Guney

فرم خبرنامه زیبای فیدبرنر برای وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

اگر شما هم از خبرنامه فیدبرنر گوگل برای عضویت کاربران استفاده می کنید، این فرم برای شماست

امروز برای شما فرم زیبایی رو گذاشتیم با این فرم شما می توانید کادر عضویت در خبرنامه فیدبرنر خود را بسیار زیبا کنید

آموزش طراحی خیلی راحت این فرم در پکیج قرار داده شده است

پیش نمایش :

1974d1394186375-khabar.jpg

لینک دریافت :

http://ataghalam.com/?p=445

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط ehsan.wrk
      سلام
      من میخوام توی فرمی اطلاعات جند نفر رو بگیرم مثل نام، نام خانوادگی و کد ملی و شماره تماس
      برای اینکار باید از فیلد لیست استفاده کنم چون تعدادشون مشخص نیست
      و مشکل من اعتبارسنجی کد ملی در فیلد لیست هست
      کسی میدونه چطور میشه اینکار رو انجام داد؟

• توسط Mrbugx
      سلام
      دوستان عزیز من با کد زیر اطلاعاتم رو توی دیتابیس به راحتی سیو می کنم
      $connection = mysql_connect("localhost", "TABLE","PASSWORD"); // ایجاد ارتباط با سرور $db = mysql_select_db("DB NAME", $connection); // انتخاب دیتابیس از روی سرور if(isset($_POST['submitted'])){ // دریافت ورودی های فرم و قرار دادن در متغیر $namekala = $_POST['namekala']; $namecompany = $_POST['namecompany']; $maghta = $_POST['maghta']; $zekhamat = $_POST['zekhamat']; $price = $_POST['price']; $status = $_POST['status']; $category = $_POST['category']; $updatedate = $_POST['updatedate']; $tozihatefani = $_POST['tozihatefani']; $keyword = $_POST['keyword']; $pic = $_POST['pic']; $image = addslashes(file_get_contents($_FILES['image']['tmp_name'])); //SQL Injection defence! $image_name = addslashes($_FILES['image']['name']); if($namekala !=''||$namecompany !=''||$maghta !=''||$zekhamat !=''||$price !=''||$status !=''||$category !=''||$updatedate !=''||$tozihatefani !=''||$keyword !=''){ //Insert Query of SQL $query = mysql_query("insert into mahsool(namekala, namecompany, maghta, zekhamat,price,status,category,updatedate,tozihatefani,keyword,pic) values (N'$namekala', N'$namecompany', N'$maghta', N'$zekhamat', N'$price', N'$status', N'$category', N'$updatedate', N'$tozihatefani', N'$keyword', N'$pic',)"); حالا اگه بخوام پست آی دی رو ذخیره کنم چه باید بکنم ؟
      ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید مرسی
    • توسط zed-max
      سلام وقت بخیر
      من برای سایتم میخوام خبرنامه درست کنم و ایمیل هایی رو به صورت اتوماتیک به اعضا ارسال کنم . میدونم که برای این کار باید از سرویس هایی مانند mailchimp یا mailerlite و ... غیره استفاده کنم . 
      خبرنامه رو هم ایجاد میکنم و توی سایت قرار میدم و کار هم میکند . اما مشکل من این است که وقتی کاربر ایمیلشو ثبت میکنه 1 صفحه از سایت mailchimp باز میشه و به عنوان تائید نشان میده که شما عضو شدید اما در برخی از سایت ها روند به این شکل نیست و زمانی که من خودم ایمیلم رو ثبت میکنم فقط 1 پیغام میاد که عضویت شما انجام شد ( بدون باز شدن هیچ گونه پنجره ای و... ) 
      من اگر بخوام همچین خبرنامه ای داشته باشم چیکار باید بکنم  ؟
    • توسط cpcenter
      با سلام به همه دوستان
      بنده میخوایم یک امکان مشابه این وبسایت که در زیر هست
      http://aairan.org/fa/meeting
      دقیقا مثل همین که لیست شهر باشه و ما داخلش بتونیم با انتخاب اون شهر مواردی که مد نظر داریم به نمایش بیاد دقیق همین که در سایت با لا مشاهد میکنید
      این چه افزونه هست که ما باید نصب کنیم اگه افزونه نیست ما چه جوری باید این رو درست کنیم
      یا اگه این کار کسی انجام میده ممنون میشم پیام بزار
    • توسط Mrbugx
      سلام

دوستان عزیز من می خواستم یک صفحه ای طراحی کنم با ظاهر مشخصی که توی ذهنم هست ( یعنی یک فرمت بندی مشخص ) و این مشکلی نداره !
      اینو می خوام در قالب یک فایل php بزنم و مثل یک template باشه
      داخل پیشخوان یه منو اضافه کردم که بتونم یک سری مقدار رو از پیشخوان وارد کنم و این مقادیر توی این صفحه ای که طراحی کردم برن قرار بگیرن و با زدن دکمه ساخت این صفحه ساخته بشه
      بعد از ساخته شدن این مقادیر داخل پیشخوان صفر بشه تا اماده بشه برای دریافت مقادیر جدید ...
      فکر می کنم با تابع wp_insert_post بشه همچین کاری کرد
      اگر کسی می دونه ممنون می شم بهم بگه