Guney

فرم خبرنامه زیبای فیدبرنر برای وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

اگر شما هم از خبرنامه فیدبرنر گوگل برای عضویت کاربران استفاده می کنید، این فرم برای شماست

امروز برای شما فرم زیبایی رو گذاشتیم با این فرم شما می توانید کادر عضویت در خبرنامه فیدبرنر خود را بسیار زیبا کنید

آموزش طراحی خیلی راحت این فرم در پکیج قرار داده شده است

پیش نمایش :

1974d1394186375-khabar.jpg

لینک دریافت :

http://ataghalam.com/?p=445

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام دوستان
      سایت ما یک برگه داره که از یک برگه ی دیگه به اون ریدایرکت و نمایش داده میشه. چطوری میتونم کاری کنم که اگه کاربر لینک اون برگه رو به صورت دستی در نوار آدرس مرورگر وارد کرد ، وارد اون برگه نشه ؟ مثلا بره به یک صفحه ی خاص
    • توسط mrasoul
      با عرض سلام لطفا این آدرس را ببینید .
      این لینک
      این یه پست آموزشی است که داخل آن آموزش ها به ترتیب شماره گذاری شده است و روی هر آموزش که کلیک میکنی ویدئو مربوط به اون آموزش باز میشه .
      آیا کل این ویدئو ها همه داخل یک پست قرار داره یا برای هر ویدئو پستی مجزا ساخته و فقط در قسمت فهرست آموزش لینکشو قرار داده؟
      امیدوارم منظورمو درست رسونده باشم .
    • توسط succes
      با سلام خدمت کاربران گرامی
      من تقریبا یک سال پیش یه وردپرس با یک پوسته معتبر خود وردپرس و چند افزونه سبک برای تغییر زبان و ... نصب کرده و تحویل کاربر دادم،
      از اونجایی که هاستینگش هم خودم هستم ، الان چند ماه هست از این یوزر ایمیل های اسپم ارسال میشه ناخواسته ، انگار هک شده و فایل هایی تزریق شده و من فایل هارو شناسایی و پاک میکنم و بعد میبینم یک فایل دیگری در جای دیگر ارسلپال میکنه و این چرخه ادامه داره.
      تمامی رمز های وردپرس ، هاست و ... رو تغییر دادم و اکانت های Email رو هم پاک کرده و با اطلاعات جدید ساختم ولی هنوز مشکل حل نشده و با ایمیل info سایت ارسال ها انجام میشه!
      لطفا راهنمایی کنید من از چه راهی میتونم مشکل رو حل کنم الان چند ماهه که درگیرم کرده و انواع اسکنر هارو هم نصب کردم و کمکم نکرده.

سلام چکار کنم تا ایمیلی که ارسال میشه راست چین باشه. حتی از افزونه email-templates هم استفاده کردم ولی همچنان چپ چین هست.
    • توسط maryam300
      سلام به دوستان
      چطور می تونم کاری کنم که فقط اعضای خبرنامه پیامکی ام بتونند دانلود کنند و همچنین قسمتی از متن رو مشاهده کنند. و کسانی که عضو نباشند نتونند دانلود کنند یا اون قسمت مشخص براشون مخفی باشه.
      خلاصه دو کار:
      1-دانلود ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      2-مشاهده برخی مطالب ویژه اعضای خبرنامه پیامکی
      مرسی