رفتن به مطلب

مشکل تبلیغی شدن عکس های وب سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه

امروز احتیاج شد که از وب سایت یه عکس بگیرم یه نرم افزار دانلود کردم و بعداز دادن آدرس وب سایت تمام عکس های وب سایت رو برام دانلود کرد و به کارم نیومد و دوباره به سایت برگشتم و دیدم که تمام عکس های وب سایت گوششون یه آدرس کوچولو اومده xat دات کام هستش و فهمیدم که تمام عکس های هاست روی وب رو دستکاری کرده حالا سوال من اینه که آیا چیزی هست که این دسترسی رو از بین ببره و دیگه نرم افزار یا کسی نتونه بهشون دسترسی داشته باشه البته گاهی اوقات نیازه که کاربر بتونه عکس کپی کنه ولی من دقیقا منظورم با اسلایدرهایی هست که تو سایته .

با تشکر

post-4317-0-56257300-1394392136_thumb.jp

لینک به ارسال

شما روی سایت خود هم دیدید؟! یا فقط زمانی که با نرم افزار دانلود کردید تصویر اومده است

چون زمانی که نرم افزار کرک نشده باشد معمولا نرم افزار اسم خودش را ثبت میکند

2-سطح دسترسی تصاویر کم کنید و ببینید باز این مشکل اتفاق میوفتد یا خیر

3-از افزونه ها اطمینان حاصل کنید(درصد ان کم است)

لینک به ارسال

بله دقیقا کل تصاویر سایت اینجوری شدن . انگار که یکی با فتوشاپ کل تصاویر رو تبلیغی کنه من یه شو اسلایدر دارم و یه دونه گالری تصاویر که فقط تصاویر شو اسلایدر اینجوری شدن .

توی تنظیمات هم رفتم ولی چیزی برای کنترل نداشت .

خاستم بدونم آیا توی هاست سی پنل تنظیماتی هست که این مورد رو کنترل کنه و دسترسی بدیم

لینک به ارسال

فکر نمیکنم از هاست بشه همچین کاری کرد سطح دسترسی تصاویر وری 644 قرار دهید

2-افزونه ها چک کنید واز صحت و.. اطمینان حاصل کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...