4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب خبری وردپرس سنا نیوز مخصوص سایتهای خبری می باشد که با رعایت کامل اصول سئو و بهینه سازی وبسایت طراحی شده است. داشتن سئوی ۱۰۰ درصد در سایت http://chkme.com/ از مزایای این قالب است. شما با پرداخت کمترین هزینه صاحب قالب خبری کاملا حرفه ای وردپرس خواهید شد.

دیگر مزایای این قالب را با هم بررسی می کنیم:

کد نویسی استاندارد و بدون اشکال.

نمایش یکسان قالب وردپرس در تمامی مرورگرهای معروف

دارای ۲ اسلاید شوی زیبا جهت مایش اخبار ویژه و گالری تصاویر وردپرس

دارای ۲ منوی مجزا با قابلیت مدیریت از طریق فهرستهای وردپرس

سبک و با سرعت لود فوق العاده

استفاده از تکنیکهای html,css3,javascript,jquery,php

قابلیت پخش فیلم آنلاین در ادامه مطلب

دارای ۵ سایدباز مجزا برای صفحه اصلی و صفحات داخلی با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دارای ۵ محل ایجاد تبلیغات در محلهای مختلف با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دیدگاههای تو در تو

سازگاری با آخرین نسخه وردپرس

قابلیت خصوصی سازی و تغییر رنگبندی با کمترین هزینه

دارای نمونه نصب شده آنلاین

تصویری از صفحه اصلی:

%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3.jpg

نصب و راه اندازی به صورت رایگان انجام می شود

فقط و فقط 29000 تومان

برای خرید به لینک زیر بروید:

لینک خرید

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم قالب ریپ شده است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ایشون به طور قطعی نگفتند که قالب ریپ هست.

فکر میکنم قالب ریپ شده است

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط sitefy
      سلام،
      در حال ساخت یک قالب آموزشی هستم. در صفحات دوره، لیست دوره ها رو قرار دادیم که کاربر ( بعد از شرایطی ) بر روی محتوا و درس مورد نظرش کلیک کنه و صفحه به قسمت ویدیوپلیر اسکرول بشه ولینک این درس با لینک قبلی جایگزین بشه ( با js ).
      مشکلمون در حقیقت اینه که اون  "بعد از شرایطی"  رو دقیقا نتونستیم اجرا کنیم. مشکل اینجاست که بعضی از درس های دوره رایگان هستند و همه کاربران ( چه خریدار و چه بازدیدکننده) میتوانند این ویدیو را ببینند. خریدار دوره نیز میتواند همه درس ها را ببیند. برای قرار دادن اطلاعات دروس در صفحه قالب ، از افزونه Advanced Custom Fields و قابلیت Nested Repeaters استفاده شده است. شرط هایی که قرار میدیم همش غلطه
      <ul class="course-accordion"> <?php if( have_rows('chapters') ): ?> <?php while( have_rows('chapters') ): the_row(); ?> <li class="accordion-option opened"> <div class="option-title"><?php the_sub_field('chapter'); ?></div> <div class="option-wrapper"> <ul class="option-items"> <?php if( have_rows('lessons') ): ?> <?php while( have_rows('lessons') ): the_row(); ?> <?php if( have_rows('lesson') ): ?> <?php while( have_rows('lesson') ): the_row(); ?> <li class="option-item"><a><?php if (the_sub_field('Lfree') == "True") { echo '1'; } else { echo '2'; } ?></a> <div class="pull-right"><span class="duration"></span><a href="#"><i class="zmdi zmdi-hc-2x"></i></a> </div> <a href="#"><?php echo the_sub_field('Lname'); ?></a></li> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> </ul> </div> </li> <?php endwhile; ?> <?php endif; ?> </ul> Lfree برای هر درس تعیین شده که برای این قرار گرفته که اگه این درس رایگان بود لینکش قابل دسترسی باشه. مشکل اینجاست وقتی مقدار Lfree برای هر درس رو چاپ می کنیم یه عبارت مشخصه. بعد شرط if میزاریم که اگر مساوی با اون عبارت بود... اما همیشه شرط غلط اجرا میشه. بنظرم باید مربوط به حلقه while و اینجور چیزا باشه
      ممنون از پاسختون
    • توسط meysamaliani
      با سلام و عرض ادب
      یک سایتی داریم برای فروش قالب که با ووکامرس ساخته شده
      .دو تا سوال پیش آمده:
      1-چطور برای قالب های ساب دامین یا حالت دموی نمایشی بذاریم که راحت باشه و از هاست کمتر فضا بگیره.مثل :demo.yourdomain.com/twentytheme
      2-در صفحه نمایش دمو یک هدر بالای صفحه هست که نام و اندازه های تصویر رو به کاربر نمایش میده.آیا پلاگینی هست که این کار رو بکنه؟
      اگر آره اسمش؟
      اگر نه چکاری کنیم تا این رو ایجاد کنیم...اگر منظور بنده رو متوجه نشدین نمونه : نمونه نوار چسبان بالا zhaket.com/demo/8233 نوار بالای صفحه
    • توسط downloadir
      سلام دوستان،
      یه قالب میخواستم شبیه به این سایت http://www.ikaprocess.com
      لطفا اگر کسی در جریان هست راهنمایی کنه؟
      با تشکر
    • توسط sajadszm
      با سلام دوستان
      با استفاده از قالب بازل یک صفحه آماده کردم که در ابتداش ویدیو هست.این ویدیو کنارش یه ضربدر داره که کاربر میتونه ویدیو رو ببنده و پخش نکنه.اما الان ویدیو تو مرورگر کروم به راحتی بسته میشه ولی تو مرورگر فایرفاکس هرچی رو ضربدر کلیک میکنی بسته نمیشه.چکار کنم؟
      این هم تصویرش:
      https://goo.gl/5mLRF2
    • توسط stevej
      سلام میخواستم بدونم این ارور ها در بعضی از قسمت های سایت مربط به چه هستند ؟ 

عکس 1
      عکس 2