رفتن به مطلب

استخراج تمامي اطلاعات از طريق phpmyadmin

پست های پیشنهاد شده

من ميخوام تمامي فايلها و مطالبي كه روي هاست هست رو بك آپ بگيرم و دانلود بكنم..!!

وارد phpmyadmin شدم و ديتابيسي كه ميخوام بكاپ بگيرم رو انتخاب و ستون هارو تماما تيك زدم و روي

Export كليك كردم فرمت خروجي gzip

اما وقتي go فايل دانلودي هيچ حجمي نيست و وقتي تموم ميشه بازنميشه..!!

درضمن سايتم ساسپند شده و دسترسي به سي پنل ندارم..!

دوستا لطفا راهنمايي كنيد..!!

لینک به ارسال

شما نمی تونی فایل رو باز کنی. فایل فقط می تونه داخل یه دیتابیس دیگه import بشه و استفاده بشه. گفتید حجم نداره فایل؟ کل جداول رو انتخاب کردین؟

لینک به ارسال

شما نمی تونی فایل رو باز کنی. فایل فقط می تونه داخل یه دیتابیس دیگه import بشه و استفاده بشه. گفتید حجم نداره فایل؟ کل جداول رو انتخاب کردین؟

بله..تمامي رو انتخاب كردم...ولي اگه تك تك بزنم مثلا يوزر رو دانلود ميشه...ولي كلي نميشه..!!

حالا محتويات پوشه آپلود رو چه جوري دانلود بكنم يا توي يه هاست ديگه ايمپورت كنم..دركل ميشه تمامي محتويات روت رو ايمپورت يا دانلودكرد؟

ميشه يه سرويس دهنده هاست بهم معرفي كنيد كه خودتون قبولش دارين و كيفيت عالي داشته باشه..!!

ویرایش شده توسط omid22
لینک به ارسال

شما به کل محتویات روت احتیاج ندارید

بخوانید

[sharedmedia=tutorials:tutorials:257]

[sharedmedia=tutorials:tutorials:258]

لینک به ارسال

شما به کل محتویات روت احتیاج ندارید

بخوانید

من طبق آموزش شما آقا ایمان پیش رفتم ولی وقتی فایل زیپ برای دانلود میاد..هیچ هجمی نداره..و وقتی تموم میشه بیشتر از 1.5 مگ نیستش..درصورتی که حجم

دیتابیس من 98 مگ هست..آیا مشکلی هست؟؟

درضمن وقتی بخوام فقط از ستون پستهام که بشترین حجم رو داره بک اپ بگیرم فقط 228 کیلو بایت فایل زیپ شده بهم میده..!!

لینک به ارسال

من طبق آموزش شما آقا ایمان پیش رفتم ولی وقتی فایل زیپ برای دانلود میاد..هیچ هجمی نداره..و وقتی تموم میشه بیشتر از 1.5 مگ نیستش..درصورتی که حجم

دیتابیس من 98 مگ هست..آیا مشکلی هست؟؟

درضمن وقتی بخوام فقط از ستون پستهام که بشترین حجم رو داره بک اپ بگیرم فقط 228 کیلو بایت فایل زیپ شده بهم میده..!!

مشکل که قطعا داره

اول افزونه

http://wordpress.org/plugins/wp-optimize/

را نصب و اجرا کنید

دوم از بخش برون بری سایت (پیشخوان - ابزارها - برون بری ) از مطالبتون بک آپ بگیرید و مابقی جداول را از دیتابیس

لینک به ارسال
مشکل که قطعا داره اول افزونه http://wordpress.org/plugins/wp-optimize/ را نصب و اجرا کنید دوم از بخش برون بری سایت (پیشخوان - ابزارها - برون بری ) از مطالبتون بک آپ بگیرید و مابقی جداول را از دیتابیس

سپاس از شما آقا ایمان..از مسیری که گفته بودین "(پیشخوان - ابزارها - برون بری )" هم تمامی محتوا رو بک آپ گرفتم و هم تنها نوشته هارو..ولی بازم مقدار حجمی که

برای دانلود بهم داد با حجم پست ها توی دیتابیس تفاوت زیادی داره..حجم تمامی محتوایی که گرفتم 5 مگ شد..!!

درمورد افزونه هم قسمت هارو باخط قرمز نوشته بهینه سازی بشه..!!چه طوری بهینه سازی بکنمشون؟؟

لینک به ارسال

قبل از خروجی گرفتن از جدول های دیتابیس جدول ها رو تعمیر کنید احتمالا درست میشه

لینک به ارسال
قبل از خروجی گرفتن از جدول های دیتابیس جدول ها رو تعمیر کنید احتمالا درست میشه

درود..میشه لطفا راهنمایی بفرمایین چه جوری این کارو بکنم؟؟

لینک به ارسال

از phpmyadmin جدول ها رو باز کنید و توی منوی operations پایین Repair table رو پیدا کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...