رفتن به مطلب

نظردهی در دسته بندی خاص مخصوص مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید...

من میخام توی یه دسته بندی خاص فقط مدیر بتونه توی پستها کامنت بگذاره. اگر هم دسته بندی نمیشه حداقل بشه توی یه پست فقط مدیر کامنت بذاره. کد خاصی نیاز داره یا پلاگینی چیزی هست؟

اگر بخایم برای یه پست یه سطح کاربری بتونن کامنن بذارن چی؟

متشکر.

لینک به ارسال

فایل comments.php قالبتون داره یا خیر

اگر داشته باشه می شه براش شرط نوشت

اگر فایل موجوده ضمیمه کنید تا شرط را براتون بگذارم

لینک به ارسال

comments.php

دقت کنید در تابع

in_category('10')

بجای ده آی دی دسته مورد نظرتون رو بگذارید

در شرط

if($user_ID==1)

بجای یک آی دی مدیر سایت (در حالت پیش فرض یک درست است)

لینک به ارسال

بخش انتهای کدها به این صورت می شه

<?php
if ( in_category('10') ) :
if($user_ID==1) :
?>
<?php comment_form( array('label_submit' => esc_attr__( 'Submit Comment', 'AskIt' ), 'title_reply' => '<span>' . esc_attr__( 'Leave a Comment', 'AskIt' ) . '</span>', 'title_reply_to' => esc_attr__( 'Leave a Reply to %s' )) ); ?>
<?php endif;
elseif( in_category('5') ) :
if($user_ID==7) :
<?php comment_form( array('label_submit' => esc_attr__( 'Submit Comment', 'AskIt' ), 'title_reply' => '<span>' . esc_attr__( 'Leave a Comment', 'AskIt' ) . '</span>', 'title_reply_to' => esc_attr__( 'Leave a Reply to %s' )) ); ?>
<?php endif;
elseif ('open' == $post->comment_status) :?>
<?php endif; // if you delete this the sky will fall on your head ?>

</div>

5 شماره آی دی دسته بندی جدیده و 7 آی دی نویسنده مورد نظر

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام جناب فخار عزیز.

شبتون بخیر

اقا این قالب Askit رو کلی ادیتش کردم،میخوام سایت رو رسمی راه اندازی کنم ولی یک مشکل دارم،اینکه هرکسی میتونه بیاد عضو بشه وپست ارسال کنه،هرکسی میتونه براحتی بیاد ونظم رو زیر پا بزاره وهر طور سوالی رو بپرسه که این ناقض قوانین هست.

میخوام وقتی کاربر میخواد پست رو ارسال کنه پستش بره تو پیش نویس ها برای بازبینی بعد مدیرها بتونن تاییدش کنن تا سوالش ارسال بشه به سایت.

اینجا رو نگاه کنید

Soall.ir

ضمنا فایل مربوط به ارسال پست تو سایت رو هم ضمیمه کردم براتون،ممنون میشم از کمکتون

code.zip

لینک به ارسال

این خط رو تو کدتون پیدا کنید

'post_status' => 'publish'

و تبدیلش کنید به

'post_status' => 'draft'

البته درستش اینه که مطلب در انتظار تایید بشه نه پیش نویس که کدش می شه

'post_status' => 'pending'

لینک به ارسال

و تبدیلش کنید به

'post_status' => 'draft'

سلام.واقعا ممنونم جناب اقای فخار.واقعاشما استاد هستید!!3روزه دارم کدهارو زیر رو میکنم ومتوجه این اصلا نبودم!

متشکرم از پاسختون.

لینک به ارسال

و تبدیلش کنید به

'post_status' => 'draft'

استادفخارشب بخیر سلامی مجدد

اقا برای ساماندهی کردن کاربرا،واینکه نتونن صفحه پیشخوان رو ببینن من یک افزونه بنام user pro نصب کردم،خیلی افزونه خوبی هست،همه مشکلاتم رو حل کرده فقط دو ایراد جزئی وقتمون رو گرفته ونمیتونم درستش کنم.

1: وارد soall.ir که شدین پرسیدن یک سوال رو که بزنین یک صفحه لوگین وثبت نام میاره،این صفحه پیشفرض خود قالب هست،اگر کاربر ازونجا لوگین کنه یاثبت نام بکنه،واردپیشخوان اصلی وردپرس میشه ونمیخوام این اتفاق بیفته میخوام اون فرم حذف بشه بجاش فرم ورود user pro بیاد جاش.چون وقتی کاربر لوگین کنه میتونه سوالش رو بپرسه وارسال کنه....آیا میشه این کارو کرد؟ این نمونه فرم ورود user pro هست http://soall.ir/profile/login-user/

2.قسمت پایینی پست هایی که ازش بعنوان برگه های user pro استفاده شده بصورت یک مستطیل حذف شده هست.دلیلش چیه؟مثلا این فرم رو ببینید http://soall.ir/members/ به پایین صفحه توجه کنید متوجه میشید.انگاریکی با پاک کن اومده پاکش کرده

ممنون میشم استاد مشکل رو بررسی کنین

فایل کد

page-register.php رو براتون ضمیمه کردم

لینک به ارسال

استادفخارشب بخیر سلامی مجدد

اقا برای ساماندهی کردن کاربرا،واینکه نتونن صفحه پیشخوان رو ببینن من یک افزونه بنام user pro نصب کردم،خیلی افزونه خوبی هست،همه مشکلاتم رو حل کرده فقط دو ایراد جزئی وقتمون رو گرفته ونمیتونم درستش کنم.

