رفتن به مطلب

نماد اعتماد الکترونیکی چیست؟

3che

پست های پیشنهاد شده

e-namad-150x150.jpgنشاني الكترونيكي است كه از سوي مركز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت به فروشگاه هاي اينترنتي تایید صلاحیت شده، براي مدت يكسال،‌ با رعايت شرايط و ضوابط و طي رويه‌‌اي خاص اعطا مي‌شود. برای دریافت نماد اعتماد الکترونیکی، فروشگاه های اینترنتی متقاضی در دو مرحله بررسی می شوند.1- بررسی هویت فردی مالک فروشگاه یا نماینده قانونی وی از جهت مشخصات شناسنامه ای، کد ملی، آدرس پستی، تلفن، آدرس محل کسب و کارو... (در این مرحله از پلیس نظارت بر امکان ناجا، سوابق فردی متقاضی نماد استعلام می شود)2- بررسی وب سایت فروشگاه مطابق با معیارهای ارزیابی نماد اعتماد الکترونیکی.در حال حاضر نماد اعتماد الکترونیکی در دو سطح تک ستاره و دو ستاره به فروشگاه های اینترنتی ارائه می شود.

بنده با بیش از 2 سال سابقه همکاری در پروژه نماد اعتماد الکترونیکی را دارم و خوشحال می شوم بتوانم سوالات و ابهامات دوستان را بصورت رایگان و بدون هیچ هزینه ای در این زمینه پاسخ دهم و باری از دوش کسب و کارهای اینترنتی متقاضی نماد بردارم و یا به کسانی که مایل به کسب اطللاعات بیشتر درباره نماد اعتماد هستند، کمک نمایم. سوالات خودتان را از بنده بپرسید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش اومدید

ممنون از لطف شما دوست عزیز

یک سوال : نماد اعتماد به موسسه هایی که به صورت آنلاین کمک نقدی قبول میکنند داده میشه ؟ مثلا موسسه خیریه یا هرچی توی این مایه ها

لینک به ارسال

سلام. یک سوال

من میخام یه سایت تبلیغاتی راه بندازم به صورت همکاری در فروش. محصولات چندین فروشگاه رو تیلیغ میکنم و پورسانتم رو میگیرم و دخلی در فروش کالا ندارم و فقط تبلیغ محصولشون رو میکنم. ایا اصلآ نیاز هست که نماد بگیرم یا اصلآ به من تعلق میگیره ؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام به انجمن خوش اومدید

ممنون از لطف شما دوست عزیز

یک سوال : نماد اعتماد به موسسه هایی که به صورت آنلاین کمک نقدی قبول میکنند داده میشه ؟ مثلا موسسه خیریه یا هرچی توی این مایه ها

با سلام

خیر، نماد اعتماد در حال حاضر مبتنی بر سیاست های فعلی تنها به وب سایت هایی که به عرضه و فروش کالاها و خدمات مجاز اقدام می کنند و بعبارتی فروشگاه اینترنتی هستند، اعطاء می شود. به نظرم بد نیست یه سری به بخش سوالات متداول وب سایت بنده بزنید، من اونجا به شکل مفصل تر به سوالات جواب می دم.

موفق باشید.

سلام. یک سوال

من میخام یه سایت تبلیغاتی راه بندازم به صورت همکاری در فروش. محصولات چندین فروشگاه رو تیلیغ میکنم و پورسانتم رو میگیرم و دخلی در فروش کالا ندارم و فقط تبلیغ محصولشون رو میکنم. ایا اصلآ نیاز هست که نماد بگیرم یا اصلآ به من تعلق میگیره ؟؟؟؟

سلام و احترام

بله نماد به شما تعلق می گیرد. شما از نظر مدل کاری، یک وب سایت تبلیغ کننده به حساب می آیید و اگر روش کاری شما همانطور که گفتید بصورت ppc باشد یعنی دریافت پورسانت بابت تبلیغات و بصورتهای غیر قانونی مثل PTC که با گرفتن عضو برای کلیک کردن بر روی یک بنر کار می کنند نباشد ( که مطمئنا نیست :) ) می توانید برای اخذ نماد اقدام کنید. به نظرم بد نیست یه سری به بخش سوالات متداول وب سایت بنده بزنید، من اونجا به شکل مفصل تر به سوالات نماد جواب می دم.

موفق باشید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...