4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب خبری وردپرس سنا نیوز مخصوص سایتهای خبری می باشد که با رعایت کامل اصول سئو و بهینه سازی وبسایت طراحی شده است. داشتن سئوی ۱۰۰ درصد در سایت http://chkme.com/ از مزایای این قالب است. شما با پرداخت کمترین هزینه صاحب قالب خبری کاملا حرفه ای وردپرس خواهید شد.

دیگر مزایای این قالب را با هم بررسی می کنیم:

کد نویسی استاندارد و بدون اشکال.

نمایش یکسان قالب وردپرس در تمامی مرورگرهای معروف

دارای ۲ اسلاید شوی زیبا جهت مایش اخبار ویژه و گالری تصاویر وردپرس

دارای ۲ منوی مجزا با قابلیت مدیریت از طریق فهرستهای وردپرس

سبک و با سرعت لود فوق العاده

استفاده از تکنیکهای html,css3,javascript,jquery,php

قابلیت پخش فیلم آنلاین در ادامه مطلب

دارای ۵ سایدباز مجزا برای صفحه اصلی و صفحات داخلی با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دارای ۵ محل ایجاد تبلیغات در محلهای مختلف با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دیدگاههای تو در تو

سازگاری با آخرین نسخه وردپرس

قابلیت خصوصی سازی و تغییر رنگبندی با کمترین هزینه

دارای نمونه نصب شده آنلاین

تصویری از صفحه اصلی:

%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3.jpg

نصب و راه اندازی به صورت رایگان انجام می شود

فقط و فقط 29000 تومان

برای خرید به لینک زیر بروید:

لینک خرید

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم قالب ریپ شده است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ایشون به طور قطعی نگفتند که قالب ریپ هست.

فکر میکنم قالب ریپ شده است

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزيز. خواستم بدونم امكانش هست كه بنده يك سايت وردپرسي كه ٢٠ تا افزونه روش نصبه رو تبديل كنم به لاراول و رو اون فريم ورك كار كنم؟
    • توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان. من یه سایتی رو از بکاپ گرفتم و از یه هاست و دامنه به یه هاست و دامنه جدید انتقال دادم. حالا چه سایت رو که باز میکنم چه وارد پیشخوان وردپرس میشم یه ارور میاد یکی از خطلی functions.php قالب رو نشون میده.
      Parse error: syntax error, unexpected 'class' (T_CLASS), expecting identifier (T_STRING) or variable (T_VARIABLE) or '{' or '$' in /public_html/wp-content/themes/khadamator/functions.php on line 1132
      مشکل چیه؟
    • توسط gutter
      با سلام. بنده یک پوسته آماده تهیه کردم الان برای ویرایشش به راهنمایی نیاز دارم. در بخش محصولات به صورت پیش فرض کلمه ی " توضیحات " با تگ h2 ظاهر میشه. کسی می دونه چجوری و کدوم بخش پوسته رو باید ویرایش کنم؟ لینک زیر رو نگاه کنید دقیق متوجه میشید:
      https://www.gutters.ir/product/parking-gutter-40239/
      یه سوال دیگه هم داشتم. قبلا یه افزونه ای داشتم که باهاش میشد کد مورد نظر رو توی بخشهای مختلف پوسته جستجو کرد. کسی می دونه اسم اون افزونه چیه؟ خیلی ممنون.
    • توسط wpuser
      سلام دوستان من می خوام با قالب profession یک سایت بالا بیارم دوتا مشکل دارم
      اول اینکه نوشته و برگه درست می کنم و توی سایت نوشته هام به صورت زیر هم نشون داده میشه و چطور باید مثل دموی قالب پیچ پیچ کنم مطالبمو و عمودی یا افقی اسکرول بخوره ؟
      و دوم اینکه توی تنظیمات قالب وقتی مهارت هارو پر می کنیم باید چکار کنیم که توی سایت نشون داده بشه ؟
      اینم لینک دمو:    http://mxwp.ir/

• توسط masoudch
      سلام دوستان.
      بالاخره تونستم با کمک شما عزیزان قالب موزد نظرم رو طراحی کنم. اما یه مشکلی دارم! اینکه وقتی میخوام قالب رو بر روی یه لوکال هاست دیگه قرار بدم با اینکه تمام موارد رو درون ریزی کردم ولی مطالب رو اونطور که باید نمایش نمیده. چطور باید یه دموی استاندارد برای قالبم بسازم چیزی مثل دموهایی که شرکت های طراحی قالب خارجی می سازن.
      ممنون