majideblis

درخواست زمینه دلخواه موزیک آنلاین و ویدیو آنلاین

5 پست در این موضوع قرار دارد

سلام من میخواستم واسه سایتم زمینه دلخواه موزیک و ویدیو آنلاین قرار بدم

البته من قبلا نیوک داشتم و واسه سایتم یه کدی که بچه ها درست کرده بودن در سایتم قرار دادم که این کد میتونست بین آهنگ های موجود آهنگی که کمترین حجمو داشتو تو پلیر میزاشت و خیلی کاراش قشنگ بود

خیلی هم کاربردی بود

حالا من این کدو که فکر کنم پی اچ پی باشه تو سایتی که قبلا درخواست دادم و بچه ها درست کردن میزارم اگه کسی تونست که اینو واسه وردپرس هم درست کنه و همه ازش استفاده کنن که عالی میشد

http://barnamenevis.org/showthread.php?409858-%D9%88%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%A9%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF&p=1827849#post1827849

-----------------------------------------------------------

در هر صورت اگه این چیزی که خواستم تو ورپرس اجرا نمیشدو و....

همون زمینه دلخواه رو بهم بدید

مرسی از همه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

می تونی از افزونه استفاده کنید

custom-fields-notifications.png

افزونه ایرانی Custom Fields Notifications – که نمونه ی اسکریپتش، چند روز پیش در سایت منتشر شده بود – این قابلیت رو در اختیار وردپرس کاران عزیز قرار میده تا به سادگی از زمینه های دلخواه وردپرس در 6 طرح زیبا و جذاب باکس اطلاعیه ها استفاده کنند…

جهت استفاده از این افزونه (پس از نصب و فعال سازی):

در گام اول: هنگام ارسال نوشته جدید، باید در بخش زمینه های دلخواه، نام (name) و مقدار (Value) ست کنید. نام های قابل استفاده به ترتیب در شکل زیر نشان داده شده اند:

wordpress-custom-fields.png

و در گام بعد: جهت نمایش زمینه ها دلخواه وردپرس، باید قطعه کد زیر رو در محل مورد نظرتون – که حتما باید داخل حلقه loop باشه – کپی کنید: ( به عنوان نمونه، میتونید این تابع رو پس از فراخوانی تابع the_content در فایل single.php قرار بدید.)

<?php if(function_exists('alimir_custom_notifications_position')) alimir_custom_notifications_position(); ?>

آموزش کامل در سایت زیر است

http://alimir.ir/wp-custom-fields-notifications/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود.

این موزیک پپلیر داخل هر پست هست و بین فایل های آن پست انتخاب میکنه یا در صفحه اصلی ؟

آدرس مکان جایی که فایل های صوتی وجود داشتند رو می دادید به کد ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عرضم به حضورتون که این کد در ادامه مطلب قرار میگرفت و دستور شرطی که داشت ... این دستور شرطی که خودتون بیشتر در جریانید هر پستی که من در اون لینک میزاشتم (معمولا هم هر پست دو تا کیفیت 320 و 128 میزاشتم و یا شاید هم یه کیفیت ) در هر صورت وقتی توی یه پستی لینک وجود داشت تو ادامه مطلبم پلیر ایجاد میشد ....

کد دقیقا همچین چیزی بود

function getSizeFile($url) {
if (substr($url,0,4)=='http') {
$x = array_change_key_case(get_headers($url, 1),CASE_LOWER);
if ( strcasecmp($x[0], 'HTTP/1.1 200 OK') != 0 ) { $x = $x['content-length'][1]; }
else { $x = $x['content-length']; }
}
else { $x = @filesize($url); }

return $x;
}
$pattern="#<a?[^/>]+href=['|\"](.*\.mp3)['|\"]?[^/>]+#";

$bodytexts=$bodytext;
preg_match_all($pattern,$bodytexts,$song);
$links = array();
foreach($song[1] as $music){

$ff = getSizeFile($music);
$ff = $ff/1024;
$ff = $ff/1024;
$size = mb_substr($ff, 0, 6, "utf8" );

$links[] = array(
'url' => $music,
'size' => $size
);
}

$i = 0;
$sizes = array();
foreach( $links as $key=>$link ){
$i++;
$sizes[$key] = $link['size'];

}

$min = min($sizes);
$min_key = array_keys($sizes, min($sizes));
$min_key = $min_key[0];

$max = max($sizes);
$max_key = array_keys($sizes, max($sizes));
$max_key = $max_key[0];

if($links != null)
{

$bodytext.= '<center><object data="'.$nukeurl.'includes/1.swf" height="50" id="dewplayer" name="dewplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="300"><param name="wmode" value="transparent" /><param name="movie" value="dewplayer-rect.swf" /><param name="flashvars"
value="mp3='.$links[$min_key]['url'].'&autostart=0&autoreplay=0&showtime=1&volume=80" /></object></center>';

}

ادرس مکانی هم نمیدادیم چون از قبل کد در جایی که باید میبایست ظاهر میشد ( دقیقا زیر عکس) ظاهر میشد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط devil1367
      با سلام
      من یک فروشگاه دارم چون قالب قبلیم نیازهامو نمیتونست برطرف کنه یه قالب جدید از یکی از سایتها خریداری کردم
      سوالم اینه با نصب بسته اسان نصب اطلاعاتی یا محصولات قبلی که داشتم حذف میشن ؟
      چطوری قالب رو شبیه دمو دربیارم و صفحات و برگه ها import کنم.

با تشکر
    • توسط armakcell
      با سلام بنده در سایتم میخواستم یک ابزارک قرار بدم مانند ابزارک این سایت
      http://powerturk.ir

اگر داخل این سایت برید در یک قسمت نوشته است آرشیو فول البوم
      بنده این ابزارک را چگونه به دست بیارم؟
      بنده یک تصویر ضمیمه میکنم در صورتی که در سایت وارد نشد

• توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟
    • توسط amir_hossein
      سلام دوستان من قصد دارم چندتا اسلاید کناره هم به صورت خطی (مثلا 4 تا اسلاید) اواسط صفحه اصلی یا انتهای صفحه قرار بدم.افزونه ای میتونید بهم معرفی کنید برای اینکار؟