رفتن به مطلب

یک خط شدن مطالب فارسی

پست های پیشنهاد شده

عرض ادب

اگر inspect element بگیرم قسمت متن به این صورت است:

<article id="post-12925" class="post-12925 post type-post status-publish format-status hentry category-blog-category-01 tag-art tag-dream-theme tag-wordpress">
<p>test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test </p>
<div class="......

مطالبی که بین تگ p قرار دارند اگر بصورت انگلیسی باشد مشکلی بوجود نمی اید اما در حالتی که بجای text جملات فارسی باشد، کل کلمات در یک خط قرار می گیرند و از هیچ موردی خاصیت width نمی گیرند (ادامش از صفحه می زنه بیرون). حتی براش کلاس هم تعریف می کنم هر مورد css را قبول می کنه بجز width. به هیچ صراطی مستقیم نیست و اینتر نمی خوره.

چه کنیم؟

لینک به ارسال

اگراز اینتر خوردن منظورتون شکستگی پاراگرافه

خاصیت

white-space:pre-line

اگر می خواهید هرجا به دیواره پاراگراف رسید خط بشکنه خاصیت

word-wrap:break-word;

را بگذارید

لینک به ارسال

مطالبی که بین تگ p قرار دارند اگر بصورت انگلیسی باشد مشکلی بوجود نمی اید اما در حالتی که بجای text جملات فارسی باشد، کل کلمات در یک خط قرار می گیرند و از هیچ موردی خاصیت width نمی گیرند (ادامش از صفحه می زنه بیرون). حتی براش کلاس هم تعریف می کنم هر مورد css را قبول می کنه بجز width. به هیچ صراطی مستقیم نیست و اینتر نمی خوره.

چه کنیم؟

این مشکل یه بار برای منم پیش اومد که فهمیدم اگر فونت عوض کنم حل میشه ! از فونت فیس استفاده کرده بودم که یکی از فونت های فارسی مشکل ساز بود

اگر آدرس آنلاین هم بدید خیلی بهتر میتونیم با هم بفهمیم مشکل از کجاست

ویرایش شده توسط Mekaeil Andisheh
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...