد کردم که نباید اینطور باشه!
      اگه دستوری برای نمایش نام تگ یا slug میشناسید لطفا معرفی کنید.
      <h4>میکروسکوپ</h4> <p><?php echo tag_description(2); ?></p> فایل کامل سایت و براتون گذاشتم لطفا راهنمایی کنید.

anesthesia-web.zip
    • توسط amir khalaji mehr
      پس از انتشار موفقیت آمیز پوسته ماندگار دانلود و بازخوردهای مثبت از سوی کاربران، برآن شدیم تا پوسته وردپرس دیگری را برای کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس آماده نماییم که با توجه به کم بودن پوسته‌های ایرانی برای سایت‌های وبلاگی، تصمیم گرفتیم یک پوسته رایگان را برای موضوع وبلاگ‌نویسی آماده نماییم.

پیش نمایش
      اطلاعات بیشتر
      mandegar-blog-free.zip
    • توسط alimir

پوسته ایرانی تاج محل (Taj Mahal)، محصول جدید و مدرن دنیای وردپرس است که با پشتیبانی از طراحی متریال، فروشگاه ساز ووکامرس، تنظیمات مختلف سفارشی سازی و… بی تردید یک انتخاب متفاوت برای وبسایت وردپرسی شما خواهد بود. این پوسته از کدنویسی استاندارد و حجم کمی برخوردار بوده و با بهره گیری از فریم ورک بوت استرپ، صفحه ساز ویژوال کامپوزر (Visual Composer)، کدهای کوتاه اختصاصی، سفارشی سازی آسان، فرم جستجو خودکار، سیستم امتیازدهی و… امکانات فوق العاده ای را در اختیار دارد که با مستندات فنی و پشتیبانی دقیق ما، هیچ محدودیتی را باقی نگذاشته است.
      سایر قابلیت ها و امکانات
      پشتیبانی از طراحی متریال و کاملا واکنش گرا (Rsponsive) کدنویسی استاندارد با بهره گیری از فریم ورک بوت استرپ پشتیبانی از کدهای کوتاه اختصاصی با آپشن های مختلف پنل سفارشی سازی پوسته با تنظیمات مختلف و کاربردی. پشتیبانی از فروشگاه ساز ووکامرس + افزونه Visual Composer دارای پنل مخصوص جهت نصب خودکار  افزونه های ضروری پشتیبانی از سیستم های امتیاز دهی به مطالب و چاپ صفحه دارای فرم جستجوگر خود تکمیل شونده (Auto Complete) دارای فایل راهنما/مستندات تصویری + فایل نصب دمو  
      توضیحات بیشتر...
      مشاهده پیشنمایش