رفتن به مطلب

تابع افزونه WTI Like Post و Shareholic

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

من این دوتا افزونه رو روی سایتم دارم،حالا میخوام از فایل سینگل قالبم این تابع رو حذف کنم :

<?php the_content(''); ?>

و بجای نمایش محتویات وردپرس،از توابع مخصوص خود قالب استفاده کنم اما مشکلی که اینجاست اینه که وقتی محتویات رو حذف میکنم دکمه ی لایک و دیس لایک افزونه WTI Like Post و همچنین دکمه های اشتراک گذاری افزونه Shareholic دیگه نمایش داده نمیشن!!

میخوام بدونم کدهاشون چیه که بتونم توی قالب فراخوانیشون کنم؟

لینک به ارسال

تابع WTI Like Post

<?php GetWtiLikePost()?>

و توابع Shareholic

<?php echo do_shortcode ('[shareaholic app="share_buttons" id="<insert shareaholic app ID here>"]'); ?>
<?php echo do_shortcode ('[shareaholic app="recommendations" id="<insert shareaholic app ID here>"]'); ?>
<?php if(function_exists('selfserv_shareaholic')) { selfserv_shareaholic(); } ?>
<?php if(function_exists('get_shr_like_buttonset')) { get_shr_like_buttonset('Top'); } ?>
<?php if(function_exists('get_shr_like_buttonset')) { get_shr_like_buttonset('Bottom'); } ?>

لینک به ارسال

شرمنده این یکی رو یادم رفت،تابع افزونه Contextual Related Posts رو هم اگه لطف کنید بگید ممنونتون میشم.

اینم لینک هر سه تا افزونه :

http://wordpress.org/plugins/contextual-related-posts/

http://wordpress.org/plugins/wti-like-post/

http://wordpress.org/plugins/shareaholic/

لینک به ارسال

تابع WTI Like Post

<?php GetWtiLikePost()?>

و توابع Shareholic

<?php echo do_shortcode ('[shareaholic app="share_buttons" id="<insert shareaholic app ID here>"]'); ?>
<?php echo do_shortcode ('[shareaholic app="recommendations" id="<insert shareaholic app ID here>"]'); ?>
<?php if(function_exists('selfserv_shareaholic')) { selfserv_shareaholic(); } ?>
<?php if(function_exists('get_shr_like_buttonset')) { get_shr_like_buttonset('Top'); } ?>
<?php if(function_exists('get_shr_like_buttonset')) { get_shr_like_buttonset('Bottom'); } ?>

خیلی ممنون ایمان جان عزیز

مشکل افزونه WTI Like Post حل شد.

اما در مورد دکمه های اشتراک گذاری :

میشه لطفا یه توضیحی در مورد این توابعی که گذاشتین بدید؟ توابع رو توی سینگل قرار دادم ولی فقط دکمه ی گوگل پلاس نمایش داده شد و بجای نمایش باقی دکمه ها این ارور نمایش داده میشه :

[shareaholic app="share_buttons" id=""][shareaholic app="recommendations" id=""]

آی دی و اطلاعات خاصی میخواد؟ اگر بله از کجا باید پیدا کنم این اطلاعاتو؟

<?php if(function_exists('echo_ald_crp')) echo_ald_crp(); ?>

اینم حل شد،یه دنیا ممنون

حالا فقط مونده اون دکمه های اشتراک گذاری :wub:

لینک به ارسال

برای نمایش دکمه اشتراک گذاری

باید shareaholic app ID را از سایتش دریافت و به جای

<insert shareaholic app ID here>

در کد بگذارید

لینک به ارسال

برای نمایش دکمه اشتراک گذاری

باید shareaholic app ID را از سایتش دریافت و به جای

در کد بگذارید

ممنون

من الان آیدی رو از سایتش گرفتم و داخل کد قرار دادم اما همچنان کد رو نشون میده بجای دکمه ها :(

لینک به ارسال

ممنون

من الان آیدی رو از سایتش گرفتم و داخل کد قرار دادم اما همچنان کد رو نشون میده بجای دکمه ها :(

کسی راه حلی نداره؟

لینک به ارسال

دوست عزیز صبور باشید و اسپم نفرستید

در این کد

و بجای

app ID را بگذارید بعد از اطمینان از ذخیره سازی و به شرطی که سایت لوکال نباشه صفحه را با کنترل اف پنج بازسازی کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز صبور باشید و اسپم نفرستید

در این کد

و بجای

app ID را بگذارید بعد از اطمینان از ذخیره سازی و به شرطی که سایت لوکال نباشه صفحه را با کنترل اف پنج بازسازی کنید

عزیز اینکارا رو کردم اما چیزی جز خود کد نمایش نمیده متاسفانه!

لینک به ارسال

اگر در جای درست بگذارید نباید خود کد را نمایش بده دوباره چک کنید

کد php در محلش که قرار بگیره یا کار می کنه یا ارور می ده

می تونید از

[shareaholic app="share_buttons" id="<insert shareaholic app ID here>"]

داخل مطالبتون استفاده کنید

لینک به ارسال

اگر در جای درست بگذارید نباید خود کد را نمایش بده دوباره چک کنید

کد php در محلش که قرار بگیره یا کار می کنه یا ارور می ده

می تونید از

[shareaholic app="share_buttons" id="<insert shareaholic app ID here>"]

داخل مطالبتون استفاده کنید

ایمان جان به هر شکلی بگی توی چندتا جای مختلف امتحان کردم فقط و فقط کد رو نمایش میده!!!

app ID فقط عدده برا من مشکلی نداره؟ فقط باید عدد باشه؟

لینک به ارسال

والله من نمی دونم من مستندات افزونه رو خوندم و براتون تابع رو در آوردم

این دو تابع هم هستند که احتمالا با تابع the_content احضار بشند ولی می تونید باز تست کنید

اگر جواب نداد صفحه ای که کدها رو در اون قرار می دید پیوست کنید

یکبار هم کد api را داخل

<>

بگذارید و تست کنید مثل

<123456>

لینک به ارسال

والله من نمی دونم من مستندات افزونه رو خوندم و براتون تابع رو در آوردم

این دو تابع هم هستند که احتمالا با تابع the_content احضار بشند ولی می تونید باز تست کنید

اگر جواب نداد صفحه ای که کدها رو در اون قرار می دید پیوست کنید

یکبار هم کد api را داخل

<>

بگذارید و تست کنید مثل

<123456>

من هر دو روشم تست کردم اما بازم...

دسترسی خصوصی براتون فرستادم قالب رو ببینید. ممنون :wub:

لینک به ارسال

شرمنده کسی تابع نمایش افزونه خبرنامه Wysija رو داره؟ با استفاده از ابزارک که میذارم داخل سایدبار ادامه مطلب،دکمه ی تاییدش میپره سمت چپ،وسط وانمیسه!!

اگه کد نمایششو دارید که بتونم بهش استایل بدم و هرجای قالب خواستم نمایش بدم ممنون میشم معرفی کنید.

اینم لینک افزونه :

http://wordpress.org/plugins/wysija-newsletters/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...