رفتن به مطلب

پنالتی شدن سایت توی ی هفته شروع کار سایت

Alireza_B13

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان وافعا نمیدونم چیکار کنم اعصاب برام نمونده ی بار سایتم پنالتی شد ولش کردم الان اومدم سایت جدید ساختم اما از ترسی ک پنالتی نشم اومدم چک کردم دیدم بازم این سایتم پنالتی شده واقعا نمیدونم چیکار کنم نمیخوام این سایت بیخیال شم براش زحمت کشیدم توی این سایت زدم جواب این بود ک پنالتی شدم

http://pixelgroove.c...andbox_checker/

سایتم توی ی هفته هشت ک شروع ب کار کردم ایا میشه ک ب این زودی من پنالتی شم حتی ی مطلب کپی نیست همه عکس از سایت خارجی گرفتم و خودم براشون عنوان انتخاب کردم و سایتم سایت گالری اینم ادرسش

http://upeer.ir/

بعضیا گفتن بخاطر این تازه شروع کردی بعد درست میشه

لینک فقط توی 8 وبلاگ دوستانم نظر دادم تبادل لینک انجام ندادیم

دوستان کسانی ک چیزی میدونن کمکم کنن بخدا اگه این سایت بیخیال شم دیوونه میشم

لینک به ارسال

سلام

نه دوست عزیز احتمال پنالتی شدن توی این مدت کم خیلی پایینه شما باید این موضوع رو از وبمستر گوگل پیگیری کنید ببینید پیغامی به شما نداده گر پنالتی شده باشید باید در وبمستر گوگل بهتون اطلاع داده باشه و حداقل باید 6 ماه صبر کنید که گوگل شما رو به عنوان سایت معتبر شناسایی کنه.

لینک به ارسال

نه بابا

خیالتون راحت

به این سایت ها خیلی اعتماد نکنید ، اگه اینجوری باشه وب سایت منم پنالتی شده !!!

تنها ملاکتون به قول دوست عزیز hamidwi همون گوگل وبمستر باشه و بس ...

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از دوستان گلم واقعا خوشحال شدم ولی ی مشکل اینجاست ک ی هفته شروع کردم اصلا هنوز رتبه الکسا اصلا نیومده سایتم توی الکسا ثبت کردم اما رتب الکسا هنوز فعال نشده مشکل از کجاست ی هفته شروع کردم توی گوگل لینک سایت ثبت شده ؟؟مشکل از پنالتی شدن نیست؟؟ چیامی از گوگل ویمستر برام نیومده

لینک به ارسال

باید سایتتون رو در الکسا ثبت کنید و اینکه سایتتون هنوز بازدیدی نداره که الکسا رتبه بده!!!

لینک به ارسال

پنالتی نه دوستان "پنالایز"

پنالایز شدن یه سایت به چند عامل بستگی داره.

1-بک لینک گرفتن به تعداد بسیار زباد

2-بک لینک فروختن

3-لینک گرفتن از سایت اسپم شده

4-لینک دادن به سایت های اسپم شده

حالا اگر این موارد رو رعایت نکرده باشید از طرف گوگل پنالتی میخورید... یا همون پنالایز میشید.

علائم :

1-افت شدید بازدید

2-باطل یا ناپدید شدن صفحات ایندکس شده

3-افت ورودی گوگل "دیده شده ورودی گوگل به صفر میرسه"

4-ارور تند گوگل وبمستر

5-و در موارد خاص پدیدار شدن خطای 404 از نظر خود گوگل

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...