Guney

فرم خبرنامه زیبای فیدبرنر برای وردپرس

2 پست در این موضوع قرار دارد

اگر شما هم از خبرنامه فیدبرنر گوگل برای عضویت کاربران استفاده می کنید، این فرم برای شماست

امروز برای شما فرم زیبایی رو گذاشتیم با این فرم شما می توانید کادر عضویت در خبرنامه فیدبرنر خود را بسیار زیبا کنید

آموزش طراحی خیلی راحت این فرم در پکیج قرار داده شده است

پیش نمایش :

1974d1394186375-khabar.jpg

لینک دریافت :

http://ataghalam.com/?p=445

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا قوانین بخوانید

لینک دانلود باید در انجمن باشد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط مسعود
      سلام خسته نباشید
      مشکل من کلا مربوط به ارتباط با سرور STMP است.برای تست این افزونه ، جمیل جدید ساختم و نحوه ورود هم یک مرحله ای هست. یوزر نیم و پسورد هم کاملا درست وارد میکنم.
      با توجه به اینکه دارم رو local کار میکنم فایروال رو هم خاموش و کل eset Internet security رو غیر فعال کردم ولی باز نتیجه ای نداشت.مشخصات وارده هم عبارت است از:
      smtp.gmail.com
      465
      ssl
      SMTP Authentication هم فعال هست. من از Xampp 3.2.2 و ویندوز 8.1 64 بیت استفاده میکنم.
      ولی یک نکته دیگه هم هست در قسمت تنظیمات پیشرفته این افزونه یک قسمت برای Log فایل هست وقتی اونو هم فعال هست و بعد از رخ دادن خطای اتصال، فایل log ایجاد نمیشه و وقتی میخوام فایل log ببینم پیام میده
      Warning: fopen(E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp/): failed to open stream: No such file or directory in E:\xampp\htdocs\wordpress\wp-content\plugins\easy-wp-smtp\easy-wp-smtp-admin-menu.php on line 536
      Can’t open log file
      برای بررسی و اطمینان از عملکرد درست نت و تنظیمات ویندوز ، اطلاعات اتصال رو در قسمت اوت لوک وارد کردم و به راحتی وصل شد. حتی یه وردپرس دیگه هم نصب کردم ولی باز مشکل پا برجاست.دیگه واقعا نمیدونم !!!!!شاید مشکل از Xampp باشه؟ 
      اگه بتونید کمکم کنید واقعا ممنون میشم.
    • توسط shayan201680
      سلام دوستان
      بنده یک سایت وردپرسی دارم که حدود دو سالی از ساختش میگذره...
      تا کنون حدود 50 نوشته (پست) در اون ارائه شده.

الان بعد از دو سال میخوایم تغییراتی بسیار کلی بر روی سایت و همچنین دسته بندی ها انجام بدیم که به پست های قبلی نیازی نیست!
      چه راهی هست برای پاک کردنشون یا از بین بردنشون از گوگل که تاثیری بر روی سئو سایت نزاره؟
      چه پیشنهادی دارید؟
      با تشکر
    • توسط Persia Global
      با سلام
      بنده اخیرا" با یک مشکلی در وبسایتم مواجه شدم، اینکه بعد از اضافه کردن پستهای جدید در وبلاگ یا بخش اخبار وبسایت هرچند در سرچ گوگل دیده و باز میشن، اما تو خود وبسایت باز نمیشن و این مشکل الان وبسایت شده.  و نکته اینه که همه این پستها قبلا"در خود وبسایت باز میشدند. اگر کسی از وبسایت بازدید میکنه و میخواد پستهارو در وبلاگ ( اخبار وبسایت) باز کنه و مطالعه کنه،  با این پیغام روبرو میشه... "متاسفانه برگه مورد نظر یافت نشد" . برگه های اصلی در منوی وبسایته مثل تماس و درباره ما و غیره... 
      ممنون میشم دوستان متخصص نظر خودشونو بدن
      با تشکر 

• توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید 
      من تو سایت وردپرسی میخوام صفحه ای داشته باشم که یک url جستجو داشته باشه و وقتی کد محصول رو اونجا وارد کردم 
      در همان صفحه زیر ادرس بار محصول رو به صورت باز شده نشون بده 
      یعنی مستقیم به داخل صفحه محصول که کدش رو زدم بره و دکمه خرید داشته باشه 
      با هر افزونه جستجو که انجام میدم یا کلی مطالب و محصول مرتبط رو به صورت لیست نشون میده 
       لینک نمونه صفحه ای که میخوام داشته باشم 
      https://digikatoni.ir/single-checkout/
    • توسط Erfansa
      سلام من تازه کارم وچ‌هارروزی هست که سایتم رو ساختم، مشکل من اینه که فید سایتم کارمیکنه ولی وقتی خواستم برای سایتم اپیکیشن بسازم قسمتRSS میگه همچنین فید RSS وجودندارد