رفتن به مطلب

این کدها باید کجای وردپرس وارد بشن ؟؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام. دوستان از سایت وردپرس انگلیسی یه آموزش پیدا کردم که گفته چند کد رو وارد کنم ولی دقیقا نگفته به کدوم فایل چون فکر کرده همه کسانی که آموزش رو می خونن حرفه ای و با تجربه هستند.

لطفا کدها رو نگاه کنید:

اول گفته این تابع (function) رو وارد کنیم.

First we need function:
function wp_smushit_filter_timeout_time($time) {

$time = 25; //new number of seconds

return $time;

}

حالا نمیدونم این کد بالا رو باید در فایل فانکشن پوسته وارد بکنیم یا در فانکشن موجود در پوشه wp-include . این مورد رو لطفا راهنماییم کنید

دوتا کد دیگه هم گفته که در مورد کار یک افزونه به نام wp smushit است.اونها هم درباره فانکشن هست اونها رو فکر می کنید کجا باید وارد کنم؟

لطفا هر کدوم موارد رو میدونید دوستان راهنماییم کنید ممنونم

لینک به ارسال

خب این فقط یک تابع تعریف کرده .

قطعاً مرحله بعد یک add_filter هست .

آموزش رو کامل بذار اینجا تا بگم برات

لینک به ارسال

بینهایت ممنونم ازت شما دوست من. بله دقیقا همین طوره که گفتین.

اصل آموزش پست اول این لینک هست: http://wordpress.org/support/topic/plugin-wp-smushit-fix-for-timeouts-after-5000-milliseconds?replies=6

این مشکل اخیر افزونه wp smush.it برای چندین نفر پیش اومده. هم توی وردپرس فارسی هم توی وردپرس انگلیسی ده تا تاپیک بیشتر هست که همه شون هم بی جواب مونده.

ممنون میشم راهنماییم بکنید

لینک به ارسال

شما این کد ها رو به فای functions.php پوسته‌تون بریزین :)

function wp_smushit_filter_timeout_time($time) {
$time = 25; //new number of seconds
return $time;
}
add_filter( 'http_request_timeout', 'wp_smushit_filter_timeout_time');

لینک به ارسال

این مشکل اخیر افزونه wp smush.it برای چندین نفر پیش اومده. هم توی وردپرس فارسی هم توی وردپرس انگلیسی ده تا تاپیک بیشتر هست که همه شون هم بی جواب مونده.

سلام دوست عزیز

این تاپیک که لینک دادین وضعیتش حل شده‌ست و آخرین پاسخش مال ۹ ماه قبل. کدی هم که داده شده تو خود افزونه وجود داره نیازی به اضافه کردنش نیست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...