رفتن به مطلب

تاریخ پست ها در مینگل فروم

john

پست های پیشنهاد شده

افزونه مینگل فروم رو نصب کردم و خیلی خوب کار می کنه، افزونه جلالی هم فعال هست اما تاریخ پست های مینگل میلادی هستن و تنظیم خاصی در این مورد پیدا نکردم. ضمنا خیلی جستجو کردم و مطلب مرتبط پیدا نکردم و مجبور شدم که این تاپیک رو باز کنم (اگه تکراری هست از اساتید عذر می خوام). لطفا در حد مبتدی منو راهنمایی کنید که چطوری می تونم تاریخ پست های مینگل فروم رو هم خورشیدی کنم؟

لینک به ارسال

سلام، باید سورس افزونه رو ویرایش کنید.

اگر از get_the_date در افزونه استفاده شده، باید فیلتر تبدیل تاریخ و ساعت را در افزونه جلالی فعال کنید تا این مورد رفع بشه.

اگر هم از date پی اچ پی استفاده کرده، که با افزونه جلالی نمیشه کاری کرد و باید کلاس جلالی را درون افزونه اینکلود کنید.

برای فعال کردن فیلتر تبدیل هم فایل اصلی افزونه جلالی (wp-jalali.php) را باز کنید و در خط 1342 و 1343 این 2 خط را فعال کنید

add_filter("get_the_date","mps_the_jdate",10,4);
add_filter("get_the_time","mps_the_jtime",10,4);

لینک به ارسال

این فایل رو پیدا کردم ولی نمی دونم چطوری به افزونه اضافه کنم http://jdf.scr.ir/

راهنمای استفاده از این کلاس در محتویات فایل قید شده.

لینک به ارسال

من موفق به جلالی کردن تاریخ پست های مینگل فروم از طریق اینکلود کردن فایل و استفاده از توابع نشدم، از دوستان خواهش می کنم اگه موفق به انجام این کار شدن توضیحاتش رو با جزییات همینجا قرار بدین تا برای همه قابل استفاده باشه، ضمنا من آخرین نسخه مینگل رو از سایت اصلی وردپرس گرفتم که ترجمه فارسی هم داره (البته با کلی عیب و ایراد که با poedit اصلاحشون کردم) و همه جوره خوب کار می کنه به غیر از تاریخ پست ها !!!

ویرایش شده توسط john
لینک به ارسال

(البته با کلی عیب و ایراد که با poedit اصلاحشون کردم) و همه جوره خوب کار می کنه به غیر از تاریخ پست ها !!!

ترجمه اش رو فکر کنم 2 سال پیش انجام دادم، بهمین خاطر تا الان خیلی بهش string اضافه شده، اگر ترجمه رو کامل کردین فایل زبان رو بفرستید تا برای نویسنده ارسالش کنم.

با تشکر.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...