رفتن به مطلب

تغییر آدرس و نام فایل ها به صورت استاندارد و فراخوانی پستهای کاربر در صفحه ای به نام خودش

پست های پیشنهاد شده

سلام

سوال اول :

میخواستم بدونم چجوری میتونم به صورت امن و درست آدرس و نام فایل ها رو تغییر بدم؟

ببینید برای تغییر آدرس لاگین از افزونه theme my login استفاده میکنم(با تمام کاستی هاش قابل قبوله)

اما میخوام آدرس صفحاتی مثل post-new.php و ... هم عوض بشه.

یه بار به صورت دستی این کار رو کردم و اسم فایل رو تغییر دادم و بعدش با دریم ویور دنبال کلمه post-new.php گشتم و همه جا اسمش رو تغییر دادم اما باعث شد که دیگه بخش انتشار مطلب لود نشه.

میخوام اینجوری بشه :

به جای post-new.php >> sendfile.php

و ...

--------------------

سوال دوم :

چطور میتونم تمام پستهای مربوط به یک کاربر(نویسنده) رو توی یه صفحه به اسم خودش نمایش بدم؟

این شکلی : مثلا اسم کاربر milad باشه.تمام مطالبش توی این آدرس نمایش داده بشن : www.mysite.com/milad یا www.mysite.com/files/milad

ممنون میشم اساتید راهنمایی کنن.

یا علی

لینک به ارسال

یه مشکل دیگه هم دارم اونم اینه :

وقتی پیوند یکتا رو تغییر میدم به ارور 404 میخورم.

توی انجمن سرچ کردم و کارهایی که دوستان گفته بودن رو انجام دادم اما درست نشد.(افزونه change permalink helper - فایل htaccess)

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>
# END WordPress

اینا هم درستش نکرد.

البته بگم من روی لوکال دارم تست میکنم.جرات ندارم روی سایتم تست کنم.به نظرتون چیکار کنم.

این سایت رو هنوز بالا نیاوردم.میخوام از اول پیوند یکتاش این شکلی باشه :

/%author%/%postname%

راهنمایی کنید لطفاً

ویرایش شده توسط عمارگراف
لینک به ارسال

سلام

برای تغییر پیشوند جداول http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/362-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D9%88%D9%84-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%87/

برای پیوند یکتا هم نگران نباشید. وقتی سایت رو آنلاین کردین رو وردپرس جدید اول از همه تنظیمش کنید مشکلی پیش نماید.

لینک به ارسال

سلام

برای تغییر پیشوند جداول http://forum.wp-pars...ول-پایگاه-داده/

برای پیوند یکتا هم نگران نباشید. وقتی سایت رو آنلاین کردین رو وردپرس جدید اول از همه تنظیمش کنید مشکلی پیش نماید.

یعنی اگر همون اول قبل از گذاشتن مطلب پیوند یکتا رو عوض کنم دیگه مشکلی پیش نمیاد؟آخه من الآن که روی لوکال عوض کردم.پست های جدید هم 404 میشن.یه راه مطمئن دارید برای این کار؟

راستی چطور میتونم بدون افزونه کاری کنم که وقتی کاربر روی "ورود" زیر فرم لاگین کلیک کرد به صفحه دلخواه من بره؟ یعنی وقتی ورود رو زد مثلا بره به این صفحه : www.yoursite.com/profile

لینک به ارسال

در لوکال‌هاست rewrite module را فعال کنید

زیر فرم لاگین کلید ورود وجود ندارد

میخواهید بعد از لاگین به صفحه خاصی برود؟

لینک به ارسال

ممنون از جوابتون

بله میخوام بره به صفحه home.php که البته این صفحه رو به احتمال زیاد با یه برگه میسازم ، مثلا آدرسش میشه www.mysite.com/home

این آدرس سایت : yadfile.ir

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...