رفتن به مطلب

مشکل در دسته

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان . شرمنده اگه سوالم تکراریه

یه مشکلی دارم تو سایت http://pic.parsipet.ir/

براش چندتا دسته تعریف کردم . وقتی وارد دسته ها میشم فقط 5 عکس رو نشون میده . وقتی مطالب قدیمی تر روی میزنم . این پیغام میاد :

Sorry, the page your requested could not be found, or no longer exists.

فقط 2 تا دسته پرندگان و پستاندارن چند صفحه میره عقب ولی تو یه صفحه خاص دوباره همین پیغام میاد .

3 4 تا پوسته دیگه هم امتحان کردم همین مشکل رو دارن .

ممنون میشم راهنمایی کنید یا چک کنید ببینید مشکلش چیه ..

ویرایش شده توسط sepideh1065
لینک به ارسال

درود.

این ارور به دلیل این هست که صفحه ای که دارای محتوا باشد پیدا نشد.

در قسمت پرندگان که عرض کردید مثلا 15 تا عکس هست به عنوان مثال هر صفحه هم 5 عکس =3 صفحه پس صفحه 4 نباید وجود داشته باشد و هنگامی که فراخوانی میشه صفحه 4 این پیغام ظاهر خواهد شد.

لینک به ارسال

سلام . ممنون از جوابتون . نه تعداد عکسا خیلی بیشتره . برای مثال آبزیان نزدیک 21 عکس داخلش هست .

یا مثلا پرندگان 60 تا عکس داره فقط 3 صفحه میره عقب و جمعا 15 عکس نشون میده

پستانداران هم 80 تا عکس داره .که مثل پرندگان فقط 3 تا صفحه میره عقب و 15 عکس نشون میده

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

لینک به ارسال

بعد از مطالب برگزیده یا تصادفی تابع wp_reset_query استفاده شده؟

محتوای فایل دسته؟

لینک به ارسال

فعلا تعداد پست ها رو تو هر دسته زیاد کردم ولی مشکل قبل هنوز پا برجاست

سایت یکی از دوستام رو دیدم . که category.php داره .ولی پوسته سایت من ، نداره . ربطی داره به این مشکل من ؟

لینک به ارسال

از بزگه page یا index.php یک بک آپ بگیرید و اسمش category.php بگزارید و بعد داخلش کد صفحه بندی مطلب قرار بدید

لینک به ارسال

از بزگه page یا index.php یک بک آپ بگیرید و اسمش category.php بگزارید و بعد داخلش کد صفحه بندی مطلب قرار بدید

ببخشید میدونم خیلی سخته که جزئی ترین مسایل رو هم توضیح بدین ولی من فقط قسمت اولش رو فهمیدم ،مرحله دومش نمیدونم منظورتون از " داخلش کد صفحه بندی مطلب قرار بدید" چیه ؟

لینک به ارسال

پلاگین

WP-PageNavi رو نصب کردم . که بدون مشکل زیر صفحاتم اومد . و تو صفحه اصلی کار میکنه

بعد از index.php یه کپی گرفتم و اسمش رو به category.php تغییر دادم . زیر دسته ها هم شماره صفحه میاد ولی مثلا تو قسمت آبزیان کلا 24 تا عکس دارم . اگه تعداد عکس هر صفحه دسته رو بذارم 18 تا . شماره صفحات پایینش میاد ولی وقتی میرم صفحه 2 دوباره همون پیغام sorry .... میاد

هنوز این مشکل حل نشده

:(

لینک به ارسال

احتمالا مشکل مطالب برگزیده یا تصادفی تابع هست

کد اون بخش رو بررسی کنید

از افزونه استفاده میکنید؟

با پوسته پیشفرض مشکل هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...