16 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به همگی

من این دوتا افزونه رو روی سایتم دارم،حالا میخوام از فایل سینگل قالبم این تابع رو حذف کنم :

<?php the_content(''); ?>

و بجای نمایش محتویات وردپرس،از توابع مخصوص خود قالب استفاده کنم اما مشکلی که اینجاست اینه که وقتی محتویات رو حذف میکنم دکمه ی لایک و دیس لایک افزونه WTI Like Post و همچنین دکمه های اشتراک گذاری افزونه Shareholic دیگه نمایش داده نمیشن!!

میخوام بدونم کدهاشون چیه که بتونم توی قالب فراخوانیشون کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع WTI Like Post

<?php GetWtiLikePost()?>

و توابع Shareholic

<?php echo do_shortcode ('[shareaholic app="share_buttons" id="<insert shareaholic app ID here>"]'); ?>
<?php echo do_shortcode ('[shareaholic app="recommendations" id="<insert shareaholic app ID here>"]'); ?>
<?php if(function_exists('selfserv_shareaholic')) { selfserv_shareaholic(); } ?>
<?php if(function_exists('get_shr_like_buttonset')) { get_shr_like_buttonset('Top'); } ?>
<?php if(function_exists('get_shr_like_buttonset')) { get_shr_like_buttonset('Bottom'); } ?>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرمنده این یکی رو یادم رفت،تابع افزونه Contextual Related Posts رو هم اگه لطف کنید بگید ممنونتون میشم.

اینم لینک هر سه تا افزونه :

http://wordpress.org/plugins/contextual-related-posts/

http://wordpress.org/plugins/wti-like-post/

http://wordpress.org/plugins/shareaholic/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تابع WTI Like Post

<?php GetWtiLikePost()?>

و توابع Shareholic

<?php echo do_shortcode ('[shareaholic app="share_buttons" id="<insert shareaholic app ID here>"]'); ?>
<?php echo do_shortcode ('[shareaholic app="recommendations" id="<insert shareaholic app ID here>"]'); ?>
<?php if(function_exists('selfserv_shareaholic')) { selfserv_shareaholic(); } ?>
<?php if(function_exists('get_shr_like_buttonset')) { get_shr_like_buttonset('Top'); } ?>
<?php if(function_exists('get_shr_like_buttonset')) { get_shr_like_buttonset('Bottom'); } ?>

خیلی ممنون ایمان جان عزیز

مشکل افزونه WTI Like Post حل شد.

اما در مورد دکمه های اشتراک گذاری :

میشه لطفا یه توضیحی در مورد این توابعی که گذاشتین بدید؟ توابع رو توی سینگل قرار دادم ولی فقط دکمه ی گوگل پلاس نمایش داده شد و بجای نمایش باقی دکمه ها این ارور نمایش داده میشه :

[shareaholic app="share_buttons" id=""][shareaholic app="recommendations" id=""]

آی دی و اطلاعات خاصی میخواد؟ اگر بله از کجا باید پیدا کنم این اطلاعاتو؟

<?php if(function_exists('echo_ald_crp')) echo_ald_crp(); ?>

اینم حل شد،یه دنیا ممنون

حالا فقط مونده اون دکمه های اشتراک گذاری :wub:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای نمایش دکمه اشتراک گذاری

باید shareaholic app ID را از سایتش دریافت و به جای

<insert shareaholic app ID here>

در کد بگذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای نمایش دکمه اشتراک گذاری

باید shareaholic app ID را از سایتش دریافت و به جای

در کد بگذارید

ممنون

من الان آیدی رو از سایتش گرفتم و داخل کد قرار دادم اما همچنان کد رو نشون میده بجای دکمه ها :(

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

من الان آیدی رو از سایتش گرفتم و داخل کد قرار دادم اما همچنان کد رو نشون میده بجای دکمه ها :(

کسی راه حلی نداره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز صبور باشید و اسپم نفرستید

