رفتن به مطلب

اضافه نمودن امکان انتخابی به پست ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام

لطفا به این لینک یک نگاهی بندازید :

لینک سوال مورد نظرم

در این جا این جداول رو ببینید .مشتری به من گفته یک چیزی مثل این می خوام ولی در قالب داینامیک و قابل مدیریت از پنل.خوب اینش مشکل نیست میشه این قسمت رو همون پست هامون در نظر گرفت اما چیزی که هست اینه که 5 تا آپشن به نام های

پنل ویژه پنل حرفه ای پنل استاندارد پنل کارا پنل ساده

جلوی هر پست هست که می خواد این ها رو هم براش تعیین کنه.فکر کنم یک چیزی مثل checkbox باید براش باشه که بتونه با تیک زدن یا برداشتن این کار صورت بگیره

میشه راهنمایی کنید که چطور باید این کار رو انجام داد؟خداییش خیلی گیر این هستم

ویرایش شده توسط thinkdiff
لینک به ارسال

سلام

از متاباکس ها می تونید استفاده کنید.

راه ساده تر زمینه های دلخواه شرطی

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون

میشه یک مقدارد هم در موردش راهنمایی کنید که چطور کار می کنه و دقیقا چی هستن این متا باکس ها

سرچ کردم پلاگین هم داره ولی اساسا نمی دونم کارش چی هست

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

لطفا به این لینک یک نگاهی بندازید :

لینک سوال مورد نظرم

در این جا این جداول رو ببینید .مشتری به من گفته یک چیزی مثل این می خوام ولی در قالب داینامیک و قابل مدیریت از پنل.خوب اینش مشکل نیست میشه این قسمت رو همون پست هامون در نظر گرفت اما چیزی که هست اینه که 5 تا آپشن به نام های

پنل ویژه پنل حرفه ای پنل استاندارد پنل کارا پنل ساده

جلوی هر پست هست که می خواد این ها رو هم براش تعیین کنه.فکر کنم یک چیزی مثل checkbox باید براش باشه که بتونه با تیک زدن یا برداشتن این کار صورت بگیره

میشه راهنمایی کنید که چطور باید این کار رو انجام داد؟خداییش خیلی گیر این هستم

شما میتونید از متاباکس استفاده کنید و براش شرط بذارید که اگر چک باکس رو تیک زد عکس تیک رو نشون بده اگر تیک نزد عکس ضرب رو نشون بده

اگر فرصت استفاده از متاباکس رو ندارید از افزونه زیر استفاده کنید که کامل توضیح داده شده

advanced custom fields

لینک به ارسال

روش صحیح درست کردن این نمونه ساخت post_type برای جدوله و ساخت فرم تنظیمات در قالب که با هر بار ذخیره یک مطلب در post_type ساخته شده ذخیره کنه

آموزش ساخت پنل تنظیمات

با تابع wp_insert_post هم می تونید مطالب را ذخیره کنید

افزونه ای که فرمودند هم کمک خوبیه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...