4 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

قالب خبری وردپرس سنا نیوز مخصوص سایتهای خبری می باشد که با رعایت کامل اصول سئو و بهینه سازی وبسایت طراحی شده است. داشتن سئوی ۱۰۰ درصد در سایت http://chkme.com/ از مزایای این قالب است. شما با پرداخت کمترین هزینه صاحب قالب خبری کاملا حرفه ای وردپرس خواهید شد.

دیگر مزایای این قالب را با هم بررسی می کنیم:

کد نویسی استاندارد و بدون اشکال.

نمایش یکسان قالب وردپرس در تمامی مرورگرهای معروف

دارای ۲ اسلاید شوی زیبا جهت مایش اخبار ویژه و گالری تصاویر وردپرس

دارای ۲ منوی مجزا با قابلیت مدیریت از طریق فهرستهای وردپرس

سبک و با سرعت لود فوق العاده

استفاده از تکنیکهای html,css3,javascript,jquery,php

قابلیت پخش فیلم آنلاین در ادامه مطلب

دارای ۵ سایدباز مجزا برای صفحه اصلی و صفحات داخلی با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دارای ۵ محل ایجاد تبلیغات در محلهای مختلف با قابلیت کنترل توسط ابزارک وردپرس

دیدگاههای تو در تو

سازگاری با آخرین نسخه وردپرس

قابلیت خصوصی سازی و تغییر رنگبندی با کمترین هزینه

دارای نمونه نصب شده آنلاین

تصویری از صفحه اصلی:

%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3.jpg

نصب و راه اندازی به صورت رایگان انجام می شود

فقط و فقط 29000 تومان

برای خرید به لینک زیر بروید:

لینک خرید

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم قالب ریپ شده است

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ویرایش شده در توسط yoonesgholamy
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به هیچ عنوان چون طراح اول و آخرش خودم هستم و تا کنون روی 2 وبسایت نصب شده.از مدیر انجمن محترمی مثل شما انتظار نداشتم بدون بررسی و تحقیق مطلبی رو بفرستید؟

ایشون به طور قطعی نگفتند که قالب ریپ هست.

فکر میکنم قالب ریپ شده است

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط MajidRB
      سلام وقتتون بخیر.
      دوستان قالب placid رو به صورت های مختلف دانلود و نصب کردم ( هم از سایت های فارسی و قالب فارسی شده هم از منابع خود وردپرس)
      چه به شکل فارسی چه به شکل انگلیسی پست ها رو اونطوری که در پیش نمایش قالب نشان داده شده ، در صفحه اصلی نشان نمیده !
      عکس ها رو درج میکنم
      هیچ تنظیماتی نمانده که من دستکاری نکرده باشم
      فکر کنم باید چند خط کد کم یا زیاد بشه ( که بلد نیستم ! )
      خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

• توسط Ali Brm
      با سلام خدمت دوستان
      سوالی که داشتم اینه من اخیرا کار روی یک قالبی رو شروع کردم که خب سایت سازنده اش اونو میفروخت ولی من توی یک سایت ایرانی اونو به صورت رایگان گرفتم. فک کنم یه جورایی کرکش کردن
      مشکلی که الان دارم اینه که توی کد سایتم اسم اون سایت فارسی دائما دیده میشه. متاسفانه به خاطر قوانین انجمن نمیتونم نه اسم قالب رو بیارم نه اسم سایت فارسی رو.
      حالا من برای مثال اسم اون سایت فارسی رو میگم "فلان پرس". مثلا اگه توی inspect به فونت متن هام نگاه می کنم اسم فونت رو نوشته "folanpress b Yekan"
      از این موارد بسیار توی قالبم هست و هر روز دارم تو جاهای بیشتر اسمشون رو میبینم.
      چجوری می تونم این اسم رو حذف کنم یا به نظرتون اصلا قالبم رو عوض کنم؟
      این مسئله رو برای چی اون سایت فارسی انجام داده روی Rank سایت خودش تاثیر داره؟

• توسط mazaheri
      با سلام و احترام،
      دوستان من دو تا قالب برای سایت فروشگاهی و شرکتی می خوام. اگه قالب خوبی میشناسید پیشنهاد بدین، ممنون میشم.
      یا اگر قالب هایی شبیه به این سایت ها می شناسید معرفی کنید:
      http://honareiranzamin.com/
      https://www.hoochin.ir

با تشکر
    • توسط ashkan91
      با سلام وخسته نباشید
      همانطور که اطلاع دارید در بسیاری از سایتها از اشکال و نوشته های گرافیکی سبک یا کارتونی در قسمت های مختلف مثل بنر سایت و غیره استفاده میگردد خواستم بپرسم کسی نام برنامه ای که این طراحی را باهاش انجام میدن میدونه؟
       به عنوان نمونه به تصویر زیر توجه بفرمائید:
      با تشکر