در این کد

و بجای

app ID را بگذارید بعد از اطمینان از ذخیره سازی و به شرطی که سایت لوکال نباشه صفحه را با کنترل اف پنج بازسازی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز صبور باشید و اسپم نفرستید

در این کد

و بجای

app ID را بگذارید بعد از اطمینان از ذخیره سازی و به شرطی که سایت لوکال نباشه صفحه را با کنترل اف پنج بازسازی کنید

عزیز اینکارا رو کردم اما چیزی جز خود کد نمایش نمیده متاسفانه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در جای درست بگذارید نباید خود کد را نمایش بده دوباره چک کنید

کد php در محلش که قرار بگیره یا کار می کنه یا ارور می ده

می تونید از

[shareaholic app="share_buttons" id="<insert shareaholic app ID here>"]

داخل مطالبتون استفاده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر در جای درست بگذارید نباید خود کد را نمایش بده دوباره چک کنید

کد php در محلش که قرار بگیره یا کار می کنه یا ارور می ده

می تونید از

[shareaholic app="share_buttons" id="<insert shareaholic app ID here>"]

داخل مطالبتون استفاده کنید

ایمان جان به هر شکلی بگی توی چندتا جای مختلف امتحان کردم فقط و فقط کد رو نمایش میده!!!

app ID فقط عدده برا من مشکلی نداره؟ فقط باید عدد باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والله من نمی دونم من مستندات افزونه رو خوندم و براتون تابع رو در آوردم

این دو تابع هم هستند که احتمالا با تابع the_content احضار بشند ولی می تونید باز تست کنید

اگر جواب نداد صفحه ای که کدها رو در اون قرار می دید پیوست کنید

یکبار هم کد api را داخل

<>

بگذارید و تست کنید مثل

<123456>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والله من نمی دونم من مستندات افزونه رو خوندم و براتون تابع رو در آوردم

این دو تابع هم هستند که احتمالا با تابع the_content احضار بشند ولی می تونید باز تست کنید

اگر جواب نداد صفحه ای که کدها رو در اون قرار می دید پیوست کنید

یکبار هم کد api را داخل

<>

بگذارید و تست کنید مثل

<123456>

من هر دو روشم تست کردم اما بازم...

دسترسی خصوصی براتون فرستادم قالب رو ببینید. ممنون :wub:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شرمنده کسی تابع نمایش افزونه خبرنامه Wysija رو داره؟ با استفاده از ابزارک که میذارم داخل سایدبار ادامه مطلب،دکمه ی تاییدش میپره سمت چپ،وسط وانمیسه!!

اگه کد نمایششو دارید که بتونم بهش استایل بدم و هرجای قالب خواستم نمایش بدم ممنون میشم معرفی کنید.

اینم لینک افزونه :

http://wordpress.org/plugins/wysija-newsletters/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نیاز به تابع نداره از اون قسمت سورس کد بگیرید و بهش استایل بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Milad123
      سلام به همگی
      من میخوام با استفاده از این شورتکد :

<?php GetWtiLikePost()?>

دکمه های لایک و دیس لایک افزونه WTI Like Post رو توی صفحه اصلی سایتم زیر هر پست نمایش بدم
      الان داخل ادامه مطلب هر پست دارم نمایش میدم. ولی با نمایش توی صفحه اصلی مشکل دارم!
      سایتم رو میتونید از اینجا ببینید.
      میبینید که زیر عکس هر پست توی صفحه اصلی اسم خواننده و بعدشم اسم آهنگ نوشته شده
      حالا میخوام زیر اسم آهنگ دکمه های لایک و دیس لایک نمایش داده بشه اما وقتی شورتکد رو قرار میدم بهم ریخته میشه!! درست کار میکنه اما بهم ریخته میشه!!
      توی عکس ببینید :

چطوری میتونم کاری کنم که تر و تمیز زیر هر پست کنار هم نمایش داده بشه؟؟!