رفتن به مطلب

افزونه گذاشتن دسته ایی از پستها در برگه خاص

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من در قسمت برگه ها قابلیت انتخاب دسته و برچسب را با افزونه وارد کردم حال می خواهم یک سری از پست ها با دسته مشخص را در برگه ایی غیر از برگه اصلی قرار دهم چگور می توانم این کار را انجام بدم؟

لینک به ارسال

با Template Page باید صفحات بسازید و قالب مادر برحسب همان صفحه انتخاب کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/70-%D8%A2%D8%B4%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-template-page/

لینک به ارسال

درود.

در query که برای پست گداشتید دسته مورد نظر را مشخص و اضافه کردید ؟

ژنراتور پارسی پرس و جو ساز

برای ساخت می توانید استفاده کنید.

لینک به ارسال

دوستان یه سوال دیگه برام پیش اومد بعد از ساختن کوئری کد پرس و جو را در کدام فایل و کجای فایل قرار دهم.

و کد های احضار دا در برگه ایی که می خواهم پست ها را بگذار . (همانند یک سری پورت کدها)

اگر امکانش هست درباره کار با ژنراتور پارسی جستجو هم راهنمایی کنید ممنون می شم چون من مبتدی هستم و در مورد کودری هم اطلاعاتی ندارم

باز هم از راهنمایی و کمک دوستان و همچنین این انجمن تشکر می کنم.

لینک به ارسال

برای قرار دادن کدها در برگه میتوانید از این آموزش استفاده کنید

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/453-%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%b3%d8%a7%d8%ae%d8%aa-custom-page-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d9%87-%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ac%d8%b2%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%d8%af%db%8c%da%af%d8%b1-%d8%b5%d9%81%d8%ad%d8%a7%d8%aa/

کویری‌ساز هم یک کد ساده خروجی میدهد که با توجه به بخشهایی که وردپرس دارد کویری برای شما ایجاد میشود

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...