1: وارد soall.ir که شدین پرسیدن یک سوال رو که بزنین یک صفحه لوگین وثبت نام میاره،این صفحه پیشفرض خود قالب هست،اگر کاربر ازونجا لوگین کنه یاثبت نام بکنه،واردپیشخوان اصلی وردپرس میشه ونمیخوام این اتفاق بیفته میخوام اون فرم حذف بشه بجاش فرم ورود user pro بیاد جاش.چون وقتی کاربر لوگین کنه میتونه سوالش رو بپرسه وارسال کنه....آیا میشه این کارو کرد؟ این نمونه فرم ورود user pro هست http://soall.ir/profile/login-user/

2.قسمت پایینی پست هایی که ازش بعنوان برگه های user pro استفاده شده بصورت یک مستطیل حذف شده هست.دلیلش چیه؟مثلا این فرم رو ببینید http://soall.ir/members/ به پایین صفحه توجه کنید متوجه میشید.انگاریکی با پاک کن اومده پاکش کرده

ممنون میشم استاد مشکل رو بررسی کنین

فایل کد

page-register.php رو براتون ضمیمه کردم

فایلی که ضمیمه نیست

به کلاس

.fullwidth .entry-content

خصوصیت

overflow:hidden;

اضافه کنید

سلام این کد وجود نداشت.ببشخید شرمنده یادم رفت ضمیمه کنم

این کد fullwidth

<?php
/*
Template Name: Full Width Page
*/
?>
<?php get_header(); ?>
<div id="main-area" class="fullwidth">
<?php get_template_part('includes/breadcrumbs'); ?>
<?php if ( have_posts() ) : while ( have_posts() ) : the_post(); ?>
<?php if (get_option('askit_integration_single_top') <> '' && get_option('askit_integrate_singletop_enable') == 'on') echo(get_option('askit_integration_single_top')); ?>
<div class="entry page">
<div class="entry-top">
<div class="entry-content">
<h2 class="title"><?php the_title(); ?></h2>
<div class="clear"></div>
<div class="page-separator"></div>
<div class="post-content">
<?php the_content(); ?>
<?php wp_link_pages(array('before' => '<p><strong>'.esc_html__('صفحات','AskIt').':</strong> ', 'after' => '</p>', 'next_or_number' => 'number')); ?>
<?php edit_post_link(esc_html__('ویرایش این برگه','AskIt')); ?>
</div>
</div> <!-- end .entry-content -->
</div> <!-- end .entry-top -->
</div> <!-- end .entry -->
<?php if (get_option('askit_integration_single_bottom') <> '' && get_option('askit_integrate_singlebottom_enable') == 'on') echo(get_option('askit_integration_single_bottom')); ?>
<?php endwhile; endif; ?>
</div> <!-- end #main-area -->
<?php get_footer(); ?>

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۴/۹/۸ ه‍.ش. at 20:08، imanfakhar گفته است :

کد تو فایل style .css

وارد بشه

.fullwidth .entry-content {overflow:hidden;}

سلام استادوقت بخیر.

اون مشکل اخرش فهمیدم مال چیز دیگه ای بود.من چون نال شده افزونه یوزر پرو رو استفاده میکردم کسیکه نالش کرده خودش دستی اون قسمت رو مخفی کرده،درحقیقت اونجا نوشته شده لطفا افزونه را ارتقا دهید.اون که هیچی فعلا چاره ای براش نیست.

مشکلی که الان دارم،نمیدونم کدوم از خدابیخبری میادوتند تند به مطالب سایت فقط منفی میده به نظراتم،دهنش سرویس میخواد اذیت کنه خدانکنه گیرش بیارم میدونم چکارش کنم.استاد بطور مثال به این ادرس برین وببینین براحتی میشه به نظرات امتیاز داد،میخوام این قابلیت زمانی انجام بشه که شخص وارد سایت شده باشه درغیر اینصورت نشه به نظر امتیاز بده.وهشدار بده اول وارد سایت شوید بعد امتیاز بدهید.

ممنون میشم ازکمکتون

راستی قالب سایت عوض کردین دوساعت دنبال سایت میگشتم ادرس ذخیره نداشتم هیستوریمم پاک شده بود! :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...