• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری میتاپ وردپرسی   14/08/96

بعد از اولین دوره همایش وردپرس در ایران اگر پیگیر اخبار وردپرس بوده باشید، حتما خبر برگزاری چندین میتاپ و جلسه متعدد وردپرسی را شنیده‌اید، یکی از بحث‌های اصلی که محور اصلی این میتاپ‌ها بوده است برگزاری وردکمپ بود که به طور جدی دنبال می‌شود. این میتاپ‌ها و جلسات توسط جمعی از فعلان حوزه وردپرس در کنار وردپرس‌پارسی برگزار می‌شد و مسائل مربوط به این حیطه و از جمله وردکمپ مورد بحث قرار می‌گرفت. این بار با رایزنی‌هایی که با تیم اصلی وردپرس داشتیم در بخش دوم این رویدادها قصد داریم که میتاپ‌ها و جلسات وردپرسی را به صورت آزاد برگزار کنیم تا تمامی علاقه‌مندان و دوست‌داران وردپرس فرصت حضور داشته باشند و با گردهمایی، جامعه کاملتری از دوست داران وردپرس بسازیم و از تجربیات یکدیگر استفاده کنیم.   بدیهی است که این رویدادها با رویکرد مثبت در جهت سود رسانی به جامعه وردپرس و افراد حاضر در آن برگزار می‌شود و برای تمامی علاقه‌مندان به وردپرس است. پس اگر یک کاربر معمولی وردپرس یا یک توسعه دهنده هستید می‌توانید در این رویدادها شرکت کنید. ما در ملاقات‌هایمان از موارد مختلف و کاربردی وردپرس صحبت می‌کنیم و علاقمند به توسعه هر چه بیشتر وردپرس در ایران هستیم. ما وردپرس را دوست داریم. عضویت در این گروه برای همه افرادی که مایل به پیوستن هستند بدون در نظرگرفتن توانایی‌ها، مهارت‌ها، وضعیت مالی و یا معیارهای دیگر باز و رایگان است. فضای میتاپ‌ها و جلسات ما دوستانه و آزادنه و دور از هرگونه تبعیض و رفتارهای زننده است. بر این اساس از تمامی دوستانی که علاقه‌مند به شرکت در میتاپ‌های وردپرس هستند دعوت می‌شود تا از طریق لینک زیر در سایت میتاپ اقدام به ثبت‌نام کنند و منتظر خبرهای برگزاری جلسات در آینده باشند . لینک ثبت نام و عضویت : https://www.meetup.com/Iran-WordPress-Meetup    
m_ah19

چجوری این قالب رو راست چین کنم ؟

7 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان لطفا راهنمایی میکنید چجوری باید این قالب رو راست چین کنم ؟ هرکاری میکنم تغییری اعمال نمیشه ممنون میشم کمکم کنید

رو این ادرس نصب کردم

http://faratours.com/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

باید برای قالب استایل rtl بنویسید و در انتهای استایل های دیگه لود کنید

که کار ساده ای هم نیست تقریبا به اندازه خود استایل نوییسی اصلی وقت گیره

8

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عنوان ویرایش شد

قوانین

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ژنراتور راست چین سازی:

http://mandegarweb.c...nerator/rtlsaz/

ممنون دوست عزیز باید همه کدهای CSS رو بزارم یا فقط main.css ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

<body dir="rtl">

ویرایش شده در توسط hamid_khaleghi
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط runy
      سلام
      یه قالب HTML را میخوام برای قالب وردپرس تبدیلش کنم . در قسمتی که کد محتوای پست را قرار میدهم یعنی قسمت content وقتی پستها را نمایش میدهد راست به چپ نویس نیستند و اگر واژه انگلیسی در اون باشه متن بهم میریزه.
      از دستورات :

direction:rlt;
      text-align:right;

در کد css استفاده کردم ولی درست نشده
      کلا کد css که نوشتم به صورت زیره :

#content_m {width: 960px;
      margin-bottom: 100px ;
      text-decoration: none;
      }
      .tasvir {float:left;}
      .tozih {text-align:right;
      direction:rlt;}
      .entry {text-align:right;

direction:rlt;}
      .postmetadata {direction:rlt;

}
      .post {margin-bottom:80px ;

}

توضیح در مورد کد:
      tasvir : تصویر شاخص است
      tozih : اسم نویسنده وتاریخ را میاره
      entry : محتوای متن پست را نمایش میدهد
      postmetadata : دسته بندی و تعداد دیدگاه ها را میاره
      کجای کد های من مشکل دارند که راست نویس نمیشه؟؟؟؟
    • توسط MR.Ali
      با سلام
      من یه قالبی رو روی لوکار سات چین و فارسی کردن ولی با توجه به اینکه روی مرورگر کروم این کار رو انحام دادن بعد از تقریبا اتمام کار دیدم که روی موزیلا درست نمایش داده نمیشه بعضی از قسمت هاش
      آیا با استفاده از پسوند هایی مانند -webkit امکان داره مشکل حل بشه ؟
      سوال بعدی اینکه میدونید دلیل اینکه یه بار درست نمایش میده و بعضی وقتا نه چیه ؟
      میشه اساتید با تجربه بگن چه کار میتونم بکنم که برای همه مرورگرها درست راست چین بشه
      تو راست چین کردن جداول هم مشکل دارم این راه عملی رو هم با توجه به تجربیاتتون بیان میکنید ؟ (مثل تصویر پیوست )
      خیلی میبخشید طولانی شد
      پیشاپیش ممنون