masood1111

یک خط شدن مطالب فارسی

4 پست در این موضوع قرار دارد

عرض ادب

اگر inspect element بگیرم قسمت متن به این صورت است:

<article id="post-12925" class="post-12925 post type-post status-publish format-status hentry category-blog-category-01 tag-art tag-dream-theme tag-wordpress">
<p>test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test test </p>
<div class="......

مطالبی که بین تگ p قرار دارند اگر بصورت انگلیسی باشد مشکلی بوجود نمی اید اما در حالتی که بجای text جملات فارسی باشد، کل کلمات در یک خط قرار می گیرند و از هیچ موردی خاصیت width نمی گیرند (ادامش از صفحه می زنه بیرون). حتی براش کلاس هم تعریف می کنم هر مورد css را قبول می کنه بجز width. به هیچ صراطی مستقیم نیست و اینتر نمی خوره.

چه کنیم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگراز اینتر خوردن منظورتون شکستگی پاراگرافه

خاصیت

white-space:pre-line

اگر می خواهید هرجا به دیواره پاراگراف رسید خط بشکنه خاصیت

word-wrap:break-word;

را بگذارید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطالبی که بین تگ p قرار دارند اگر بصورت انگلیسی باشد مشکلی بوجود نمی اید اما در حالتی که بجای text جملات فارسی باشد، کل کلمات در یک خط قرار می گیرند و از هیچ موردی خاصیت width نمی گیرند (ادامش از صفحه می زنه بیرون). حتی براش کلاس هم تعریف می کنم هر مورد css را قبول می کنه بجز width. به هیچ صراطی مستقیم نیست و اینتر نمی خوره.

چه کنیم؟

این مشکل یه بار برای منم پیش اومد که فهمیدم اگر فونت عوض کنم حل میشه ! از فونت فیس استفاده کرده بودم که یکی از فونت های فارسی مشکل ساز بود

اگر آدرس آنلاین هم بدید خیلی بهتر میتونیم با هم بفهمیم مشکل از کجاست

ویرایش شده در توسط Mekaeil Andisheh

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درود بی کران

خدا این انجمن و دوستان را حفظ کنه.

پیشنهاد آقا ایمان کارگشا بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری