4 پست در این موضوع قرار دارد

قالب خبری وردپرس سنا نیوز مخصوص سایتهای خبری می باشد که با رعایت کامل اصول سئو و بهینه سازی وبسایت طراحی شده است. داشتن سئوی ۱۰۰ درصد در سایت http://chkme.com/ از مزایای این قالب است. شما با پرداخت کمترین هزینه صاحب قالب خبری کاملا حرفه ای وردپرس خواهید شد.

دیگر مزایای این قالب را با هم بررسی می کنیم:

کد نویسی استاندارد و بدون اشکال.

نمایش یکسان قالب وردپرس در تمامی مرورگرهای معروف

دارای ۲ اسلاید شوی زیبا جهت مایش اخبار ویژه و گالری تصاویر وردپرس

دارای ۲ منوی مجزا با قابلیت مدیریت از طریق فهرستهای وردپرس

سبک و با سرعت لود فوق العاده

استفاده از تکنیکهای html,css3,javascript,jquery,php

قابلیت پخش فیلم آنلاین در ادامه مطلب

دارای ۵ سایدباز مجزا برای صفحه اصلی و صفحات داخلی با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دارای ۵ محل ایجاد تبلیغات در محلهای مختلف با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دیدگاههای تو در تو

سازگاری با آخرین نسخه وردپرس

قابلیت خصوصی سازی و تغییر رنگبندی با کمترین هزینه

دارای نمونه نصب شده آنلاین

تصویری از صفحه اصلی:

%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3.jpg

نصب و راه اندازی به صورت رایگان انجام می شود

فقط و فقط 29000 تومان

برای خرید به لینک زیر بروید:

لینک خرید

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم قالب ریپ شده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ایشون به طور قطعی نگفتند که قالب ریپ هست.

فکر میکنم قالب ریپ شده است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط aminq10
      سلام و خسته نباشید
      من یک پوسته طراحی کردم
      روی سایت فعال کردم اما بعد از هر اکشنی صفحه سفید میاد در قسمت مدیریت سایت
      مثلا : توی ویرایش پوسته وقتی پوسته را ویرایش میکنیم و گزینه ویرایش را میزنم بعدش صفحه سفید میاد ولی پوسته هم ویرایش میشه
      یا مثلا وقتی یه افزونه را ادیت میکنم
      یا مثلا وقتی میخوام یه افزونه را سرچ و نصب کنم هیچ اتفاقی نمیافته
      یا مثلا وقتی درخواست رمز جدید میدم روی لینکی که به ایمیل اومده کلیک میکنم صفحه سفید میاد
      وقتی هم یک پوسته دیگه فعال میکنم این مشکل را ندارم
    • توسط alexi
      با سلام ووقت بخیر
      فایل ضمیمه رو بررسی کنید
      میخاستم روی قالب تخفیف گروهی کوپن وردپرس این تغییرات رو بدم
      اگر کسی توانایی داره انجام بده ممنون میشم سریعا به من پیام بده
      با تشکر

00081.pdf
    • توسط logomaster
      سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)
      قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم
      ممنون

• توسط reza_yki
      سلام بعد از مدت ها تلاش و فاصله در این زمان با قالبی قدرتمند و منعطف در خدمت شما عزیزان هستیم قالب مجله ای ساچلی با امکاناتی که دارد می تواند تقریبا تمامی سلایق را پوشش دهد پوسته ای چند منظوره، پرقدرت و با سرعتی بسیار بالا شما را به یک وب سایت کاملا حرفه ای با ظاهری نو و مطابق با سلیقه هنر دوست ایرانی می باشد تا عزیزان بازدید کننده حسی دوست داشتنی تری داشته باشند.
      بسیاری از افراد دوست دارند تا یک سایت خبری یا تفریحی داشته باشند ولی وقتی با هزینه های راه اندازی این گونه سایت ها رو برو میشود از این کار سرفه نظر میکنند گروه یورتم با توجه به این امر یک قالب مجله ای خبری را ایجاد کرده تا دوستانی که خواهان این گونه سایت ها میباشند بتوانند به آرزوی خود برسند.
      مخاطبان قالب ساچلی چه کسانی هستند؟
      مخاطبین این قالب افرادی هستند که می خواهند سایت هایی مانند سایت دانلود، سایت خبری، سایت تفریحی، مهمترین آن ها سایت های مجله ای است که می خواهند با یک قالب حرفه ای کار خود را شروع یا ادامه بدهند پس اگر شما هم از این دسته افراد هستید شک نکنید یکی از بهترین ها پیش چشمان شما ایستاده است.

قیمت اصلی قالب 82 هزار تومان می باشد که شما با تخفیف ویژه 64 هزار تومان خرید فرمایید شما تنها تا 13 فروردین فرصت دارید تا از تخفیف نوروزی استفاده نمایید

کنترل پنل اختصاصی Ypanel

سرعت همراه با کیفیت
      گروه یوزتم حساسیت خاصی بر روی سرعت بارگزاری سایت دارد و دلیل آن هم برای شما نیز واضح است چون هیچ کاربری دوست ندارد زمان زیادی را برای بارگزاری سایت شما منتظر بماند و گوگل نیز به هیچ وجه منتظر ماندن را دوست ندارد به همین خاطر در قالب ساچلی تمام سعی خود را کرده تا با امکانات زیادی که در قالب وجود دارد سرعت بارگزاری در حد عالی خود باشد و برای این کار روز های زیادی را صرف این کار کرده است پس با خیال راحت کار خود را آغاز کنید.
      امکانات قالب ساچلی
      واکنشگرایی کامل 3 سبک متفاوت برای مطالب صفحه اختصاصی 404 3 سبک متفاوت برای سایدبار لایک مطالب بدون نیاز افزونه امکان برون بری تنظیمات قالب لود مطالب به صورت ای جکسی جستجوی ایجکسی بدون پلاگین صفحه بندی مطالب بدون افزونه 4 مدل مختلف برای اسلایدر اصلی کدهای کوتاه اختصاصی و قدرتمند سه استایل متفاوت برای زیر منو ها 19 فونت پارسی و استاندارد گالری ویدیویی منحصر بفرد و قدرتمند ورود و ثبت نام ای جکسی بدون پلاگین بیش از 20 ابزارک اختصاصی و پر کاربرد قابلیت تنظیم رنگ قالب توسط بازدیدکننده قابلیت تنظیم رنگ بسیاری از قسمت های قالب بصورت نامحدود هماهنگی کامل با فروشگاه ساز ووکامرس و ایزی دیجیتال دانلودز تیکر مطالب با قابلیت نمایش یا مخفی کردن تصویر شاخص هر مطلب امکان درج تبلیغ در چندین نقطه مختلف با امکان تعیین تاریخ انقضا برای هر تبلیغ امکان انتخاب پس زمینه یا رنگ دلخواه یا انتخاب پترن های آماده بیش از 80 طرح مختلف و بسیاری امکانات دیگر که در دمو می توانید ببینید  
      برای دیدن دموی قالب به آدرس زیر مراجعه کنید:
      دموی قالب مجله ای ساچلی

برای خرید می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید:
      قالب مجله ای ساچلی

• توسط Sony
      با سلام
      چند قالب از این سایت گرفتم ولی متاسفانه با پوشه اصلی وردپرس متفاوته
      در هر صورت پوشه های مذبور را به wwwانتقال دادم و اقدام به نصب کردم
      که با این پیغام رو برو شدم 

این هم تصویر پوشه فایل ها

خواهشمند است راهنمایی بفرمایید چطور میتونم این نوع قالب ها را نصب کنم
      با تشکر از شما