• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس
hamidgraphist

طراحی گرافیک و پی اس دی سایت

2 پست در این موضوع قرار دارد

بسم الله الرحمن الرحیم الرزاق

سلام

دوستان یه گرافیست جوونم و برای اینکه به کار خودم رونق بیشتری ببخشم ، تصمیم گرفتم اینجا تاپیک بزنم

نمونه کارای مختلفی دارم

سابقه چندساله در زمینه گرافیک و گرافیک وب دارم

برای شخص بزرگی مث فرزاد فرزین هم کار کردم

سابقه کار در چندین شرکت تبلیغاتی رو دارم

با کد نویسی هم اشنایی بسیار خوبی دارم و میتونم جوری طرح بزنم که با کد در بیاد

بنر جیف ، لوگو ، هدر ، طراحی PSD سایت و رابط کاربری (حتی موبایل)

پوستر ، صفحه بندی مجله و...

لینک هم کردم زیر

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=c5352a057ca317e0e5e8b8290e4cb6eb

psd …

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=9c898d3758da56ae344dbb6ab37583c5

nmune kara …

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=fc947b7eaa0e40675d253db169404791

logo …

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=105269d04a8bc3ceee2f562e23dc93fd

gif …

تعرفه هامم خوبه به نظر خودم

خوشحال میشم با دوستان کار کنم

_____________________________طراحی فلت هم انجام میشود____________________________

تعرفه ها :

طراحی بنر جیف در هر سایز : 5هزار تومن

طراحی PSD سایت : قیمت پایه 100 هزار تومن (برای 3 صفحه "خانه" و "مطلب" و "برگه هایی شبیه تماس با ما")

طراحی لوگو : قیمت پایه 100هزار تومن (بستگی به فکر و ایده کار متغیر است)

طراحی کارت ویزیت ، پوستر، بروشور، کاتالوگ و ... نیز انجام میشه ... (پیغام خصوصی بدین)

Hamidgraphist رو در یاهو ادد کنید

دوستان با تجربه دیگر هم در مورد کارام نظر بدن خوشحالم میکنن ...

ممنون که وقت گذاشتین تاپیک رو خوندید...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این یک پست تبلیغاتیه و تبلیغ در انجمن خلاف قوانینه.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• مطالب مشابه

• توسط mohammad533
      سلام 
      یه پوسته برای گذاشتن نمونه کار مخصوصا کاور البوم موسیقی می خوام یه پوسته عالی و حرفه ای ک واقعا خوب نوشته شده باشه و هنری باشه و همچنین قسمت بلاگ هم خیلی مهمه برام قسمت دانلود رایگان هم می خوام . می خوام اسلایدر داشته باشه و حالت پارالاکس داشته باشه 
      چه رایگان و چه خریدنی لطفا معرفی کنید
    • توسط dayered
      سلام
      خیلی تلاش کردم تا در قسمت فروش ارسال موضوع کنم ، اما متاسفانه امکان پذیر نبود!
       مدتها پیش سایتی رو با وردپرس طراحی کردم که حالا به دلیل سایر مشغله ها قصد فروش و واگذاری اون رو دارم. زمان ، ذوق و مبلغ زیادی رو برای ساختن و تکمیل این وبسایت هزینه کردم و هدفم طراحی متفاوت ، خلاق و پویا بود. 
      قالب و افزونه های زیادی رو از مارکت ها خریداری کرده ام و برای طراحی گرافیک وبسایت هم از گرافیستی مطرح استفاده کردم.
      وبسایت به بالاترین و سریعترین مبلغ واگذار میشه. برای پیشنهاد از طریق همین موضوع و یا پیام خصوصی اقدام کنید
      Logoyeman.ir

• توسط saman-last
      سلام خدمت اساتید
      یک سوال مهم برام ایجاد شده!
      آیا برای حالت واکنش گرای قالب های وردپرسی هم باید به صورت جداگانه psd طراحی کرد؟
      یعنی به این صورت که ما قالب psd را برای اسکرین دسکتاپ طراحی میکنیم بعد همین قالب رو برای نمایش موبایل باید مجددا psd کرد و کد نویسی انجام داد؟
      و یا اینکه میشه همین نمایش دسکتاپ رو با css در نمایش موبایل به صورت دلخواه چینش کرد؟
      و آیا اینکه مثلا من برای یک "بک گراند" در نمایش دسکتاپ در قالب psd یک لایه به نام bg-desktop طراحی میکنم ، این لایه به عنوان مثال هنگام کدنویسی به این شکل برای استایل دهی قرار میگیره :

.bg desktop {
      width: 98%;
      color: #333;
      }

خب حالا ما برای نمایش موبایل باز هم همین تیکه کد رو داریم و نمیشه به صورت همزمان در نمایش موبایل و دسکتاپ برای این کد استایل داد.
      منظور اینه ک آیا برای این تیکه کد هم باید در psd به عنوان مثال بک گراندی با نام جداگانه طراحی کرد که بشه در دوحالت استایل دهی شه؟
      سوال اصلی من همون هست که در ابتدا گفتم! آیا برای حالت های مختلف نمایش در اسکرین های مختلف باید چند قالب psd جداگانه برای یک طرح زد و یا خیر
    • توسط شهاب
      سلام دوستان
      این طرح psd رو برای یکی از اقوام زدم...
      میخواستم فقط اساتیدی که تجربه بیشتری از بنده دارن پیشنهاد خودشون رو برای بهتر شدن طرح عنوان کنند.
      در این طرح (محل تبلیغ بزرگ بالای سایت و تصویر اختصاصی فوتر رو نمیتونم تغییر بدم) لطفا برای دیگر بخش ها نظر خودتون رو اعلام کنید. ممنون

• توسط Ehsaan
      سلام دوستان،
      راستش من خیلی دوست دارم گرافیک (بیشتر 2 بعدی) را کامل یاد بگیرم و مسلط بشم. اما واقعاً نمیدونم از کجا شروع کنم؟
      روی Photoshop در حد ctrl+n و text tool بلدم. منبع آموزشی خوبی سراغ دارید؟
      هدف من بیشتر طراحی‌هایی مثل طراحی‌های آیکون و... هست.
      ممنون،
      موفق باشید.